Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20893

Facet powiedzial mi,ze jestem puszczalska...

Polecane posty

Gość gość
12 minut temu, Piaskun napisał:

Dla mnie taka kobieta to ktoś niewarty czasu. A muszę go szanować w moim podeszłym wieku 😛

ale chyba ty Psiaskun nie masz za dużego wyboru, cos na forum pisali ze z desperacji zadałeś sie z jakąś szkaradą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Onegdaj niczym staruszek Diogenes szukałem człowieka w kobiecie, teraz dzięki wielu nauczycielkom*
przekonałem się, że nie warto i trzeba skupić się na tym co kobieta mężczyźnie raczej może dać, niż czego dać nie jest w stanie.
A jak może a nie chce to nie warto tracić czasu. 

________________________________________
* Jestem w tym wieku, że każdy mi nauczycielem - jedni mówią mądrość, inni starcze zdziecinnienie)

1 minutę temu, Gość gość napisał:

ale chyba ty Psiaskun nie masz za dużego wyboru, cos na forum pisali ze z desperacji zadałeś sie z jakąś szkaradą

Zadałem się i to z jakaś szkaradą ponieważ tak twierdzi kto? Bo ludzie gadają?

Chcesz wystawić świadectwo mojemu gustowi a desperacji czy swojej inteligencji?
O ile o tych pierwszych różni różne mają mniemanie o tyle na temat twojej rozbieżności w ocenach być raczej nie powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No i co z tego że tak powiedział? Nie musisz się tym przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Piaskun napisał:

Onegdaj niczym staruszek Diogenes szukałem człowieka w kobiecie, teraz dzięki wielu nauczycielkom*
przekonałem się, że nie warto i trzeba skupić się na tym co kobieta mężczyźnie raczej może dać, niż czego dać nie jest w stanie.
A jak może a nie chce to nie warto tracić czasu. 

________________________________________
* Jestem w tym wieku, że każdy mi nauczycielem - jedni mówią mądrość, inni starcze zdziecinnienie)

Zadałem się i to z jakaś szkaradą ponieważ tak twierdzi kto? Bo ludzie gadają?

Chcesz wystawić świadectwo mojemu gustowi a desperacji czy swojej inteligencji?
O ile o tych pierwszych różni różne mają mniemanie o tyle na temat twojej rozbieżności w ocenach być raczej nie powinno.

HEH, JAKA ZŁOSLIWA (PRZY OKAZJI BEŁKOTLIWA) ODPOWIEDZ, CZYLI COŚ JEST NA  RZECZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Piaskun napisał:

Zadałem się i to z jakaś szkaradą ponieważ tak twierdzi kto? Bo ludzie gadają?

Chcesz wystawić świadectwo mojemu gustowi a desperacji czy swojej inteligencji?
O ile o tych pierwszych różni różne mają mniemanie o tyle na temat twojej rozbieżności w ocenach być raczej nie powinno.

ale smuteczek co? takiś mądry, takiś wygadany, tak znasz sie na kobietach, tak lubisz innych pouczać  a ciagle nie wychodzi w realnym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gość napisał:

HEH, JAKA ZŁOSLIWA (PRZY OKAZJI BEŁKOTLIWA) ODPOWIEDZ, CZYLI COŚ JEST NA  RZECZY

A myśl sobie co tam chcesz jahusko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Piaskun napisał:

A myśl sobie co tam chcesz jahusko.

w sumie to mi ciebie nawet żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

ale smuteczek co? takiś mądry, takiś wygadany, tak znasz sie na kobietach, tak lubisz innych pouczać  a ciagle nie wychodzi w realnym swiecie

Nie, nie lubię pouczać, ja tylko uważam jahusów za plemię wcale pocieszne, jeśli je obserwować zza szyby oczywiście.

Wierz, bądź nie lecz nie narzekam na swoje życie w realnym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Piaskun napisał:

Nie, nie lubię pouczać, ja tylko uważam jahusów za plemię wcale pocieszne, jeśli je obserwować zza szyby oczywiście.

Wierz, bądź nie lecz nie narzekam na swoje życie w realnym świecie.

aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po co wy jeszcze wchodzicie w dyskusję z tym zyebem. Nigdy nic konstruktywnego nie wychodzi z nich. On ma swój świat swoje kredki i chùj. Jest jedynym sprawiedliwym a inni to dēbile. Zwłaszcza kobiety. To nic że siedzi tu i pierdzi na forum dla kobiet. Śmiech. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Po co wy jeszcze wchodzicie w dyskusję z tym zyebem. Nigdy nic konstruktywnego nie wychodzi z nich. On ma swój świat swoje kredki i chùj. Jest jedynym sprawiedliwym a inni to dēbile. Zwłaszcza kobiety. To nic że siedzi tu i pierdzi na forum dla kobiet. Śmiech. 

to prawda, musi być bardzo nieszczęśliwy , ze aż musiał zbudowac sobie własny swiat i prze jego pryzmat tłumaczyć sobie , ze to co go otacza jest złe, a to co on tworzy w swojej głowie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
11 godzin temu, Piaskun napisał:

Nie, nie lubię pouczać, ja tylko uważam jahusów za plemię wcale pocieszne, jeśli je obserwować zza szyby oczywiście.

Wierz, bądź nie lecz nie narzekam na swoje życie w realnym świecie.

Dzwonię. 

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×