Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaanielkaaa

Moją przyjaciółkę zdradził mąż, idealny mąż i ojciec.

Polecane posty

Gość aaanielkaaa

Moje ideały już całkiem zniknęły. Wierzyłam, że na świecie są mężczyźni, którzy są atrakcyjni, inteligentni i skupieni na swojej kobiecie i dzieciach. Mąż mojej przyjaciółki był taki, przynajmniej każdy tak myślał. Zawsze totalnie wpatrzony w żonę, zakochany, w niej, najlepszy ojciec, nigdy nie flirtował z nikim, nigdy nawet nie oglądał się za innymi, a tu się okazuje, że zdradzał od co najmniej od roku. To kolejny przykład z mojego otoczenia, że każdy facet zdradza, każdy który ma predyspozycje, wizualne, finansowe lub intelektualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość aaanielkaaa napisał:

Moje ideały już całkiem zniknęły. Wierzyłam, że na świecie są mężczyźni, którzy są atrakcyjni, inteligentni i skupieni na swojej kobiecie i dzieciach. Mąż mojej przyjaciółki był taki, przynajmniej każdy tak myślał. Zawsze totalnie wpatrzony w żonę, zakochany, w niej, najlepszy ojciec, nigdy nie flirtował z nikim, nigdy nawet nie oglądał się za innymi, a tu się okazuje, że zdradzał od co najmniej od roku. To kolejny przykład z mojego otoczenia, że każdy facet zdradza, każdy który ma predyspozycje, wizualne, finansowe lub intelektualne.

Z Twojej wypowiedzi wynika, że ten pan był "Twoim ideałem" 🙂 A przyjaciółka o tym wiedziała ? hehe Może w skrytości duszy masz żal, że to nie z Tobą ją zdradzał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaanielkaaa
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Z Twojej wypowiedzi wynika, że ten pan był "Twoim ideałem" 🙂 A przyjaciółka o tym wiedziała ? hehe Może w skrytości duszy masz żal, że to nie z Tobą ją zdradzał ?

Podoba mi się i uważam, że jest, a raczej był świetnym facetem i tyle. Bez przesady, to nie jest tak, że lubić i podobać może się tylko mąż, a innych facetów mam nienawidzić i patrzyć z obrzydzeniem 🙂 Potrafię ocenić faceta czy jest fajny, przystojny, albo w porządku czy nie bez dorabiania do tego teorii spiskowych, że jak uważam faceta za atrakcyjnego to mam mokro. U Ciebie taki ciąg myślenia wynika pewnie z braku obycia z ludźmi i z różnymi relacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jbvb
18 minut temu, Gość gość napisał:

Z Twojej wypowiedzi wynika, że ten pan był "Twoim ideałem" 🙂 A przyjaciółka o tym wiedziała ? hehe Może w skrytości duszy masz żal, że to nie z Tobą ją zdradzał ?

100/100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość Rupert napisał:

Zdradził bo nie dostawał w domu, więc poszedł w teren. Ile można jeść to samo danie i nim nie rzygać? Od czasu do czasu potrzebna zmiana aby nie zwariować rutyną.

Powiedz to swojej lasce to się może wypnie twojemu ojcu albo bratu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość Rupert napisał:

Zdradził bo nie dostawał w domu, więc poszedł w teren. Ile można jeść to samo danie i nim nie rzygać? Od czasu do czasu potrzebna zmiana aby nie zwariować rutyną.

Spadaj wydmuszko faceta. Ciekawe czy swoją kobietę też byś w tym usprswieldiwial że poszła "zjeść na mieście" bo potrawa o nazwie partner jej się przejadla. Już byś inaczej śpiewał. Hipokryta ohydny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Spadaj wydmuszko faceta. Ciekawe czy swoją kobietę też byś w tym usprswieldiwial że poszła "zjeść na mieście" bo potrawa o nazwie partner jej się przejadla. Już byś inaczej śpiewał. Hipokryta ohydny. 

Właśnie niech powie taki tekst swojej pannie pewnie nie będzie miał nic przeciwko żeby obsiorbala śmietankę na mieście 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 minut temu, Gość Gość napisał:

Właśnie niech powie taki tekst swojej pannie pewnie nie będzie miał nic przeciwko żeby obsiorbala śmietankę na mieście 

i mu w prezencie jakąś wenerę przyniosła 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 minut temu, Gość Gość napisał:

Powiedz to swojej lasce to się może wypnie twojemu ojcu albo bratu 

Do własnej ręki będzie gadał? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość aaanielkaaa napisał:

Moje ideały już całkiem zniknęły. Wierzyłam, że na świecie są mężczyźni, którzy są atrakcyjni, inteligentni i skupieni na swojej kobiecie i dzieciach. Mąż mojej przyjaciółki był taki, przynajmniej każdy tak myślał. Zawsze totalnie wpatrzony w żonę, zakochany, w niej, najlepszy ojciec, nigdy nie flirtował z nikim, nigdy nawet nie oglądał się za innymi, a tu się okazuje, że zdradzał od co najmniej od roku. To kolejny przykład z mojego otoczenia, że każdy facet zdradza, każdy który ma predyspozycje, wizualne, finansowe lub intelektualne.

Skoro idealny mąż zaczął szukać na boku znaczy że przyjaciółka nie była idealną żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość aaanielkaaa napisał:

To kolejny przykład z mojego otoczenia, że każdy facet zdradza, każdy który ma predyspozycje, wizualne, finansowe lub intelektualne.

Błędne wnoski.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość aaanielkaaa napisał:

Podoba mi się i uważam, że jest, a raczej był świetnym facetem i tyle. Bez przesady, to nie jest tak, że lubić i podobać może się tylko mąż, a innych facetów mam nienawidzić i patrzyć z obrzydzeniem 🙂 Potrafię ocenić faceta czy jest fajny, przystojny, albo w porządku czy nie bez dorabiania do tego teorii spiskowych, że jak uważam faceta za atrakcyjnego to mam mokro. U Ciebie taki ciąg myślenia wynika pewnie z braku obycia z ludźmi i z różnymi relacjami.

No zastanawiające, że poświęcasz wiarołomnemu mężowi koleżanki temat na Kafe 🙂 Nie masz własnego życia i faceta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 27.10.2019 o 16:54, Piaskun napisał:

Skoro idealny mąż zaczął szukać na boku znaczy że przyjaciółka nie była idealną żoną

A on był taki idealny? Dlaczego winę składasz na kobietę??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 27.10.2019 o 16:54, Piaskun napisał:

Skoro idealny mąż zaczął szukać na boku znaczy że przyjaciółka nie była idealną żoną

I po uj takie smęty tu wysr''rywasz skoro sam pewnie od dawna w takie bajki nie wierzysz? 😄 Od zarania wieków wiadomo, ze facet aby zdradzić nie musi mieć "powodu". Wystarczy swędzacy kootas. Każdy skorzysta w odpowiednich okolicznościach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dzis odkrylam zdrade narzeczonego. Niedlugo mial byc slub. Mielismy tyle planow a najgorsze ze on CODZIENNIE - DOSLOWNE - POWTARZAL ZE NIGDY NIE ZDRADZI, ze gardzi takimi, ze on tego nie uznaje, nie rozumie i ze to niewybaczalne... zalosny.

jak ja sie pozbieram??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
54 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dzis odkrylam zdrade narzeczonego. Niedlugo mial byc slub. Mielismy tyle planow a najgorsze ze on CODZIENNIE - DOSLOWNE - POWTARZAL ZE NIGDY NIE ZDRADZI, ze gardzi takimi, ze on tego nie uznaje, nie rozumie i ze to niewybaczalne... zalosny.

jak ja sie pozbieram??????

Czas... tylko czas pomoże...

Ciesz się, że to przed ślubem wyszło a nie po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogo

Sądzę że twój idealny mąż Ciebie zdradzil, a nie przyjaciółkę,bardzo jesteś zafascynowana mężem przyjaciółki sorry dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdrady były , są i będą ! Nie wszystkie wychodzą na jaw. Ja mam z kolei taką kolezankę, która ma idealnego męża, ona też za taką uchodziła ale wydało się. Bzyka się ale robi to dyskretnie. Najlepsze jest to, że po bzykaniu się z innym przyszła do męża i jak gdyby nigdy nic się tuliła, łasiła. Nie wie, że widziałem, jak bzyka się z innym i to nie jednym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
10 minut temu, Gucio66 napisał:

Zdrady były , są i będą ! Nie wszystkie wychodzą na jaw. Ja mam z kolei taką kolezankę, która ma idealnego męża, ona też za taką uchodziła ale wydało się. Bzyka się ale robi to dyskretnie. Najlepsze jest to, że po bzykaniu się z innym przyszła do męża i jak gdyby nigdy nic się tuliła, łasiła. Nie wie, że widziałem, jak bzyka się z innym i to nie jednym....

Porzadna kobita ,umie się ustawić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele kobiet tak robi. Pytanie dlaczego zgrywają świetoszki ? A jak tylko wyjadą dalej, to bzykają się z byle kim, byle zostały zerżnięte, jak .... Na wczasach dopiero dają upust .....Niech sobie tak robią tylko dlaczego w zyciu codziennym zgrywają święte, a jak nikt nie widzi pokazują swoje drugie oblicze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 minut temu, Gucio66 napisał:

Zdrady były , są i będą ! Nie wszystkie wychodzą na jaw. Ja mam z kolei taką kolezankę, która ma idealnego męża, ona też za taką uchodziła ale wydało się. Bzyka się ale robi to dyskretnie. Najlepsze jest to, że po bzykaniu się z innym przyszła do męża i jak gdyby nigdy nic się tuliła, łasiła. Nie wie, że widziałem, jak bzyka się z innym i to nie jednym....

Za mało dyskretnie , skoro ty wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
33 minuty temu, Gucio66 napisał:

Bzyka się ale robi to dyskretnie. Najlepsze jest to, że po bzykaniu się z innym przyszła do męża i jak gdyby nigdy nic się tuliła, łasiła. Nie wie, że widziałem, jak bzyka się z innym i to nie jednym....

Ukryłeś się pod łóżkiem,  czy raczej nie robi tego dyskretnie - jakieś sprzeczności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ukryłeś się pod łóżkiem,  czy raczej nie robi tego dyskretnie - jakieś sprzeczności. 

Racja, a może to on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Racja, a może to on.

Ale on napisał: "Nie wie, że widziałem, jak bzyka się z innym i to nie jednym....", wiec chyba pod łóżkiem leży na etacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona87
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale on napisał: "Nie wie, że widziałem, jak bzyka się z innym i to nie jednym....", wiec chyba pod łóżkiem leży na etacie. 

Ha ha 🙂 łazi za nią i se trzepie. Bajkopisarz, każdy może nazmyslac by postawić na swoim, ale kłamać trzeba umieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość gość napisał:

I po uj takie smęty tu wysr''rywasz skoro sam pewnie od dawna w takie bajki nie wierzysz? 😄 Od zarania wieków wiadomo, ze facet aby zdradzić nie musi mieć "powodu". Wystarczy swędzacy kootas. Każdy skorzysta w odpowiednich okolicznościach. 

Od wieków wiadomo, że kobieta to podczłowiek zdolny do każdej podłości i zrzucenia odpowiedzialności za nią na płeć przeciwną.

7 godzin temu, Gość gosc napisał:

A on był taki idealny? Dlaczego winę składasz na kobietę??? 

Kobiety zawsze zrzucają winę na mężczyzn, czy to za chłód w sypialni, czy to dlatego, że się zakochała w kimś nowym ("a bój mój mąż to taki nędzny...").

Autorka pisze, że był idealny. Tedy nawalić musiała żona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Gość Ona87 napisał:

Ha ha 🙂 łazi za nią i se trzepie. Bajkopisarz, każdy może nazmyslac by postawić na swoim, ale kłamać trzeba umieć. 

taaaaaaak...leże pod łóżkiem i licze jej kochanków i pozniej se trzepie....

ale czegóż to się tu spodziewać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Autorka nie żyje z mężem przyjaciółki . Wydaje się jej idealny,na tyle ,na ile go zna . Więc nie pisz bzdur Piaskun. Jesteś inteligentnym facetem ,dobrze wiesz ,że prawdę zna tylko przyjaciółka i jej mąż . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Iza napisał:

Autorka nie żyje z mężem przyjaciółki . Wydaje się jej idealny,na tyle ,na ile go zna . Więc nie pisz bzdur Piaskun. Jesteś inteligentnym facetem ,dobrze wiesz ,że prawdę zna tylko przyjaciółka i jej mąż . 

Ironia to taki owoc podobny od aronii, a bez sarkazmu nie ma orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Aronia ,to coś co pasuje do Ciebie idealnie . Cierpkość ..gorycz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×