Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Kiedys dla kobiet liczyla sie milosc. Dzis dobre rzniecie jest wazniejsze od dobrego serca.

Polecane posty

Gość gosc

Smutne to.

 

I wydaje sie ze te kobiety ladne, seksowne, wytatuowane, co chodza na imprezy itp, one chyba w ogole nie chca znalezc prawziwej milosci w zyciu, one chca sie dobrze bawic i tyle. Sa szalenie puste z tym swoim podejsciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Smutne jest to co piszesz 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika
10 godzin temu, Gość gosc napisał:

Smutne to.

 

I wydaje sie ze te kobiety ladne, seksowne, wytatuowane, co chodza na imprezy itp, one chyba w ogole nie chca znalezc prawziwej milosci w zyciu, one chca sie dobrze bawic i tyle. Sa szalenie puste z tym swoim podejsciem.

Idi Ota 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojnych myśli

Smutne,ale czasem prawdziwe..Dla mnie seks jest ważny,ale na którymś, którymś miejscu..Najpierw mężczyzna musi mnie oczarować sobą, zafascynować swoją osobowością,a wtedy dopiero przechodzę na wyższy poziom bliskości.A dużo kobiet w dzisiejszych czasach zaczyna od fizycznej bliskości i potem dziwi się,że nie układa się pod względem emocjonalnym,że czegoś brakuje,że się nie rozumieją..brakuje, bo nie zdążyły, nie potrafiły zbudować takiej więzi emocjonalnej,nie dali sobie szansy poznać się poza łóżkiem.

Bliskość fizyczna,a co za tym idzie seks są ważnym ogniwem relacji między dwojgiem ludźmi i powinni ludzie dobierać się z podobnym temperamentem, libido.Ale ważniejsze są inne podstawy związku, szacunek do siebie, akceptacja, tolerancja, sztuka rozmowy o wszystkim o marzeniach, fantazjach, potrzebach, a wtedy dwoje ludzi zawsze się dogada jeśli chodzi o intymność czy inne sprawy.Jak ktoś poważnie zachoruje, będzie miał problem ze sferą seksualną , libido mu spadnie itp..to związek zbudowany na wielu płaszczyznach przetrwa, bo ludzie będą mieli między sobą inną bliskość,i wtedy wystarczy im sam dotyk ,przytulenie drugiej osoby, jej obecność.A relacja zbudowana tylko na sferze cielesnej padnie w takich sytuacjach i albo ona albo on będą szukać zaspokojenia potrzeb poza związkiem.Bo o czym będą ze sobą rozmawiać jak nigdy nie potrafili.

W dzisiejszych czasach, fakt momentami szalonych, gdzie ludzie pędzą przed siebie w pogoni za wciąż nowymi wrażeniami..gdzie wiele osób żyje szybko,zmienia partnerów,by doświadczyć od życia jak najwięcej..są jeszcze kobiety starej daty-jak ja, które wierzą w uczucia, dla których liczy się człowiek, a seks traktują jako uzupełnienie fajnej relacji a nie tylko jako podniecenie seksualne,byle z kim,ale byle dać upust emocjom...

Udany seks w połączeniu z miłością jest jednym z największych pragnień wielu ludzi. Możemy w nim przeżywać więcej niż gdziekolwiek indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
11 godzin temu, Gość gosc napisał:

Smutne to.

 

I wydaje sie ze te kobiety ladne, seksowne, wytatuowane, co chodza na imprezy itp, one chyba w ogole nie chca znalezc prawziwej milosci w zyciu, one chca sie dobrze bawic i tyle. Sa szalenie puste z tym swoim podejsciem.

Szukaj wśród tych ze swojej ligi to nie będziesz miał takich zalosnych problemów. Proste? Proste! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
45 minut temu, Gość Proste napisał:

Szukaj wśród tych ze swojej ligi to nie będziesz miał takich zalosnych problemów. Proste? Proste! 

Ciekawe gdzie jest Twoja liga? Pewnie okręgówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Każdy wyżej s4a niż döpe ma, często zauważalne u kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

Nie tyle "dobre rż-nięcie", co po prostu seks z przystojniakiem. Związek z kochającym facetem mają gdzieś. No chyba że później, jak już chcą mieć dziecko (albo już są samotnymi matkami), ale i tak tych facetów nie kochają i ciągle zdradzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Ty jesteś uposledzony czy tylko udajesz? Podobają ci sie jakieś puszczalskie imprezowe mlode dziewczyny i dziwisz sie, ze lecą one na przystojnych, młodych mężczyzn z dużym libido i sprzetem? Tak jak ktos powyżej napisał - szukaj w swojej lidze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, Gość Kobieta napisał:

Ty jesteś uposledzony czy tylko udajesz? Podobają ci sie jakieś puszczalskie imprezowe mlode dziewczyny i dziwisz sie, ze lecą one na przystojnych, młodych mężczyzn z dużym libido i sprzetem? Tak jak ktos powyżej napisał - szukaj w swojej lidze. 

a te imprezowe pozniej zmieniaja sie w spomkojne, kochajae zony i matki?

dla ktorych wazne bedzie by ich mezczyzna byl odpowiedzialny, inteligentny, czuly, kochajacy, empatyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
16 minut temu, Gość Kobieta napisał:

Ty jesteś uposledzony czy tylko udajesz? Podobają ci sie jakieś puszczalskie imprezowe mlode dziewczyny i dziwisz sie, ze lecą one na przystojnych, młodych mężczyzn z dużym libido i sprzetem? Tak jak ktos powyżej napisał - szukaj w swojej lidze. 

Szukam w swojej lidze, ale te dziewczyny też uważają się za ideały i odrzucają facetów na swoim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
11 minut temu, Gość gosc napisał:

a te imprezowe pozniej zmieniaja sie w spomkojne, kochajae zony i matki?

dla ktorych wazne bedzie by ich mezczyzna byl odpowiedzialny, inteligentny, czuly, kochajacy, empatyczny?

Niekoniecznie. 

Dlaczego sam nie poszukasz czulej,, inteligentnej, kochającej i odpowiedzialnej? Jesteś blaznem. Sam szukasz mlodej, seksownej, wyuzdanej i zal ci małego sciska, ze one wola mężczyzn swojego pokroju. Nawet mi ciebie nie żal dziadu stary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Każdy wyżej s4a niż döpe ma, często zauważalne u kobiet

Może i wyżej sr.am ale dosięgam 🙂 Zdobyłam tego, którego chciałam, on z innego, ciekawszego świata nuż mój, ale od wielu lat żyje w tym lepszym świecie i tak mi dobrze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
2 minuty temu, Gość Kobieta napisał:

 

Dlaczego sam nie poszukasz czulej,, inteligentnej, kochającej i odpowiedzialnej? 

Właśnie takiej szukam. Ale one mnie nie chcą, bo zamiast szukać w swojej lidze, to celują w przystojniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kolejna zakompleksiona cipcia-koniotrzep założyła temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
18 godzin temu, Gość vvv napisał:

Właśnie takiej szukam. Ale one mnie nie chcą, bo zamiast szukać w swojej lidze, to celują w przystojniaków.

Nie znam żadnej brzydszej kobiety, która celuje w przystojniakow. Każda moja mniej urodziwa koleżankami mq zwyczajnego paszteta. Zatem albo startujesz do obiektywne atrakcyjnych, które ty subiektywnie określasz jako brzydkie albo obracasz się w towarzystwie typowych szmuli a nie mądrych wrażliwych kobiet. Na to nie ma rady gdy samemu sie nie jest wrażliwym i mądrym. Ciągnie swoj do swego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love
23 godziny temu, Gość Spokojnych myśli napisał:

Smutne,ale czasem prawdziwe..Dla mnie seks jest ważny,ale na którymś, którymś miejscu..Najpierw mężczyzna musi mnie oczarować sobą, zafascynować swoją osobowością,a wtedy dopiero przechodzę na wyższy poziom bliskości.A dużo kobiet w dzisiejszych czasach zaczyna od fizycznej bliskości i potem dziwi się,że nie układa się pod względem emocjonalnym,że czegoś brakuje,że się nie rozumieją..brakuje, bo nie zdążyły, nie potrafiły zbudować takiej więzi emocjonalnej,nie dali sobie szansy poznać się poza łóżkiem.

Bliskość fizyczna,a co za tym idzie seks są ważnym ogniwem relacji między dwojgiem ludźmi i powinni ludzie dobierać się z podobnym temperamentem, libido.Ale ważniejsze są inne podstawy związku, szacunek do siebie, akceptacja, tolerancja, sztuka rozmowy o wszystkim o marzeniach, fantazjach, potrzebach, a wtedy dwoje ludzi zawsze się dogada jeśli chodzi o intymność czy inne sprawy.Jak ktoś poważnie zachoruje, będzie miał problem ze sferą seksualną , libido mu spadnie itp..to związek zbudowany na wielu płaszczyznach przetrwa, bo ludzie będą mieli między sobą inną bliskość,i wtedy wystarczy im sam dotyk ,przytulenie drugiej osoby, jej obecność.A relacja zbudowana tylko na sferze cielesnej padnie w takich sytuacjach i albo ona albo on będą szukać zaspokojenia potrzeb poza związkiem.Bo o czym będą ze sobą rozmawiać jak nigdy nie potrafili.

W dzisiejszych czasach, fakt momentami szalonych, gdzie ludzie pędzą przed siebie w pogoni za wciąż nowymi wrażeniami..gdzie wiele osób żyje szybko,zmienia partnerów,by doświadczyć od życia jak najwięcej..są jeszcze kobiety starej daty-jak ja, które wierzą w uczucia, dla których liczy się człowiek, a seks traktują jako uzupełnienie fajnej relacji a nie tylko jako podniecenie seksualne,byle z kim,ale byle dać upust emocjom...

Udany seks w połączeniu z miłością jest jednym z największych pragnień wielu ludzi. Możemy w nim przeżywać więcej niż gdziekolwiek indziej.

Dobrze napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cocokot

Nie wszystkie podejrzewam, ale za to wszystkim musi się facet podobać fizycznie bez tego nie ma żadnego uczucia, za to facet potrafi się zakochać nie tylko w fizyczności kobiety..ja się zakochałem w jednej bo się dobrze nam gadało i mieliśmy wspólne tematy.. i kochała palić blanty😻 i mógłbym z nią tak codziennie do końca zycia. 😻😻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×