Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Traktuje mnie jak dziecko

Jestem traktowany jak małe dziecko

Polecane posty

2 minuty temu, Ania-pampers napisał:

Czy ktoś chce popisać??

Ja

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2022 o 10:36, Konrad3k napisał:

Ja

Chcesz popisać np na discord nwm nudging mo sie xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej pomorze ktoś ją kiedyś popusciłam na ulicy zrobiłam kupę a później w drodze do domu siku. Po powrocie mama mi kazała iść i kupić pampersy seni potem musiałam je założyć. Wieczorem bardzo mi się chciało kupę ale mama była w łazience i nie miałam jak wejść więc musiałam zrobić w pampersa potem po wyjściu mama powiedziała że jak pampers jest pełny to będę musiała cały czas w nim chodzić. Zdjęła go i była tam kupa i siku powiedziała żebym ubrała drugiego i jeżeli popuszczam to będę i poszła w nocy zachciało  mi się siku ale łazienka nie miała klamki bo mama zdjęła i się zesikalam w pampersa rano przeciekł i znowu mi go zmieniła na wf przy przebieraniu dziewczyny zobaczyły że mam pampersa i się śmiały co mam zrobić muszę w nim chodzić 24/7 i do niego robić bo łazienka jest zamknięta

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2022 o 21:33, Marcindul napisał:

Ej pomorze ktoś ją kiedyś popusciłam na ulicy zrobiłam kupę a później w drodze do domu siku. Po powrocie mama mi kazała iść i kupić pampersy seni potem musiałam je założyć. Wieczorem bardzo mi się chciało kupę ale mama była w łazience i nie miałam jak wejść więc musiałam zrobić w pampersa potem po wyjściu mama powiedziała że jak pampers jest pełny to będę musiała cały czas w nim chodzić. Zdjęła go i była tam kupa i siku powiedziała żebym ubrała drugiego i jeżeli popuszczam to będę i poszła w nocy zachciało  mi się siku ale łazienka nie miała klamki bo mama zdjęła i się zesikalam w pampersa rano przeciekł i znowu mi go zmieniła na wf przy przebieraniu dziewczyny zobaczyły że mam pampersa i się śmiały co mam zrobić muszę w nim chodzić 24/7 i do niego robić bo łazienka jest zamknięta

Hej popiszemy 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2022 o 21:33, Marcindul napisał:

Ej pomorze ktoś ją kiedyś popusciłam na ulicy zrobiłam kupę a później w drodze do domu siku. Po powrocie mama mi kazała iść i kupić pampersy seni potem musiałam je założyć. Wieczorem bardzo mi się chciało kupę ale mama była w łazience i nie miałam jak wejść więc musiałam zrobić w pampersa potem po wyjściu mama powiedziała że jak pampers jest pełny to będę musiała cały czas w nim chodzić. Zdjęła go i była tam kupa i siku powiedziała żebym ubrała drugiego i jeżeli popuszczam to będę i poszła w nocy zachciało  mi się siku ale łazienka nie miała klamki bo mama zdjęła i się zesikalam w pampersa rano przeciekł i znowu mi go zmieniła na wf przy przebieraniu dziewczyny zobaczyły że mam pampersa i się śmiały co mam zrobić muszę w nim chodzić 24/7 i do niego robić bo łazienka jest zamknięta

Chciałabyś popisać o tym?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2022 o 15:42, Darthy napisał:

Chcesz popisać np na discord nwm nudging mo sie xD

 

Ja?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej wiecie że dziś jest (Dzień Mamy) Dziś Mama założyła na przewijaku zapieła czystego grubego pampersa w pampersa dostałam dwa letkie klapsy tak jak Dzidzia ubrała body wzieła mnie na kolana ubrała śliniaczek z buzi wyjeła smoczka dała butelke z smoczkiem z mlekiem gdy wypiłam mleko kochana mamusia wsadziła mi smoczka do buzi dała buziaczka w pampersika wziała mnie do łużeczka przykryła kordelką 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2022 o 15:11, Kacperooj napisał:

Chciałabyś popisać o tym?

 

Ja bym tak chciał tylko nie wiem ja tak zrobić żebym nosił

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2022 o 15:13, Kacperooj napisał:

Szukam osób chętnych do popisania województwo pomorskie jestem abdl

Mogę ja ja też pomorskie

Nosisz pampersy podaj dc jak masz a jak nie na facceboka

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2022 o 20:50, Ania-pampers napisał:

Hej wiecie że dziś jest (Dzień Mamy) Dziś Mama założyła na przewijaku zapieła czystego grubego pampersa w pampersa dostałam dwa letkie klapsy tak jak Dzidzia ubrała body wzieła mnie na kolana ubrała śliniaczek z buzi wyjeła smoczka dała butelke z smoczkiem z mlekiem gdy wypiłam mleko kochana mamusia wsadziła mi smoczka do buzi dała buziaczka w pampersika wziała mnie do łużeczka przykryła kordelką 

Możemy się spotkać jak kolwiek z kąd jesteś

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.12.2021 o 20:32, Ania-pampers napisał:

Hejka moja mamka  zakłada pampersy twierdzi że jestem słodką małą dzidzią każe mi chodzić smoczku do spania ubiera mi pampersa smaruje miejsce intywne karem mierzy temperaturę jak małej dzidzi czli w pupke jak jestem nie grzeczna w szkole lub w domu dostaje czopka i dostaje łyżeczkę jakiegoś kwaśnego syropu do buzi daje smoczka wkłada dwie pieluchy tetrowe zapina pampersa zakłada  gumowe majtki foliowe  body rajstopki mama kładzie pieluszke pr,y zyji  karmi mnie z butelki dla dzidzi daje mi smoczka i czeka abym zasnęła w łóżku Chciałabym o tym popisać z kimś Na te tematy mieszkam koło Gdańska 

Hej byśmy mogli się spotkać ja mieszkam 2h od gdańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój syn ma już ponad 5 lat

Cytat

 


Ja dzień nie zakładam jemu już pampersa, bo już ładnie woła i siada na nocnik, 
A na noc robi siusiu i zakładam jeszcze jemu pieluchy
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2022 o 18:01, Ania-pampers napisał:

Pisz tutaj A nie na forum 

 

Dnia 17.02.2022 o 11:34, Ania-pampers napisał:

Czy ktoś chce popisać??

Ja

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×