Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adi

Jak odzyskać byłą dziewczynę?

Polecane posty

Gość Adi

Ta wiem, jestem zje..bem, kret..ynem, idi.otą... Wiem, że zawaliłem po całości nie musicie mi tego powtarzać, sam to zrozumiałem doskonale. Już dużo osób poza tym mi to mówiło.

Byłem z cudowną dziewczyną 3 lata. Każdy mi jej zazdrościł, każdy kumpel, każdy znajomy. Była zajebiście piękna, ideał, do tego mądra, utalentowana, zaradna.... Zawsze mogłem na niej polegać, nigdy mnie nie zawiodła. Ale wpadliśmy w jakąś rutynę, denerwowała mnie na każdym kroku, cokolwiek by nie zrobiła, nie wiem co mi odjebało. Chyba miałem za dużo obowiązków na głowie, z nową firmą, za dużo stresów, a do tego Ona, która wtedy zdawało mi się, że mnie męczy i cały czas jeszcze ona czegoś potrzebuje. Odsuwałem się od niej i dystansowałem powoli, co oczywiście Ona od razu wyczuwała, mówiła mi o tym, a gdy to nie pomagało to robiła awantury. I te awantury, ciągłe kłótnie, tym bardziej mnie do niej zniechęciły w tamtej chwili.

Do tego poznałem nową dziewczynę, wydawała się taka inna, niewinna, delikatna, kiedy moja kobieta była raczej taką kobietą sukcesu, "z jajami", nie dała sobie w kaszę dmuchać. Całkowite przeciwieństwa, nawet z wyglądu. Nie wiem czemu, ale ta nowa mnie pociągała. To wszystko się skumulowało i przy kolejnej kłótni, zerwałem ze swoją dziewczyną. Nie docierało to do niej, była w szoku. Walczyła o mnie jeszcze jakiś czas, starała się bardzo, ale to mnie tym bardziej od niej odpychało, nie zgadzałem się na żadne spotkania, na żaden kontakt. W końcu moja ex odpuściła i dała mi spokój, powiedziała że się poddaje. W tym czasie zacząłem kontaktować się z tą koleżanką. Na początku było wszystko super, ale do czasu, bo cała sielanka bardzo szybko się skończyła i zacząłem dostrzegać pełno jej wad. Do tego zacząłem łapać się na tym, że cały czas rozmyślam nad byłą. Starałem się tego nie dopuszczać do głowy, ale nie potrafię. Spotykałem się jeszcze z innymi dziewczynami, ale nigdy nie było tego czegoś co miałem z nią. Do tego jak myślę, że ona może spotykać się z kimś innym, to aż mnie rozrywa od środka. Cholernie jestem o nią zazdrosny i cholernie za nią tęsknię. Wiem jaki błąd popełniłem, ale nie wiem jak to naprawić. Jestem pewny, że tęsknię za nią, a nie za bliskością. Gdyby dała mi jeszcze jedną szansę, już nigdy bym tego nie zmarnował, jestem pewny.

Dodam, że nigdy wcześniej przez te 3 lata nie nadużyłem jej zaufania, zawsze byłem dla niej dobrym kochającym facetem. Po prostu mnie zaślepiło coś jak z nią zrywałem... Po czasie dopiero to do mnie dotarło... Wszystko komplikuje jednak fakt, że wiem jak strasznie cierpiała, ile łez przeze mnie wylała, do tego dowiedziała się, że od razu po zerwaniu spotykałem się z tą koleżanką ( o którą, ona była zazdrosna jeszcze w trakcie trwania związku, ale zapewniałem ją, że to nic takiego).

Odezwać się do niej normalnie i zobaczyć jak zareaguje, czy wygłupiać się jak w filmach romantycznych i jechać do niej z bukietem róż?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewi

I masz pewność, że za kilka lat nie odwali ci cos znowu podobnego? jesli nie masz takie jpewnosci, to nie odzywaj sie do niej i tak juz wystarczajaco duzo sie na pewno przez ciebei wycierpiala.

A jak masz pewnosc, ze nie popelnisz tego bledu, to moim zdaniem powinienes byc z nia szczery od poczatku. Powiedziec prosto z mostu co czujesz, co od niej chcesz. Nie okłamuj ja, ze chcesz tylko pogadac czy cos w tym stylu, bo to kolejne klamstwo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziewczyny uwielbiają te wszystkie romantyczne zachowania facetow niczym z filmow.Jakbys do niej pojechal z bukietem kwiatow i na kolanach prosił o wybaczenie, to moze byc zasluzyl na kilka minut rozmowy chociaz 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Daj jej spokoj najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Daj jej spokój, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lepszej już nie zdobedzies

Ona ma już faceta, nie wiem cis Ty jej zrobił ale palant  z ciebie. Odpuścić taką laske fajną to trzeba być naprawdę zwichrowanym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak, myślę, że kup piękny bukiet i jedź. Zawalcz o nią bo widać jest tego warta. Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wyeliminowałeś się na dobre. Nie masz już na nic szans. Moja rada zostaw dziewczynę w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ja uważam, że zawsze warto dać szansę. Jesteśmy tylko ludźmi i popełniamy błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebek

No jesteś ...em i to ostrym. W dzisiejszych czasach powiem Ci, że baaardzo ciężko znaleźć dziewczynę, która ma poukładane w głowie, dba o faceta, jest mądra, kochana, nie puszcza kantem na boku, a jeśli do tego jak jest jeszcze piękna, to już jedna na milion 😜 A skoro dużo osób Ci jej zazdrościło, to naprawdę musiała być dobrą sztuką 😉 Pocieszeniem pewnie nie będzie fakt, że już takiej drugiej nie znajdziesz, ale taka prawda 😄 No chyba, że będziesz miał szczęście 😉

Jeśli naprawdę Ci tak na niej zależy, to nawet nie marnuj czasu na jakieś głupie wiadomości do niej, czy na rozmyślanie. Bo najgorsze co możesz dać kobiecie to czas 😉 Kiedy Tobie z każdym dniem jest coraz gorzej, to zapewniam Cię, że jej pewnie jest tylko lepiej 😉

Za taką dziewczyną pewnie lata tłum facetów, więc wcale bym się nie zdziwił jakby już się z kimś spotykała i był jej pocieszeniem po Tobie 😉 Wtedy masz baardzo małe szanse na odzyskanie jej na nowo.

Jedź do niej, z wielkim bukietem, bez porównania do tych ktore od Ciebie wczesniej dostawała, dowal coś zeby jej szczena opadła 😄 Jak nie będzie chciała z Tobą rozmawiać, to padnij na kolana, błagaj ją o wybaczenie, czy o chwilę rozmowy chociaż. To działa na dziewczyny 😉 Skoro jest taka mądra, to myślę, że zgodzi się na chwilę rozmowy, aby jej wszystko wyjaśnił na spokojnie. To lepiej przygotuj sobie jakąś dobrą gadkę, bo to pewnie od tego będzie wszystko zależało 😉

Nie łudziłbym się na Twoim miejscu na pozytywne zakończenie tej akcji, ale mimo wszystko powodzenia 😉

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×