Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorrkkaaa

Ile kasy za sprzatanie czuje sie oszukana

Polecane posty

Gość autorrkkaaa

Mam 1 pania do ktorej chodze regularnie sprzatac.Nie robie wszystkiego tylko poszczegolne rzeczy.Ogarniam łazienke, myje lustra w szafach, drzwi ( 6 sztuk) sprzatam tez w kuchni-( blaty karcherem) szafki.Raz na 3-4 meisiace okna sztuk 7.

Za takie sprzatanie bez okien dostaje zwykle 50zł zajmuje mi to ok 3h.Jak okna wiadomo dluzej wtedy przychodze dwa 2 dni pod rzad.Bylam tez ostatnio wq tym mylam okna i za kazdym razem dostalam tylko 50zł.Dla mnie za mało.Dzis chcialam poruszyc temat kasy ale byla u niej córka i nie chcialam przy niej rozmawiac.Jestem rozczarowana, zawiedziona.Zawsze placila za sprzatanie bez okien 50zl a za okna 100zł  a teraz 2 razy na mnie przyciela.Co myslicie o o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

50 zł za trzy godziny  pracy?? chyba żartujesz.... Ja i moje koleżanki za 3 godziny sprzątania bierzemy 120 - 150 zł.

Czemu dajesz się AŻ TAK wykorzystywać? szanuj się  i swoją pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccccc

Jak masz inne klientki to ja następnym razem już bym do tej pani nie poszła. Ale ja w sumie nie umiem walczyć o swoje,wiec może powinnaś jak znowu po Cb zadzwoni umówić się wczesniej co do kasy,inaczej pomyśli ze pasuje Ci tyle ile dostałaś. Swoją drogą jak sprząta sz to masz własne środki czystości? Bo jak nie to 5 dych za 3 godz sprzątania wydają mi się spoko kasą, ale nie wiem w umie jakie są stawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccccc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

50 zł za trzy godziny  pracy?? chyba żartujesz.... Ja i moje koleżanki za 3 godziny sprzątania bierzemy 120 - 150 zł.

Czemu dajesz się AŻ TAK wykorzystywać? szanuj się  i swoją pracę.

Chyba sobie jaja robisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorrkkaaa

Jak tak dodatkowo mam tylka ta 1 osobe a raz na jakis czas kolega ma firme budowlana i dzwoni jak jest robota ostatnio zarobilam u niego 500zł za 3 dni pracy jakies 20h.On mi zawsze konkretne  pieniadze placi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GT+

Czy sprzątanie to nie czyny cię przypadkiem obywatelem 5 sortu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorrkkaaa
11 minut temu, Gość GT+ napisał:

Czy sprzątanie to nie czyny cię przypadkiem obywatelem 5 sortu?

Czyni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trochę mało, ja za okna liczę osobno i od sztuki a ile mi na nie zejdzie to już nieważne. Mi ogólnie za h wychodzi 30 zł przy sprzątaniu. Dom 150 m sprzatam w 5h i wg twojej stawki to jest 75zł i szczerze mówiąc wg mnie to jest dużo za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscccc

Kuzwa nic tylko sprzątać. ..a sprzęty i środki macie własne? I podatki odprowadzacie czy to na czarno wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
39 minut temu, Gość Gość napisał:

50 zł za trzy godziny  pracy?? chyba żartujesz.... Ja i moje koleżanki za 3 godziny sprzątania bierzemy 120 - 150 zł.

 

nie prowokuj, prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

50 zł za trzy godziny  pracy?? chyba żartujesz.... Ja i moje koleżanki za 3 godziny sprzątania bierzemy 120 - 150 zł.

Czemu dajesz się AŻ TAK wykorzystywać? szanuj się  i swoją pracę.

To jakieś kpiny. A fakturę dajesz i rozumiem ze sprzęt i środki masz swoje!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

50 zł za trzy godziny  pracy?? chyba żartujesz.... Ja i moje koleżanki za 3 godziny sprzątania bierzemy 120 - 150 zł.

Czemu dajesz się AŻ TAK wykorzystywać? szanuj się  i swoją pracę.

W domu tez taka mądra jesteś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

50 zł za 3 godziny pracy jest jak najbardziej ok.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorko szanuj sobie prace jeżeli ja masz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak na Polskie realia to normalna stawka godzinowa a to jest tylko praca fizyczna, nie wymagająca nie wiadomo jakich kompetencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość gosc napisał:

nie prowokuj, prosze

Jaja sobie robią. 50 zł za godzinę daje 8500 miesięcznie. Kierownicy tyle maja z dobrym wykształceniem. 

Ja za sprzątanie place 15 zł/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja bym ci Autorko dała 15 złotych za godzinę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwa
1 godzinę temu, Gość autorrkkaaa napisał:

Mam 1 pania do ktorej chodze regularnie sprzatac.Nie robie wszystkiego tylko poszczegolne rzeczy.Ogarniam łazienke, myje lustra w szafach, drzwi ( 6 sztuk) sprzatam tez w kuchni-( blaty karcherem) szafki.Raz na 3-4 meisiace okna sztuk 7.

Za takie sprzatanie bez okien dostaje zwykle 50zł zajmuje mi to ok 3h.Jak okna wiadomo dluzej wtedy przychodze dwa 2 dni pod rzad.Bylam tez ostatnio wq tym mylam okna i za kazdym razem dostalam tylko 50zł.Dla mnie za mało.Dzis chcialam poruszyc temat kasy ale byla u niej córka i nie chcialam przy niej rozmawiac.Jestem rozczarowana, zawiedziona.Zawsze placila za sprzatanie bez okien 50zl a za okna 100zł  a teraz 2 razy na mnie przyciela.Co myslicie o o tym?

Skąd jesteś? Chętnie bym Cię podkupiła 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zdecydowanie  za mało bierzesz.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie myj już więcej tych okien... Jak Pani zacznie narzekać, że okna nie pomyte to powiedz, że były myte ale nie było płacone więc myte więcej nie będą. No i jeszcze druga sprawa. Bo córka była to się nie upomniałaś... To ile ty masz lat? Wstydziłaś się córki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

W Gdańsku to stawka 20 zł netto za godzinę, to takie można powiedzieć minimum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Lwa napisał:

Skąd jesteś? Chętnie bym Cię podkupiła 🙂

Podbijam stawkę 😉

A tak poważnie to miejsce zamieszkania ma znaczenie. Takie usługi w dużych miastach są dokładnie trzy razy droższe a w małych miejscowościach być może nie ma szans na większą stawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

 Ja z oknami bym dała 200. Z tym ze mam jedno duże balkonowe, jedno średnie i jedno małe. Plus środki czystości. Wg mnie za ilość tego co robisz mało bierzesz. I nie obchodzi mnie ile osobie sprzątającej wychodzi za godzinę jeśli jest czysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
25 minut temu, Gość Kiss napisał:

 Ja z oknami bym dała 200. Z tym ze mam jedno duże balkonowe, jedno średnie i jedno małe. Plus środki czystości. Wg mnie za ilość tego co robisz mało bierzesz. I nie obchodzi mnie ile osobie sprzątającej wychodzi za godzinę jeśli jest czysto.

Rozumiem, ze z faktura ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Za takie pieniądze to wole sama to zrobić 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzątaczkaaa

Ja też dorabiam sprzątaniem i nie liczę za godzinę, tylko od tego ile mam do zrobienia. Np. z moich stałych klientow to mam takie małżeństwo ok. 50-tki, dobrze sytuowani, duży dom, przychodzę w sobotę i sprzatam, dostaję 150 zł, nieważne czy uda mi się skończyć w 3 czy 4 godz. jak mycie okien to 100 dodatkowo (co 1,5-2 m-ce). Za mieszkanie 3 pokojowe dostaję 80 zł, a sprzątam ok.2h. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkk
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Za takie pieniądze to wole sama to zrobić 😉

Proszę bardzo, za głodowe stawki nikt tobie sprzątał nie będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorko min 100 zł . Za 50 zł to niech sobie baba sama myje okna . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U mnie Pani sprząta za 14zl/h brutto. I nie narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

Nic sie nie odzywalas, sprzatalas, bralas 5 dych to pomyślała, ze jest dla Ciebie wystarczająco. Za okno powinnaś liczyć inaczej np. 20zl za sztukę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×