Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalala

Bylam piekna inteligentna i z poczuciem humoru...

Polecane posty

Gość lalala

a jak dalam mu kosza to nagle bylam k u r w a :) Dlaczego mezczyzni sa tacy zalosni ? Hm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale płytkie provo😀 Kobiety nigdy nie myślą o facetach, którym dały kosza... Ani o tym co ci faceci do nich mówili. 😉 Ważne są słowa tylko i wyłącznie od kogoś, na kim im zależy. Wtedy jest się z czego cieszyć, a słowa te mają wartość. 

Temat miałby sens napisany w sposób: byłam piękna, inteligentna i z poczuciem humoru dopóki nie dostałam od niego kosza.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze byli, są i będą 🙂 Nic nie poradzisz. Dlatego komplementy mężczyzn się jednym uchem wpuszcza a drugim wypuszcza, bo w zależności od Twoich poczynań (czyt. od tego czy się z nimi prześpisz), ich opinia na Twój temat zmieni się jak w kalejdoskopie. Oni Ci nie mówią prawdy, tylko to, co chcesz usłyszeć, byleby osiągnąć cel. Nic więcej. A jak się nie uda, no to potem pokazują prawdziwe oblicze "dżentelmena". Klasyka 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale płytkie provo😀 Kobiety nigdy nie myślą o facetach, którym dały kosza... Ani o tym co ci faceci do nich mówili. 😉 Ważne są słowa tylko i wyłącznie od kogoś, na kim im zależy. Wtedy jest się z czego cieszyć, a słowa te mają wartość. 

Temat miałby sens napisany w sposób: byłam piękna, inteligentna i z poczuciem humoru dopóki nie dostałam od niego kosza.😉

Ale bzdury.Nastepny,ktory mysli,ze wszystkie rozumy pozjadal :) Dawno bym o nim zapomniala ale jak on mi sie wciaz naprzykrza i probuje sie mscic za to,ze go odrzucilam to chcac nie chcac musze o nim myslec.Jak widze jego gebe to juz mi sie niedobrze robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To dopiero ciekawe
1 minutę temu, Mizo napisał:

Oni Ci nie mówią prawdy, tylko to, co chcesz usłyszeć, byleby osiągnąć cel. Nic więcej. A jak się nie uda, no to potem pokazują prawdziwe oblicze "dżentelmena". Klasyka 🙂 

Z tego wynika, że żaden, ale to żaden komplement wypowiedziany przez mężczyzn nie ma wartości, bo tak naprawdę mężczyźni nigdy nie dają kobietom żadnej wartości (z zasady) i PRAWDĄ jest tylko to, co zostanie powiedziane potem, a to będzie inne o 180° od komplementów.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość lalala napisał:

Ale bzdury.Nastepny,ktory mysli,ze wszystkie rozumy pozjadal :) Dawno bym o nim zapomniala ale jak on mi sie wciaz naprzykrza i probuje sie mscic za to,ze go odrzucilam to chcac nie chcac musze o nim myslec.Jak widze jego gebe to juz mi sie niedobrze robi.

Dawałam "kosze" na prawo i lewo. Wiem coś o tym ;) Komplementy są miłe, ale jak już ktoś zauważył mężczyźni powiedzą tak każdej, u której próbują coś ugrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość To dopiero ciekawe napisał:

Z tego wynika, że żaden, ale to żaden komplement wypowiedziany przez mężczyzn nie ma wartości, bo tak naprawdę mężczyźni nigdy nie dają kobietom żadnej wartości (z zasady) i PRAWDĄ jest tylko to, co zostanie powiedziane potem, a to będzie inne o 180° od komplementów.😉

No bo nie ma. Każdej ładniejszej dziewczynie słodzicie, więc dla kobiety takie puste komplementy bez polotu to żadne wyróżnienie 🙂 Tylko młoda i niedojrzała niewiasta może się tym jarać 🙂  A im bardziej się Wam podoba, tym większe obelgi dostanie za odrzucenie i będzie miała mocniej zrujnowaną reputację. Żenada.  

11 minut temu, Gość Gość napisał:

Dawałam "kosze" na prawo i lewo. Wiem coś o tym 😉 Komplementy są miłe, ale jak już ktoś zauważył mężczyźni powiedzą tak każdej, u której próbują coś ugrać...

Oczywiście, facet nie powie nic miłego tak po prostu, żeby np. komuś poprawić humor. Zawsze cukruje tej, na którą ma ochotę, dlatego ja traktuję takie rzeczy z przymrużeniem oka 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mizo jak zdarta płyta zawsze na straży 🤣 no i dobrze. Cisnij tym dēbilom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świat z komplementów😂🎆
2 minuty temu, Mizo napisał:

No bo nie ma. Każdej ładniejszej dziewczynie słodzicie, więc dla kobiety takie puste komplementy bez polotu to żadne wyróżnienie 🙂 Tylko młoda i niedojrzała niewiasta może się tym jarać 🙂  A im bardziej się Wam podoba, tym większe obelgi dostanie za odrzucenie i będzie miała mocniej zrujnowaną reputację. Żenada.  

Oczywiście, facet nie powie nic miłego tak po prostu, żeby np. komuś poprawić humor. Zawsze cukruje tej, na którą ma ochotę, dlatego ja traktuję takie rzeczy z przymrużeniem oka 🙂  

W doopie to mam😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm

I nigdy nie usłyszałam słowa pogardy za odrzucanie na prawo i lewo. Wygląda na to, że niektórych kobiet to nie dotyczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mizo jak zdarta płyta zawsze na straży 🤣 no i dobrze. Cisnij tym dēbilom. 

Poprawiłaś mi humor tym komentarzem 😂

7 minut temu, Gość Świat z komplementów😂🎆 napisał:

W doopie to mam😂 

Tak jak my Wasze żałosne umizgi 🤣 Nie macie godności, będziecie się płaszczyć i poniżać przed kobietą, żeby się Wam tylko oddała, bo fajfus Was swędzi. Dlatego zawsze będziemy górować nad niewolnikami popędu 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ogólnie to chciałabym wam powiedzieć że możecie mnie w dùpe wszyscy pocałować i w ogóle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie
Dnia 28.10.2019 o 22:37, Gość lalala napisał:

a jak dalam mu kosza to nagle bylam k u r w a 🙂 Dlaczego mezczyzni sa tacy zalosni ? Hm ?

fałszywi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×