Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezsilna

Odeszłam z dzieckiem od psychopaty

Polecane posty

Gość Bezsilna

Dwa miesiace temu odeszlam od ojca mojego dziecka.

Okazał się podłym człowiekiem, pozbawionym uczuć i szacunku do kobiety. Nie stronil od alkoholu, hazadru i tego żeby podnieść na mnie rękę.

Odczułam ogromną ulgę, że już nie muszę byc przez niego poniewierana, ustawiana itp.

Wyprowadzilam się z dzieckiem w rodzinne strony. Wynajelam malutką kawalerkę. Ale dopadly mnie kłopoty finansowe 😞 tu o pracę jest ciężko, samotne wychowywanie niestety cała opieka spadla na mnie. Brakuje podstawowych rzeczy.

Może znalazlby się ktoś, kto moglby nam pomóc? Moze macie jakieś ubrania po Waszych dzieciach ktore nie są juz Wam potrzebne? Brakuje kurtki dla corki rozm 116 i butkow na zime rozm 29. Bardzo blagam o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie lepiej zgłosić się do jakiejś organizacji która się zajmuje pomocą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halyna

niech zgadnę.Zanim zaszłaś w ciąże oczywiście nic nie wiedziałaś o alkoholu i hazardzie a rodzina przestrzegająca przed nim jest staroświecka i uprzedzona bo mój seba się zmieni gdy dam mu bombelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhyhyf

nastepna cwaniara. Ludzie, nie dajcie sie nabrac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mogą być  używane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamama

Podaj go o alimenty będzie musiał płacić lub państwo za niego (potem sobie z niego ściągnął dług) nie ważne czy byliście małżeństwem czy nie alimenty się należą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezsilna

Kochane.

Wniosek o alimenty zlozywam... Jednak jeszcze nie bylo rozprawy. Radzę sobie jak tylko potrafię. Staram się, odmawiam sobie wielu podstawowych rzeczy zeby jakos związać koniec z końcem. 

Oczywiście, ze ubranka mogą byc używane! Nie jesteśmy z córką wybredne.

To moj mail

Marta.alicja2018@gmail.com

 

Dziękuję za chęć pomocy. To dla nas bardzo ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A na Internet masz i doładowanie  telefonu? A opieka społeczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ja ostatnio tyle ubranek zadbanych w tym wzroście do opieki społecznej zanioslam.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ja ostatnio tyle ubranek zadbanych w tym wzroście do opieki społecznej zanioslam.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ja ostatnio tyle ubranek zadbanych w tym wzroście do opieki społecznej zanioslam.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Bezsilna napisał:

Kochane.

Wniosek o alimenty zlozywam... Jednak jeszcze nie bylo rozprawy. Radzę sobie jak tylko potrafię. Staram się, odmawiam sobie wielu podstawowych rzeczy zeby jakos związać koniec z końcem. 

Oczywiście, ze ubranka mogą byc używane! Nie jesteśmy z córką wybredne.

To moj mail

Marta.alicja2018@gmail.com

 

Dziękuję za chęć pomocy. To dla nas bardzo ważne

Napisze do Ciebie tylko najpierw daj znak, czy by Cie interesowało jakbyś sobie wybrała kurtkę w Smyku albo 5 10 15 a ja bym zapłaciła za nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezsilna

Bylabym przeszczesliwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niezapominajka ale żeś kłamliwa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A zamówiłabyś tę kurtkę?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niezapominajka, piękny gest, normalnie przywracasz mi wiarę w ludzi. 

Ja chętnie podzielę się ubrankami rozmiar 92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Niezapominajka, piękny gest, normalnie przywracasz mi wiarę w ludzi. 

Ja chętnie podzielę się ubrankami rozmiar 92

Ja nie mam nic po dzieciach, bo jeszcze są w brzuchu😂 ale jak ma chodzić dziecko bez kurtki to czemu nie, a autorka jak mała wyrośnie odda komuś innemu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezsilna

Niezapominajka. Dziekuje z calego serca. Kurteczka jest juz wybrana:) moja corka bedzie przeszczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość on 40

Poznałem kiedyś taką bezsilną matkę. Zły, zaniedbujący  mąż pracował fizycznie. Ona chciała, żebym jej dokupił ładowarkę do aparatu, bo nie ma jeszcze żadnych zdjęć synka, więc dokupiłem. Okazało się, że w aparacie są czyjeś zdjęcia. Mówiła, że ten aparat dostała.  Później się okazało, że prosi o pomoc wszystkich na około, a uzyskane rzeczy sprzedaje na allegro.   Potem mi  zaproponowała spotkanie w hotelu w zamian za wsparcie.  Taka zaradna mama.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niezapominajka sama założyła ten temat i to ona jest tą niby bezsilną. Żałosna jesteś! Ip Ip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www

Nie hejtujcie jej ja też nie wiedziałam o hazardzie i alkoholu u  mojego faceta. A mam podobnie jak autorka. Mam bo narazie jeszcze nie jestem gotowa na taki krok. Muszę znaleźć lepiej płatna prace. Facet wyjeżdża za granicę A ja ciągne pracę i dziecko. Całkiem sama. I jeszcze według niego popełniam same błędy wychowawcze. To się tak łatwo mówi, ja np nawet nie mam 500 plus. Ale kiedyś nie było i też sobie radzili. Jeszcze trochę . Autorko ja bym Ci pomogła mam masę ubranek ale niestety na 98. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Niezapominajka sama założyła ten temat i to ona jest tą niby bezsilną. Żałosna jesteś! Ip Ip

Bezsensu, niby po co miałaby to robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×