Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylvia

Śmiać mi sie chce z mojej kuzynki

Polecane posty

Gość sylvia

zawsze taka co to nie ona.. najładniejsza,najmądrzejsza, lubiąca dyskutować,pewna siebie.Klade nacisk na tą domniemaną inteligencję, ale ona ogólnie myślala ze jest ideałem.

Jakiś rok temu poznała faceta - lekarz i architekt z wykształcenia, cholernie zdolny. Zna 6 jezykow obcych biegle, ma ukonczone sporo kursow i robil to wszystko w krotkim czasie.Łeb ma jak Einstein, a nawet nie ma 30 na karku.Podróżnik,pasjonat, ogólnie fajny ciekawy i mądry facet.Oprócz tego przystojny ,skromny i bogaty-ideal jak sie patrzy.I co?Moja kuzynka przed każdą rozmową srała w gacie,żeby nie palnąć gafy, ale szybko wyszły jej braki w każdej sferze,nie czuła się pewnie bo on może mieć dosłownie KAZDĄ dziewczynę, czuła sie przy nim taaaaaka mała, milcząca, jej pewność siebie odfrunęła w tempie natychmiastowym, facet nie przejawiał nią większego zainteresowania...jej zależało bardziej , dziewczyna mało nie wpadła w chorobę psychiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosiarka
50 minut temu, Gość sylvia napisał:

zawsze taka co to nie ona.. najładniejsza,najmądrzejsza, lubiąca dyskutować,pewna siebie.Klade nacisk na tą domniemaną inteligencję, ale ona ogólnie myślala ze jest ideałem.

Jakiś rok temu poznała faceta - lekarz i architekt z wykształcenia, cholernie zdolny. Zna 6 jezykow obcych biegle, ma ukonczone sporo kursow i robil to wszystko w krotkim czasie.Łeb ma jak Einstein, a nawet nie ma 30 na karku.Podróżnik,pasjonat, ogólnie fajny ciekawy i mądry facet.Oprócz tego przystojny ,skromny i bogaty-ideal jak sie patrzy.I co?Moja kuzynka przed każdą rozmową srała w gacie,żeby nie palnąć gafy, ale szybko wyszły jej braki w każdej sferze,nie czuła się pewnie bo on może mieć dosłownie KAZDĄ dziewczynę, czuła sie przy nim taaaaaka mała, milcząca, jej pewność siebie odfrunęła w tempie natychmiastowym, facet nie przejawiał nią większego zainteresowania...jej zależało bardziej , dziewczyna mało nie wpadła w chorobę psychiczną.

Zalosna jestes tak swoja droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurejko

perdolenie, dla większości ludzi duża wiedza partnera wcale nie jest pociągająca, ani dla chłopów ani dla bab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia
5 minut temu, Gość Kosiarka napisał:

Zalosna jestes tak swoja droga

Ona jest zalosna, bo gdybyscie widzieli ja wtedy...na pewno byscie jej nie polubili. Sama ma ledwo srednie  wyksztalcenie ale uwielbiala sie wywyzszac zwlaszcza w towarzystwie ludzi po zawodowej, bo uwazala ich za uposledzonych, wtedy mogla zablysnac..albo z wygladem jak konkurowala...z dziewczynami ktore byly po ciazy , chorobie,albo biednymi.Nie modelkami bo by odpadla w przebiegach jak teraz.Nalezy jej sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc
11 minut temu, Gość sylvia napisał:

Ona jest zalosna, bo gdybyscie widzieli ja wtedy...na pewno byscie jej nie polubili. Sama ma ledwo srednie  wyksztalcenie ale uwielbiala sie wywyzszac zwlaszcza w towarzystwie ludzi po zawodowej, bo uwazala ich za uposledzonych, wtedy mogla zablysnac..albo z wygladem jak konkurowala...z dziewczynami ktore byly po ciazy , chorobie,albo biednymi.Nie modelkami bo by odpadla w przebiegach jak teraz.Nalezy jej sie

myśli że wykształcenie świadczy o inteligencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc
11 minut temu, Gość sylvia napisał:

Ona jest zalosna, bo gdybyscie widzieli ja wtedy...na pewno byscie jej nie polubili. Sama ma ledwo srednie  wyksztalcenie ale uwielbiala sie wywyzszac zwlaszcza w towarzystwie ludzi po zawodowej, bo uwazala ich za uposledzonych, wtedy mogla zablysnac..albo z wygladem jak konkurowala...z dziewczynami ktore byly po ciazy , chorobie,albo biednymi.Nie modelkami bo by odpadla w przebiegach jak teraz.Nalezy jej sie

myśli że wykształcenie świadczy o inteligencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jesteś żałosna Sylvio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Lost and Found napisał:

No faktycznie, boki zrywać

😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlasnie

Nie widzę tu nic śmiesznego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I co dalej, on ją odrzucił? Wybrał inna? Skoro tak moze przebierać to pewnie kobieciarz. Nie liczylabym na wierność u takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Suchy
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jesteś żałosna Sylvio

Ja jestem żałosna?po pierwsze temat jest chora provokacja chorej osoby!Po drugie aż tak dobrze nie znam doktora Wolanskiego ale doskonale pamiętam kto wysmiewal się z Ani ze ma tylko zawodówje  .Ja nie jestem taka chamowa żeby zakładać takie chore tematy .Sama na podbudowie zawodowki zrobiłam liceum potem policealna szkołę masażu a wreszcie studia.Trzeba być niespełna rozumu żeby myśleć ze temat jest mój.Kompletnie nie znacie systemu moich wartości.Ja nigdy nie wyśmiewać się z cudzych związków jeżeli krytykuje to ludzi po szkole specjalnej którzy przez własną głupotę nie chcą się rozwijać.Nie wiedziałam ze Wolański zna 6językow.Nie wysmiewam kuzynem tak jak ciotka Jola z Wapienicy nie mam tego w zwyczaju .Nie interesuje mnie życie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Suchy
11 godzin temu, Gość sylvia napisał:

Ona jest zalosna, bo gdybyscie widzieli ja wtedy...na pewno byscie jej nie polubili. Sama ma ledwo srednie  wyksztalcenie ale uwielbiala sie wywyzszac zwlaszcza w towarzystwie ludzi po zawodowej, bo uwazala ich za uposledzonych, wtedy mogla zablysnac..albo z wygladem jak konkurowala...z dziewczynami ktore byly po ciazy , chorobie,albo biednymi.Nie modelkami bo by odpadla w przebiegach jak teraz.Nalezy jej sie

Ania jest po zawodowców jeśli o coś chodzi.W ogóle nie wiem co to ma do rzeczy.Idźcie się leczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia suchy!

zreszta co mnie to obchodzi? jest młoda zawsze moze podwyzszyc swoje kwalifikacje.Życiem sie ludzie zajmijcie serio.

8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jesteś żałosna Sylvio

Ja żałosna? Po pierwsze to jest chora provokacja .Po drugie żałosne to są osoby myślące że temat jest mój Po trzecie nie wiem aż tyle o doktorze Wolańskim bo i skąd niby? zna 6 języków ? nie wiedziałam .Po kolejne ja nie oceniam chamsko nikogo i jedyną osobą jaką pamiętam która takie rzeczy gadała o nich to jest ciotka Jola z Wapienicy.Mnie nie interesuje co robia moje kuzynki albo z kim się żenią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia suchy!
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jesteś żałosna Sylvio

jestes pewny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia
11 godzin temu, Gość abc napisał:

myśli że wykształcenie świadczy o inteligencji?

Tak ona tak mysli, a ja wiem ze tak nie jest.Wyjatkiem jest kuzyn mojego chlopaka. Od dziecka byl skazany na siebie, byl panienskim dzieckiem swojej puszczalskiej mamusi ktora go odrzucila po wejsciu w zwiazek malzenski z biednym facetem wiec nawet i alimentow nie mogl zadac.Ani od niej ani od krewnych bo ich nie mial.Od malego czul sie odrzucony ,nie mial perspektyw wiec skonczyl jakakolwiek szkole na miejscu,potem z czyjas pomoca wyjechal za granice, wyksztalcił się. To zdolny chłopak który wcześniej po prostu nie miał znajomości,ani pieniędzy,ani pomocy znikąd więc trafem losu skonczyl zawodową.Dziś ma studia, zna kilka języków obcych, zna się na polityce, sporcie, budownictwie i kilku innych dziedzinach biegle, orientuje się co w swiecie i da sie z nim porozmawiać na poziomie.Ma żonę, to jego pierwsza partnerka w ogóle, dzieci, jest pracowity ,wszystko im zapewnia,nie zdradza. A ta ciulowata dziewucha go oceniła jako prymitywa, bo nie ma dobrego pochodzenia ani w młodosci nie był bananowym dzieciakiem z kupionym dyplomem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia
55 minut temu, Gość sylwia suchy! napisał:

zreszta co mnie to obchodzi? jest młoda zawsze moze podwyzszyc swoje kwalifikacje.Życiem sie ludzie zajmijcie serio.

Ja żałosna? Po pierwsze to jest chora provokacja .Po drugie żałosne to są osoby myślące że temat jest mój Po trzecie nie wiem aż tyle o doktorze Wolańskim bo i skąd niby? zna 6 języków ? nie wiedziałam .Po kolejne ja nie oceniam chamsko nikogo i jedyną osobą jaką pamiętam która takie rzeczy gadała o nich to jest ciotka Jola z Wapienicy.Mnie nie interesuje co robia moje kuzynki albo z kim się żenią.

Kim ty  w ogole jestes???mylisz tematy i nie zasmiecaj wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planeta
1 godzinę temu, Gość sylvia napisał:

Kim ty  w ogole jestes???mylisz tematy i nie zasmiecaj wątku

To jest sylwia, ta ogolna sylwia , jesli zauwazy to imie lub jakis rys podobienstwa, lub niepodobienstwa by zaprzeczyc to przejmie wątek, nie da sie z tym nic zrobic, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, Gość jurejko napisał:

perdolenie, dla większości ludzi duża wiedza partnera wcale nie jest pociągająca, ani dla chłopów ani dla bab

Tylko dla zakompleksionych głąbów nie jest pociągająca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planeta

Trzeba rozroznic, madra osoba mimo ogromnej wiedzy nie sprawi ze poczujesz sie jak glupek, to sztuka, a sporo osob cos tam wie i lubi nochala zadziarac a to niemile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Planeta napisał:

Trzeba rozroznic, madra osoba mimo ogromnej wiedzy nie sprawi ze poczujesz sie jak glupek, to sztuka, a sporo osob cos tam wie i lubi nochala zadziarac a to niemile:)

Coś ja Władziu i jego koledzy - zadufane w sobie przygłupy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Coś ja Władziu i jego koledzy - zadufane w sobie przygłupy 

wujek Władek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s
3 godziny temu, Gość Planeta napisał:

To jest sylwia, ta ogolna sylwia , jesli zauwazy to imie lub jakis rys podobienstwa, lub niepodobienstwa by zaprzeczyc to przejmie wątek, nie da sie z tym nic zrobic, 

skąd imię wujka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IQ.
Dnia 30.10.2019 o 01:24, Gość sylvia napisał:

zawsze taka co to nie ona.. najładniejsza,najmądrzejsza, lubiąca dyskutować,pewna siebie.Klade nacisk na tą domniemaną inteligencję, ale ona ogólnie myślala ze jest ideałem.

Jakiś rok temu poznała faceta - lekarz i architekt z wykształcenia, cholernie zdolny. Zna 6 jezykow obcych biegle, ma ukonczone sporo kursow i robil to wszystko w krotkim czasie.Łeb ma jak Einstein, a nawet nie ma 30 na karku.Podróżnik,pasjonat, ogólnie fajny ciekawy i mądry facet.Oprócz tego przystojny ,skromny i bogaty-ideal jak sie patrzy.I co?Moja kuzynka przed każdą rozmową srała w gacie,żeby nie palnąć gafy, ale szybko wyszły jej braki w każdej sferze,nie czuła się pewnie bo on może mieć dosłownie KAZDĄ dziewczynę, czuła sie przy nim taaaaaka mała, milcząca, jej pewność siebie odfrunęła w tempie natychmiastowym, facet nie przejawiał nią większego zainteresowania...jej zależało bardziej , dziewczyna mało nie wpadła w chorobę psychiczną.

Jesteś  wyjątkowo żałosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Brak spacji po znakach interpunkcyjnych, wskazuje na znanego tutaj podszywa i stalkera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba

Wszystkie tematy z poczatkiem" smiac mi sie chce", sa sztucznie kreowane przez durne baboliny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kari

Czy ten temat zalozyla osoba uposledzona psychicznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala
Dnia 30.10.2019 o 02:29, Gość sylvia napisał:

Ona jest zalosna, bo gdybyscie widzieli ja wtedy...na pewno byscie jej nie polubili. Sama ma ledwo srednie  wyksztalcenie ale uwielbiala sie wywyzszac zwlaszcza w towarzystwie ludzi po zawodowej, bo uwazala ich za uposledzonych, wtedy mogla zablysnac..albo z wygladem jak konkurowala...z dziewczynami ktore byly po ciazy , chorobie,albo biednymi.Nie modelkami bo by odpadla w przebiegach jak teraz.Nalezy jej sie

No to jak jest tylko po średnim wykształceniu to ma swoje ograniczenia wiec kiedy wskoczyła na chwile półkę wyżej to zrozumiała ze nie dla psa kiełbasa. A ty się cieszysz bo zrozumiałaś ze istnieje taki świat do którego ty a i ona nie wskoczycie, poczułaś się lepiej bo poznałaś fakty mimo, ze mogłaś je poznać wcześniej z tym , ze wiesz... jesteś tam gdzie jesteś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×