Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcel 98

Kobiety Są BI !!!!!!! ??

Polecane posty

Gość marcel 98

Czesc ;* ciekawią mnie opinie kobiet jak to wygląda z waszej strony, skłonności bi i lezbijki. Czytałem jakies artykuły pisane przez naukowcow(męzczyzn) że ponoć z natury kobiety mają skłonności bi, czyli do obu płci,a ja zamiast słuchac mężczyzn wypowiadających sie za kobiety - wole zapytać same zainteresowane. Z mojej perspektywy myśl o jakimkolwiek kontakcie erotycznym z  tą samą płcią jest ochydne i odpychające. O żadnym bi, juz nie mowiąc o homo nie moze byc mowy. A jaka jest wasza perspektywa na żeńskie skłonnosci homo, czy u was jest tak samo, że myśl o jakimkolwiek kontakcie z tą samą płcią obrzydza was i odpycha a moze serio nawet kobiety hetero mają w sobie jakiś pierwiastek bi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shank

Wydaje mi się, że dużo kobiet ma skłonności bi. Wystarczy spojrzeć na ich relacje z tzw. psiapsi. Przytulaja się, przysiegaja sobie wierność, oceniają wzajemnie wygląd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość marcel 98 napisał:

Czesc ;* ciekawią mnie opinie kobiet jak to wygląda z waszej strony, skłonności bi i lezbijki. Czytałem jakies artykuły pisane przez naukowcow(męzczyzn) że ponoć z natury kobiety mają skłonności bi, czyli do obu płci,a ja zamiast słuchac mężczyzn wypowiadających sie za kobiety - wole zapytać same zainteresowane. Z mojej perspektywy myśl o jakimkolwiek kontakcie erotycznym z  tą samą płcią jest ochydne i odpychające. O żadnym bi, juz nie mowiąc o homo nie moze byc mowy. A jaka jest wasza perspektywa na żeńskie skłonnosci homo, czy u was jest tak samo, że myśl o jakimkolwiek kontakcie z tą samą płcią obrzydza was i odpycha a moze serio nawet kobiety hetero mają w sobie jakiś pierwiastek bi?

Moja żona na pewno nie jest Bi. Jak jej mówię, że fajnie by było w trójkąciku z inną laską to prawie rzyga. Pokazuje jej śliczne cipeczki i mówie zobacz aż chce się to całować to też rzyga. Ma tak ja do kolesi też rzygam na samą myśl. Jacyś ch.jowi naukowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Shank napisał:

Wydaje mi się, że dużo kobiet ma skłonności bi. Wystarczy spojrzeć na ich relacje z tzw. psiapsi. Przytulaja się, przysiegaja sobie wierność, oceniają wzajemnie wygląd. 

No ja też tak dokładnie myślę. Chodzą nawet za rączkę przyjaciółeczki w podstawówkach. Buziaczki na przywitanie. No coś musi w tym być no ale moja żonkosia jest tego całkowitym zaprzeczeniem niestety i strasznie nad tym ubolewam...  Taka żona bi to skarb 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shank
10 minut temu, Beznadziej napisał:

No ja też tak dokładnie myślę. Chodzą nawet za rączkę przyjaciółeczki w podstawówkach. Buziaczki na przywitanie. No coś musi w tym być no ale moja żonkosia jest tego całkowitym zaprzeczeniem niestety i strasznie nad tym ubolewam...  Taka żona bi to skarb 😜

Jakie ja mam fantazje na temat seksu lesbijek. Marzyłem kiedyś, by mieć dominującą żonę bi. Tak, żeby trzymała głowę koleżanki między udami lub siadala na jej twarzy, robiąc  sobie dobrze jej twarzą. A następnie, by robiła to ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianna

CZułabym się fatalnie, gdyby moj ukochany oglądal się za facetami, ja sama nigdy w zyciu nie odczułam do innej kobiety czegoś więcej niz zwyklej kolezenskiej sympatii  a mysląc o lezbijkach fuuuuuuuuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina

A ja miałam chłopaka teraz jestem z dziewczyną i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon

Szybkie pytanie retoryczne: Czy żeby badać kwiatki yrzeba BYĆ kwiatkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NamiętnaOna
12 minut temu, Gość Malina napisał:

A ja miałam chłopaka teraz jestem z dziewczyną i jest super

jebnieta jesteś. jak moze cie interesowac cudza wagina gdy sama ją masz, az mnie mdli 🤮🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×