Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona_czarna

Jak zachowywać się po pierwszej randce?

Polecane posty

Mam pewien problem. Mam 23 lata i dawno nie chodziłam na randki. Wreszcie się przełamałam i wczoraj poszłam spotkać się z pewnym chłopakiem. Wcześniej wymienialiśmy smsy. Odniosłam wrażenie, że jest pewny siebie, jest żartownisiem, ale jest również bardzo inteligentny. Rozmawiało nam się naprawdę bardzo dobrze. Po tym spotkaniu dał mi buziaka w policzek. Powiedział, dzięki za spotkanie i poszedł. Zanim przyjechał mówił że są korki i że się spóźni. Powiedziałam że jak się nie wyrobi to spoko. On napisał: ale ja chce się wyrobić i Cię zobaczyć. Przyjechał specjalnie z innego miasta. Pół godz po spotkaniu dostałam wiadomość: jesteś już w mieszkaniu? Jak przeżyłaś spotkanie? Ja odpisałam że ok. A on: Bałem się, że nie przeżyjesz. Dziś przeżywałam, że nic nie pisze i napisał około 13. Cześć. Miłego dnia. I tyle potem cisza. Dodam, że wcześniej wymienialiśmy więcej smsów. Co mam myśleć? Pomyślałam że mu nie zależy, ale jeśli by mu nie zależało to czy nie byłoby tak, że nie pisał by nic. Co o tym myśleć? Sama coś jeszcze dziś do niego napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×