Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość białowłosa

Dlaczego atrakcyjni mężczyźni mają przeciętnieją urody partnerki?

Polecane posty

Gość białowłosa

Jak w temacie. Często widzę przystojnych mężczyzn którzy maja niezbyt urodziwe kobiety. Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo miłość nie wybiera? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Bo miłość nie wybiera? 

 

19 minut temu, Gość białowłosa napisał:

Jak w temacie. Często widzę przystojnych mężczyzn którzy maja niezbyt urodziwe kobiety. Dlaczego?

Durne uogólnienie.  Atrakcyjny mężczyzna ma atrakcyjna k9biete, atrakcyjny mądry mężczyzna ma kobietę mądra i atrakcyjna dla niego intelektualnie, która nie musi być miss, atrakcyjny głupi mężczyzna ma taką,  która chce z nim być lub zaspokoi jego seksualne wymagania często zboczone,  ale taki facetów jest mało,  tzn totalnie głupich,   zazwyczaj mają atrakcyjne towarzysko  żony i na boku babę do zaspokajania jego dziwacznych potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
17 minut temu, Gość białowłosa napisał:

Jak w temacie. Często widzę przystojnych mężczyzn którzy maja niezbyt urodziwe kobiety. Dlaczego?

Atrakcyjność to nie tylko wygląd. Dla mnie atrakcyjność, to głównie mózg mężczyzny i to, co w nim ma. W ogóle atrakcyjność to całokształt. Mam kolegę, który obiektywnie mógłby pracować jako model. W jego wyglądzie nie mogłabym niczego nieciekawego znaleźć. I jeśli mam być szczera, to nawet gdybym wylądowała z nim na bezludnej wyspie, to nie chciałabym, żeby był moim mężczyzną. Z kolei mój mężczyzna może nie byłby idealnym modelem do fotografowania i podziwiania, ale: jest naprawdę męski, ma wspaniały charakter, jest bardzo inteligentny i ta inteligencja jest dodatkowo poparta ogromną wiedzą, jego kultura osobista mogłaby być przykładem dla innych, jest prawdomówny, uczciwy i sprawiedliwy. Wymieniałabym tak bez końca. Dziękuję losowi, że obdarzył mnie możliwością wyboru mężczyzny i że mogłam wybrać właśnie jego. Uwierz mi autorko, że samo opakowanie, w którym jest mężczyzna to naprawdę nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Po pierwsze dlatego, że atrakcyjność to nie tylko wygląd, a po drugie dlatego, że różni ludzie mają różne upodobania. Kobieta która tobie się nie podoba może być najpiękniejsza na świecie dla swojego męża. Nie tylko dlatego, że ją kocha, ale też dlatego, że taki ma typ. 

Miałam kiedyś kolegę któremu podobały się wyłącznie kobiety przy kości - taki miał typ i już. Pewnie gdybyś spotkała go z obecną żoną też pomyślałabyś, ze przystojny facet z nieatrakcyjną (chociaż twarz ma kobieta ładną), a dla niego to ideał i bogini seksu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Atrakcyjność to całokształt. Jeśli ktoś widzi li tylko ciało, tedy jest pusty jak bęben.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Piaskun napisał:

Atrakcyjność to całokształt. Jeśli ktoś widzi li tylko ciało, tedy jest pusty jak bęben.

 

Nie pisz nic o pustce bo brzmi to sztucznie w twoich ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet40
1 godzinę temu, Gość białowłosa napisał:

Jak w temacie. Często widzę przystojnych mężczyzn którzy maja niezbyt urodziwe kobiety. Dlaczego?

Bo kierują się inteligencją kobiety, a nie urodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wbrew pozorom mężczyźni patrzą na wygląd mniej od kobiet 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste

Bardzo ładne dziewczyny często są nadęte i zadufane w sobie atrakcyjny facet który sam ma w czym wybierać unika związku z taką kobietą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mógłbym być z dziewczyną, która nie jest inteligentna. Męczyłbym się, gdybym nie miał o czym z nią pogadać. Wybrałabym "przeciętnie wyglądającą" (jest to dość subiektywne określenie), ale inteligentną, ciekawą, z pasjami itd. niż dużo ładniejszą, ale mniej pociągającą mnie intelektualnie. Sam wygląd to nie wszystko. Zwracam uwagę również na inne aspekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bo kobiety są wzrokowcami, a mężczyźni słuchaczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mężczyźni są desperatami większymi od kobiet co widać wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szlachcic81

Moze wychodza z zalozenia ze na zone przecietna i madra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Szlachcic81 napisał:

Moze wychodza z zalozenia ze na zone przecietna i madra...

Żeby być mądra trzeba być przeciętna albo brzydka? Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie pisz nic o pustce bo brzmi to sztucznie w twoich ustach.

Pewnie sam jest totalnym brzydalem, stąd taki wiecznie sfrustrowany 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żenada
11 godzin temu, Gość białowłosa napisał:

Jak w temacie. Często widzę przystojnych mężczyzn którzy maja niezbyt urodziwe kobiety. Dlaczego?

Ty oczywiście masz urodę nieprzeciętną? Nie odpowiadaj... HA HA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Żenada napisał:

Ty oczywiście masz urodę nieprzeciętną? Nie odpowiadaj... HA HA!

Dlaczego zawsze trzeba być takim o jakim się dyskutuje? Co to ma kuŕwa do rzeczy? Są kobiety piękne brzydkie przeciętne. Nie muszę być piękna żeby obiektywnie stwierdzić do której grupy ktoś się zalicza. Autorka także nie musi. Nie muszę być murzynem by lubić rap. Czaisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda

Czyzby? Jest sporo par pasujacych uroda do siebie, jest sporo z ladniejszym partnerem, i to z obu stron, mysle ze zauwazasz te pary o ktorych mowisz bo masz w sobie bunt dlaczego ten przystojniaczek ciebie nie wzial bos ladniejsza przeciez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Prawda napisał:

Czyzby? Jest sporo par pasujacych uroda do siebie, jest sporo z ladniejszym partnerem, i to z obu stron, mysle ze zauwazasz te pary o ktorych mowisz bo masz w sobie bunt dlaczego ten przystojniaczek ciebie nie wzial bos ladniejsza przeciez:)

Mało tego wręcz większość wygląda jak rodzeństwo 🤔 naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Mało tego wręcz większość wygląda jak rodzeństwo 🤔 naprawdę.

Wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Zacznijmy od tego, że inteligentny mężczyzna nie zwiaze sie z kobietą.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Z mężczyzną zresztą też nie.

Związe się co najwyżej z psem żeby tempe koirfiska doszły do wniosku, że trzeba szczekać aby coś u niego ugrać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość Prawda napisał:

Czyzby? Jest sporo par pasujacych uroda do siebie, jest sporo z ladniejszym partnerem, i to z obu stron, mysle ze zauwazasz te pary o ktorych mowisz bo masz w sobie bunt dlaczego ten przystojniaczek ciebie nie wzial bos ladniejsza przeciez:)

Dokładnie, bol doopy można wyczuć u autorki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakończymy na tym

Inteligentny mężczyzna zwiaze przede wszystkim jaja by nie plodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

A jak już się naucza szczekać warować chodzić przy nodze aportować i ganiać za siersciuchami to inteligentny mężczyzna zacznie chodzić z kotem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Wesoło będzie oglądać jak tempe blachary szczekając i merdajac ogonami zaczną się wspinać na drzewa i polować na wróble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Ja piërdole żebym se codziennie jakiegoś kawału nie opowiedział to chyba bym zaczął pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misio

Jestem atrakcyjnym mężczyzną i moja partnerka też jest bardzo ładna. Powiedziałbym że sąsiedzi walą sobie konia w domowym zaciszu myśląc o niej. Jest jednak jedno ALE . Nie bzykamy się ze sobą od ponad roku, wykańcza mnie to psychicznie i odwala mi już bo wchodzę na takie portale jak kafe. Zerznalbym jakąs mniej urodziwa żeby poczuć kobietę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Misio napisał:

Jestem atrakcyjnym mężczyzną i moja partnerka też jest bardzo ładna. Powiedziałbym że sąsiedzi walą sobie konia w domowym zaciszu myśląc o niej. Jest jednak jedno ALE . Nie bzykamy się ze sobą od ponad roku, wykańcza mnie to psychicznie i odwala mi już bo wchodzę na takie portale jak kafe. Zerznalbym jakąs mniej urodziwa żeby poczuć kobietę. 

Ona nie chce seksu? Widocznie juz jej nie pociagasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×