Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NiepewnaONA:(

Prawdziwa miłość

Polecane posty

Gość NiepewnaONA:(

Jestem w związku, a kocham innego prawdziwa miłością czy to jest grzech? Nigdy nie czułam czegoś podobnego, on rowniez jest w związku ale czuję to samo co ja do niego...:( Czy warto trwać w związkach które i tak nie będa prawdziwe bo kocha się kogoś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To prawdziwy cud Boży! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Dzikol napisał:

A w ten związek to wlazłaś przymuszona?

Na to wychodzi. Jednak ludzie są bardzo dziwni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on w związku
15 minut temu, Gość NiepewnaONA:( napisał:

Jestem w związku, a kocham innego prawdziwa miłością czy to jest grzech? Nigdy nie czułam czegoś podobnego, on rowniez jest w związku ale czuję to samo co ja do niego...:( Czy warto trwać w związkach które i tak nie będa prawdziwe bo kocha się kogoś innego...

Mów za siebie, nie koloryzuj, ja bym tego kochaniem nie nazwał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość NiepewnaONA:( napisał:

 Czy warto trwać w związkach które i tak nie będa prawdziwe bo kocha się kogoś innego...

Spróbuj postawić się w odwrotnej sytuacji. Twój chłopak jest z Tobą, a kocha /szczerze/ inną. Chciałabyś?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praw

A czym jest milosc oprocz napalenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, pan poznań napisał:

Spróbuj postawić się w odwrotnej sytuacji. Twój chłopak jest z Tobą, a kocha /szczerze/ inną. Chciałabyś?

 

Nikt by nie chciał. Tak jak bycia z kimś z litości więc co to ma do rzeczy? Nic nie trwa wiecznie a miłość to sraczka przychodząca znienacka. Po to są właśnie rozwody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flejter
3 minuty temu, Gość gość napisał:

TY JEEBANA KURRWO

Milcz chamie zbolaly. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, PrzygnębionaŻyciem napisał:

Moim zdaniem lepiej dać sobie spokój z tym którego kochasz tak naprawdę.

I by c z tym obecnym ..

Nie wiem, czy to troll, czy nie, ale jeżeli to nie chętnie bym poznał argumentacje,  bo ciężko mi to sobie logicznie wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 godzin temu, Gość NiepewnaONA:( napisał:

Jestem w związku, a kocham innego prawdziwa miłością czy to jest grzech? Nigdy nie czułam czegoś podobnego, on rowniez jest w związku ale czuję to samo co ja do niego...:( Czy warto trwać w związkach które i tak nie będa prawdziwe bo kocha się kogoś innego...

mam podobny dylemat, tylko ja nie wiem czy ten drugi czuje coś do mnie 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 minut temu, Gość gość napisał:

mam podobny dylemat, tylko ja nie wiem czy ten drugi czuje coś do mnie 😞

No właśnie, skoro autorka jest pewna że on coś do niej czuje to niech postawi mu sprawę jasno albo tak albo nie. Oczywiście o ile żadne jeszcze nie ma dzieci na wychowaniu.

Dużo ludzi ma podobny dylemat. Jak też kiedyś miałem, ale przekonałem się że ta druga strona była bardziej na nie niż na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 godzin temu, Gość NiepewnaONA:( napisał:

Jestem w związku, a kocham innego prawdziwa miłością czy to jest grzech? Nigdy nie czułam czegoś podobnego, on rowniez jest w związku ale czuję to samo co ja do niego...:( Czy warto trwać w związkach które i tak nie będa prawdziwe bo kocha się kogoś innego...

Skad wiesz,ze czuje to samo co ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiepewnaONA:(
Dnia 30.10.2019 o 13:04, Gość gość napisał:

No właśnie, skoro autorka jest pewna że on coś do niej czuje to niech postawi mu sprawę jasno albo tak albo nie. Oczywiście o ile żadne jeszcze nie ma dzieci na wychowaniu.

Dużo ludzi ma podobny dylemat. Jak też kiedyś miałem, ale przekonałem się że ta druga strona była bardziej na nie niż na tak.

Tak wiem że on coś czuję miał porozmawiać o tym z dziewczyną ale nie mam tej pewności czy to zrobił czy dopiero zrobi...a jeśli tak to kiedy? 😞 Wiemy jedno oboje kochamy się tak samo a cierpimy...tylko że on ma lepszą sytuację bo jego ta dziewczyna nie krzywdzi...więc nie chciałabym też żeby ot tak przeze mnie ją zostawił 😞 nie mamy dzieci żadne z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet 35+
42 minuty temu, Gość NiepewnaONA:( napisał:

Tak wiem że on coś czuję miał porozmawiać o tym z dziewczyną ale nie mam tej pewności czy to zrobił czy dopiero zrobi...a jeśli tak to kiedy? 😞 Wiemy jedno oboje kochamy się tak samo a cierpimy...tylko że on ma lepszą sytuację bo jego ta dziewczyna nie krzywdzi...więc nie chciałabym też żeby ot tak przeze mnie ją zostawił 😞 nie mamy dzieci żadne z nas.

Jeżeli naprawdę Cię kocha i wie że ty go kochasz to na pewno z nią porozmawia. Jeżeli tego nie zrobi to odpowiedź masz jasną.

W sumie to on będąc z jedną dziewczyną a kochając drugą, krzywdzi tą pierwszą emocjonalnie nawet jeżeli jest dla niej dobry. Im dłużej to będzie trwało tym trudniej będzie z tego wyjść. Chyba że po prostu kocha was obie na swój sposób 😉 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość NiepewnaONA:( napisał:

Tak wiem że on coś czuję miał porozmawiać o tym z dziewczyną ale nie mam tej pewności czy to zrobił czy dopiero zrobi...a jeśli tak to kiedy? 😞 Wiemy jedno oboje kochamy się tak samo a cierpimy...tylko że on ma lepszą sytuację bo jego ta dziewczyna nie krzywdzi...więc nie chciałabym też żeby ot tak przeze mnie ją zostawił 😞 nie mamy dzieci żadne z nas.

 A Ciebie twój krzywdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 29.10.2019 o 22:32, Gość NiepewnaONA:( napisał:

Jestem w związku, a kocham innego prawdziwa miłością czy to jest grzech? Nigdy nie czułam czegoś podobnego, on rowniez jest w związku ale czuję to samo co ja do niego...:( Czy warto trwać w związkach które i tak nie będa prawdziwe bo kocha się kogoś innego...

Po co wchodzić w związek z osobą ,której się nie kocha, ja tego nie rozumiem. Lepiej być samą a nie udawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiepewnaONA:(
23 godziny temu, Gość Facet 35+ napisał:

Jeżeli naprawdę Cię kocha i wie że ty go kochasz to na pewno z nią porozmawia. Jeżeli tego nie zrobi to odpowiedź masz jasną.

W sumie to on będąc z jedną dziewczyną a kochając drugą, krzywdzi tą pierwszą emocjonalnie nawet jeżeli jest dla niej dobry. Im dłużej to będzie trwało tym trudniej będzie z tego wyjść. Chyba że po prostu kocha was obie na swój sposób 😉 

 

Tak wiemy i oboje czujemy to samo do siebie...Ja nie chcę żeby on coś psuł sobie jeśli jest z nią szczęśliwy a tym bardziej dlatego że on nie ma takiej sytuacji jak ja ze ta osoba go krzywdzi...zrozumiem to ale będę całe życie cierpieć nawet jeśli ten związek zakończę obecny co jest nieuniknione i bede chciała zacząć nowy to nie będę potrafić .  bo będę kochać całe życie tylko tego jedynego faceta. powiedział że jej nie kocha tak jak mnie, dlatego musi z nią o tym porozmawiać wszystkim. Zapytałam go też raz czy chce całe życie kochać mnie a być z kimś kogo nie kocha i męczyć się z tym uczuciem całe życie mając rodzinę z inną kobietą...to powiedział że nie chce tak.

Jesteśmy młodzi mamy szansę być razem, nie jesteśmy w związkach małżeńskich...ale teraz już wszystko zależy od niego dlatego tak bardzo się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiepewnaONA:(
20 godzin temu, Gość gość napisał:

Po co wchodzić w związek z osobą ,której się nie kocha, ja tego nie rozumiem. Lepiej być samą a nie udawać.

Hmmm powiedzmy że to było zauroczenie...a nie coś tak prawdziwego jak poczułam z tą osobą ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiepewnaONA:(
Przed chwilą, Gość NiepewnaONA:( napisał:

Hmmm powiedzmy że to było zauroczenie...a nie coś tak prawdziwego jak poczułam z tą osobą ..

I myślałam że nie można się zakochać tak prawdziwie w kimś tak nagle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość NiepewnaONA:( napisał:

I myślałam że nie można się zakochać tak prawdziwie w kimś tak nagle...

Idż jeszcze spać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×