Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pillar

33 lata i brak rodziny

Polecane posty

Gość Pillar

Mam 33 lata i zadnego faceta nie wyszłam za maz i nie wiem czy to sie kiedykolwiek zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YyyArek

Hej. Nie jesteś sama.Ja mam 34 od kilku tygodni. Teoretycznie możesz mieć kogo chcesz online. W rzeczywistości ani off-line ani online  ciężko kogoś poznać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zembro
7 godzin temu, Gość Pillar napisał:

Mam 33 lata i zadnego faceta nie wyszłam za maz i nie wiem czy to sie kiedykolwiek zmieni...

Szukasz księcia z serialu to tak masz. 33 to jesteś dla 99% facetów niewidoczna, bo oni mają mase fajnych młodych lasek do obracania a nie ponad 30 letnie próchno. Zrozum realia, jesteś w 3 lub 4 kategorii niestety i co pare lat zjedziesz o kategorie niżej, więc przestań tak wybrzydzać, albo marny twój los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ooooo dramat!...nie mam meza i dzieci,koszmar  no....wiejska polska mentalność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
Dnia 25.10.2019 o 22:44, Gość Pillar napisał:

Mam 33 lata i zadnego faceta nie wyszłam za maz i nie wiem czy to sie kiedykolwiek zmieni...

Po pierwsze...pomysl w ten sposob:

1. Nikt mnie nie zdradza  (wiekszosc mezow skacze w bok )

2. Nikt nie traktuje mnie jak sluząca 

3. Nikt mnie nie zostawi po 20latach malzenstwa 

Mnie dziwi dlaczego kobietom sie wydaje,  że miec męza to jest taki raj a zycie singielki jest do dupy.  Serio chyba autorko nie wiesz jak wyglada malzenstwo "od kuchni ". Ale żadna męzata kolezanka prwdy ci nie powie. 

A jesli juz koniecznie chcesz tego męza to nie szukaj w necie.  Tam siedza tylko MIZOGINI!!! Masz potwierdzenie tego na forum kafeterii ile tu jadu od facetòw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×