Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Kryzys organizmu po miesiącu diety

Polecane posty

Gość Gość

Dziś mija pierwszy miesiąc mojej diety schudłam prawie 4 kg widać efektu. Ćwiczę 4 razy w tyg po 1 h. od kilku dni czuje się strasznie zmęczona, senna i nerwowa. Oczy mi się zamykają nie mam na nic ochoty. 

Czy ktoś zmagał się z takim problemem i jak go pokonał? 

Jem 1500 kcal dziennie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Ja mam około 1800-2100 kcal w diecie rozłożone na 4 czasem 5 posiłków, trenuję maksymalnie 3 razy w tygodniu, dodatkowo mam witaminy i białko po treningu.Nie czuję się ospała wręcz odwrotnie.Myślę ze jest to kwestia ustawienia odpowiedniej diety i treningu, mi mój spec mówi zawsze ze trening ważny ale ważniejsze to czy dajemy naszemu organizmowi po tym możliwość regeneracji i odbudowania się tak żeby się cyt."nie zajechać" bo oprócz odchudzania i trenowania musimy i żyć i pracować.Odchudzam się z fit2be, tutaj na forum zauważyłam wpisy babeczki która też się z nimi odchudza..i kilka wpisów typowo reklamowych tez 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pewnie muszę zacząć brać jakieś suplementy, witaminy. Jest coś co polecasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmella

Czynników może być tak na prawdę wiele i samej może Ci być ciężko do tego dojść. Lepiej przejść się do dietetyka a nawet zrobić kilka badań, serio ja np. o swojej nietolerancji glutenu dowiedziałam się dopiero po 20 latach swojego życia i wykluczenie go wywróciło wszystko do góry nogami(w pozytywnym sensie). Ja poszłam w pudełka(firma Tajm swoją drogą polecam)  plus ćwiczenia, witaminki i czuje się na prawdę świetnie. Pamiętaj, że dieta to nie jest coś co ma Cię męczyć tylko coś co daje kopa Tobie o Twojemu zdrowiu 💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka
Dnia 4.11.2019 o 13:56, Gość Carmella napisał:

Czynników może być tak na prawdę wiele i samej może Ci być ciężko do tego dojść. Lepiej przejść się do dietetyka a nawet zrobić kilka badań, serio ja np. o swojej nietolerancji glutenu dowiedziałam się dopiero po 20 latach swojego życia i wykluczenie go wywróciło wszystko do góry nogami(w pozytywnym sensie). Ja poszłam w pudełka(firma Tajm swoją drogą polecam)  plus ćwiczenia, witaminki i czuje się na prawdę świetnie. Pamiętaj, że dieta to nie jest coś co ma Cię męczyć tylko coś co daje kopa Tobie o Twojemu zdrowiu 💪

A możesz powiedzieć jak Ci to wychodzi cenowo? Zamawiasz na cały miesiąc łącznie z weekendami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Dnia 31.10.2019 o 15:42, Gość Gość napisał:

Dziś mija pierwszy miesiąc mojej diety schudłam prawie 4 kg widać efektu. Ćwiczę 4 razy w tyg po 1 h. od kilku dni czuje się strasznie zmęczona, senna i nerwowa. Oczy mi się zamykają nie mam na nic ochoty. 

Czy ktoś zmagał się z takim problemem i jak go pokonał? 

Jem 1500 kcal dziennie 

Jeśli masz kryzys osobiście polecam przez jeden miesiąc zrobić sobie tak że 2 dni lecisz swoją dietę, a potem 2 dni - 2000 kcal., potem 1 dzień - 1000 kcal, potem 2 dni 1500, 2 dni 2000 kcal. to pomoże.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki
Dnia 3.12.2019 o 12:03, Gość Elizka napisał:

A możesz powiedzieć jak Ci to wychodzi cenowo? Zamawiasz na cały miesiąc łącznie z weekendami?

Ja zamawiam z weekendami i wychodzi mi poniżej 60 zł dzień. Jak dla mnie gitara 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amarantus
Dnia 10.12.2019 o 10:34, Gość Kiki napisał:

Ja zamawiam z weekendami i wychodzi mi poniżej 60 zł dzień. Jak dla mnie gitara 🙂

o to całkiem nieźle, może i ja się skusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 4.11.2019 o 08:19, Gość Gość napisał:

Ja stosuję Ja stosuję to co mi polecili do odchudzania:Vitamin King i Koktajl bialkowy po treningu.

fit2be.sklep,produkt,vitamin king

fit2be.sklep,produkt, meal-drink tu najlepszy dla mnie kokos

ja mam wykupiony na jeszcze 10 miesięcy (jakieś 35 do zgubienia mam więc wóz albo przewóz i muszę te kilogramy zgubić definitywnie w tym okresie) i kosztuje mnie to 67 zlotych za miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izza
Dnia 11.12.2019 o 12:38, Gość amarantus napisał:

o to całkiem nieźle, może i ja się skusze

Też mi się wydaje, że to niegłupia cena. Jak niektórzy tutaj mam do zgubienia jeszcze kilka kilogramów, więc taki catering z dowozem to dla mnie zbawienie 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaku
Dnia 10.12.2019 o 10:34, Gość Kiki napisał:

Ja zamawiam z weekendami i wychodzi mi poniżej 60 zł dzień. Jak dla mnie gitara 🙂

a to można bez weekendów? po ile wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka
Dnia 10.12.2019 o 10:34, Gość Kiki napisał:

Ja zamawiam z weekendami i wychodzi mi poniżej 60 zł dzień. Jak dla mnie gitara 🙂

E, to całkiem nieźle jak na catering 🙂 Muszę jeszcze podumać ale może i ja się skuszę w końcu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikki
Dnia 29.12.2019 o 15:38, Gość kaku napisał:

a to można bez weekendów? po ile wtedy?

Pewnie, że można bez weekendów. Cena za dzień jest wtedy chyba taka sama ale całościowo wychodzi oczywiście taniej 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×