Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Fankaanka

KLAN odc. 1

Polecane posty

Gość Fankaanka

Obejrzałam właśnie pierwszy odcinek klanu i czuje niedosyt. A kolejnych odcinków nie ma nigdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Były 2 i 3 a później fragmenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2019 o 11:46, Gość Fankaanka napisał:

Obejrzałam właśnie pierwszy odcinek klanu i czuje niedosyt. A kolejnych odcinków nie ma nigdzie

Starych odcinków już mamy prawie połowę 6 sezonu. Wszystkie tematy o Klanie na forum są systematycznie usuwane z niewiadomych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, GRAZ napisał:

Dobry wieczór

Nie tylko Wasze tematy są usuwane ... ten czub- kasownik też zniszczył nasz temat GF 51 ( już nr 51 )

Ten był tylko 1 dzień ...

ale wcześniej też niszczył najnowsze posty i tematy na innych stronach ( m in Gwiazdy / kino...)

Ludzie przenoszą się na inne fora dyskusyjne...

Fragment mojego postu z wczoraj , którego dziś już oczywiście nie ma :


"Dziś na Kafeterii było poruszenie ... wiele tematów zostało usuniętych ... niektórzy pisali o czyszczeniu serwerów ... nie wiadomo, czy nasz stalker :classic_ninja: się dołożył... coś mi się wydaje ... że to jednak jego robota ... 

Jeśli robił by to admin, to chyba powinien zacząć od starych tematów , których jest całkiem sporo... a nie wybiórczo kasować nowe ... jak np skasowane na  - seriale/  nasze nowe i jeszcze Sadyba 6 , i jeszcze było coś nowego na początku.

.....

Widziałam , że na innych stronach ludzie już mają dość usuwania ich tematów i zwołują się ,żeby przenieść swoje dyskusje na jakieś forum Wanda.pl lub do gazeta. pl ...że tam jest dużo miejsca i podają sobie konkretne namiary ...

Kafeteria nas chyba nie lubi  .... to zn . chyba nie lubi dyskutujących ludzi ..."

*

Trzymajcie się Dziewczyny .... nie dajcie się.....zakładajcie ponownie tematy, które Was interesują i piszcie ....
Pozdrawiam

Sąsiadka ze strony Seriale

Oby tylko ten temat wytrzymał do końca 26 sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 4147 Milda urodzi córkę Michał dostanie telefon z tą wiadomością od ojca Mildy, a w tym czasie rodzice Zyty będą obchodzić 50 rocznicę ślubu. Gienia postanowi wyprowadzić się do domu opieki ( faktycznie aktorka mieszka w Skolimowie).Bolek zacznie spotykać się z Bogną. Matka Jacka odnowi znajomość z dawnym kolegą Zbyszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Marta1990 napisał:

W 4148 Milda urodzi córkę Michał dostanie telefon z tą wiadomością od ojca Mildy, a w tym czasie rodzice Zyty będą obchodzić 50 rocznicę ślubu. Gienia postanowi wyprowadzić się do domu opieki ( faktycznie aktorka mieszka w Skolimowie).Bolek zacznie spotykać się z Bogną. Matka Jacka odnowi znajomość z dawnym kolegą Zbyszkiem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czułam od początku że to będzie córka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Mala napisał:

Czułam od początku, że to będzie córka!

Nie będzie to odcinek z 2 czerwca tylko 21 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2023 o 21:37, Marta1990 napisał:

Nie będzie to odcinek z 2 czerwca tylko 21 kwietnia.

Mogłaby urodzić o czasie, skoro to się pokrywało z końcem sezonu!👺😺😺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, otyla_33_otyla napisał:

Ale. Bogna ma faceta i co? Teraz będzie. Mieć romans? 

Leszek już dawno nie występował. Może chodzi o to, żeby pani Justyna miała co grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Mala napisał:

Mogłaby urodzić o czasie, skoro to się pokrywało z końcem sezonu!👺😺😺

I tak nie występuje, a tylko przypuszczam, że sezon zakończy się 2 czerwca skoro "M jak Miłość" kończy się 30 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×