Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kurka wodna

Nie dygaj sie synek oj nie dygaj

Polecane posty

Gość Kurka wodna

Dygaj nie dygaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicpon81

Co ma byc to bedzie,proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O św Rito, miałam przebłysk: scena z dyganiem, a Alf w bonetce 😄 czas spać 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa

Jutro Booba bedzie sie dygac i chowac za nagrobkami. Dziewczyny, jutro przed wyjsciem na cmentarz nie zapomnijcie o okularach lub soczewkach 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość jaa napisał:

Jutro Booba bedzie sie dygac i chowac za nagrobkami. Dziewczyny, jutro przed wyjsciem na cmentarz nie zapomnijcie o okularach lub soczewkach 😄

Nie wiem jak Ty ale ja tam idę na cEmentarz, mam nadzieję, ze będą kanapki z panczetą i ogórkiem oraz coś słodkiego na pół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa
21 minut temu, Gość gość napisał:

Nie wiem jak Ty ale ja tam idę na cEmentarz, mam nadzieję, ze będą kanapki z panczetą i ogórkiem oraz coś słodkiego na pół 

Ja to bym ofutrowala... oj pardon, zrobila test smaku, buly z zoltym serem. Sprzedaja gdzies? Bo nie wiem gdzie jechac. Prosze o szybkie odpowiedzi, bo od rana korki beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Komnaty chyba zablokowane bo postu nie mozna napisac 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie dygajcie się, Siostry. Czirsnijcie, jak macie czym, ja nie mam. #teamdziadek
 

W oczekiwaniu na vlogmas - musimy jakoś przetrwać w tym świecie. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

W oczekiwaniu na vlogmas - musimy jakoś przetrwać w tym świecie. 😄

Ja czekam na zdjęcia zaplanowane w 2016 roku.

Jesienne z liśćmi i kasztanami były, więc czekam na:

- cudnisia w soł kjut kaloszkach stojącego w kałuży, wokół kałuży liście jesienne. Mogą być same nóżki w kaloszkach.
- cudnisia w soł kjut pelerynce przeciwdeszczowej, z kapturem, kaptur zasłania twarz, widać tylko rzęsy, które podkręcone filtrem instagramowym, wydają się być ciemne, dzięki czemu Lemuria może trochę pozakrzywiać rzeczywistość (#rzęsiorek)

- cudnisia z soł kjut parasoleczką, oczywiście twarzy nie widać, tylko figurkę i parasolkę.
- cudnisia w całym deszczowym ałtficie - od tyłu, stoi figurka dziecka w kaloszkach, pelerynce i parasolką.

A potem lecim z pierwszym śniegiem. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Vlogmas będzie jeśli wierzyć temu co pisała jedna z kafeteria nek, ze już dawno nagrany w Legionowie, bo po co Booba siedziałaby z choinką we wrześniu czy październiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Vlogmas będzie jeśli wierzyć temu co pisała jedna z kafeteria nek, ze już dawno nagrany w Legionowie, bo po co Booba siedziałaby z choinką we wrześniu czy październiku?

Nie trzeba temu wierzyć, a wiadomo ze vlogmasy będą. Suchota z darami na komnatach to przy okazji świat Grubella coś wyzebra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakie to jej życie nędzne 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szs

o nie, poprzedni temat umarł.

 

Dnia 31.10.2019 o 23:10, Gość gość napisał:

Nie wiem jak Ty ale ja tam idę na cEmentarz, mam nadzieję, ze będą kanapki z panczetą i ogórkiem oraz coś słodkiego na pół

Dnia 31.10.2019 o 23:33, Gość jaa napisał:

Ja to bym ofutrowala... oj pardon, zrobila test smaku, buly z zoltym serem. Sprzedaja gdzies? Bo nie wiem gdzie jechac. Prosze o szybkie odpowiedzi, bo od rana korki beda.

kochane, dajcie koniecznie znać jak wam poszło!!!11

 

5 godzin temu, Gość gość napisał:

Ja czekam na zdjęcia zaplanowane w 2016 roku.

Jesienne z liśćmi i kasztanami były, więc czekam na:

- cudnisia w soł kjut kaloszkach stojącego w kałuży, wokół kałuży liście jesienne. Mogą być same nóżki w kaloszkach.
- cudnisia w soł kjut pelerynce przeciwdeszczowej, z kapturem, kaptur zasłania twarz, widać tylko rzęsy, które podkręcone filtrem instagramowym, wydają się być ciemne, dzięki czemu Lemuria może trochę pozakrzywiać rzeczywistość (#rzęsiorek)

- cudnisia z soł kjut parasoleczką, oczywiście twarzy nie widać, tylko figurkę i parasolkę.
- cudnisia w całym deszczowym ałtficie - od tyłu, stoi figurka dziecka w kaloszkach, pelerynce i parasolką.


A potem lecim z pierwszym śniegiem. 😄

to brzmi tak prawdziwie, że tylko wypatrywać sesyjki 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
42 minuty temu, Gość szs napisał:

o nie, poprzedni temat umarł.

 

kochane, dajcie koniecznie znać jak wam poszło!!!11

 

to brzmi tak prawdziwie, że tylko wypatrywać sesyjki 😂

To samo pomyślałam 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Gość gosc napisał:

Vlogmas będzie jeśli wierzyć temu co pisała jedna z kafeteria nek, ze już dawno nagrany w Legionowie, bo po co Booba siedziałaby z choinką we wrześniu czy październiku? 

Haha, o kurcze, to brzmi prawdopodobnie. Okaze sie w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kura jest tak wytresowana przez Lemura, że nawet zabawkę oznaczyła, jako "pożyczona od" i podlinkowanie do profilu Lemura.

Serio? Jeśli ludzi będzie interesowała zabawka, to mają szukać profilu Lemura, a następnie szukać zdjęć z zabawką i sprawdzać, czy oznaczona, czy nie.

Łał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Watki poleciały przez weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppp
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Kura jest tak wytresowana przez Lemura, że nawet zabawkę oznaczyła, jako "pożyczona od" i podlinkowanie do profilu Lemura.

Serio? Jeśli ludzi będzie interesowała zabawka, to mają szukać profilu Lemura, a następnie szukać zdjęć z zabawką i sprawdzać, czy oznaczona, czy nie.

Łał. 

Masakra :o

18 minut temu, Królowa Juciuba napisał:

Wpiszcie w google 'huczna impreza olsztynskiego nfz'

Impreza "Została sfinansowana z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych". W jaki sposób rozdysponowany będzie zakładowy fundusz socjalny zależne jest od samego zakładu pracy. Jedni dają pracownikom, a inni przeznaczają na taką imprezę. No i te faktowe argumenty - wszyscy cierpią, wszystkim jest źle a my przeczepimy się do jednego oddziału danej instytucji. Nie bronię, ani nie oskarżam ale ten artykuł to żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
1 minutę temu, Gość ppp napisał:

Masakra 😮

Impreza "Została sfinansowana z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych". W jaki sposób rozdysponowany będzie zakładowy fundusz socjalny zależne jest od samego zakładu pracy. Jedni dają pracownikom, a inni przeznaczają na taką imprezę. No i te faktowe argumenty - wszyscy cierpią, wszystkim jest źle a my przeczepimy się do jednego oddziału danej instytucji. Nie bronię, ani nie oskarżam ale ten artykuł to żenada. 

Hahaha, dokladnie. Moja mama pracuje w instytucji panstwowej (nie NFZ) i jest dokladnie tak samo. Maja swoj fundusz i sami decyduja na co go wydadza. Czy bedzie to impreza zakladowa, czy np. zabawa choinkowa+paczki dla dzieci pracownikow albo pracownicy beda miec wyplacone wczasy pod grusza. Co ma do tego nieudolna polityka, rozdawnictwo do tego, ze jakas placowka rozdysponowala swoimi srodkami w ten sposob? Jedno z drugim sie nie zazebia. Typowe bicie piany jak na fakt przystalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppp
4 minuty temu, Gość Aga napisał:

Hahaha, dokladnie. Moja mama pracuje w instytucji panstwowej (nie NFZ) i jest dokladnie tak samo. Maja swoj fundusz i sami decyduja na co go wydadza. Czy bedzie to impreza zakladowa, czy np. zabawa choinkowa+paczki dla dzieci pracownikow albo pracownicy beda miec wyplacone wczasy pod grusza. Co ma do tego nieudolna polityka, rozdawnictwo do tego, ze jakas placowka rozdysponowala swoimi srodkami w ten sposob? Jedno z drugim sie nie zazebia. Typowe bicie piany jak na fakt przystalo.

Lepiej bym tego nie ujęła 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ache
47 minut temu, Gość Aga napisał:

Hahaha, dokladnie. Moja mama pracuje w instytucji panstwowej (nie NFZ) i jest dokladnie tak samo. Maja swoj fundusz i sami decyduja na co go wydadza. Czy bedzie to impreza zakladowa, czy np. zabawa choinkowa+paczki dla dzieci pracownikow albo pracownicy beda miec wyplacone wczasy pod grusza. Co ma do tego nieudolna polityka, rozdawnictwo do tego, ze jakas placowka rozdysponowala swoimi srodkami w ten sposob? Jedno z drugim sie nie zazebia. Typowe bicie piany jak na fakt przystalo.

No jasne, ale ta instytucja nie ma "swoich pieniędzy", orlice intelektu, to BUDZETÓWKA. Nie o to chodzi, że mają się umartwiać, ale bredzenie jak to NFZ ma  "swoje" pieniądze... Serio?
Poza tym to tak do końca nie wiadomo z jakich środków ten bal sfinansowano i cz\y faktycznie z tych, które wskazujecie. Co to za okazja w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahaha
57 minut temu, Gość ppp napisał:

Masakra 😮

Impreza "Została sfinansowana z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych". W jaki sposób rozdysponowany będzie zakładowy fundusz socjalny zależne jest od samego zakładu pracy. Jedni dają pracownikom, a inni przeznaczają na taką imprezę. No i te faktowe argumenty - wszyscy cierpią, wszystkim jest źle a my przeczepimy się do jednego oddziału danej instytucji. Nie bronię, ani nie oskarżam ale ten artykuł to żenada.

Od kiedy fundusz świadczeń socjalnych służy wyprawianiu baletów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goyek81

Jestem GOYEM i leze calymi dniami i jak to mozliwe ze ZYDZI tyraja a ja majac DLUGI SKARBOWE NIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość ache napisał:

No jasne, ale ta instytucja nie ma "swoich pieniędzy", orlice intelektu, to BUDZETÓWKA. Nie o to chodzi, że mają się umartwiać, ale bredzenie jak to NFZ ma  "swoje" pieniądze... Serio?
Poza tym to tak do końca nie wiadomo z jakich środków ten bal sfinansowano i cz\y faktycznie z tych, które wskazujecie. Co to za okazja w ogóle?

Olsztyńskie dni cytrynówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Olsztyńskie dni cytrynówki.

😄 😄 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppp
7 minut temu, Gość ache napisał:

No jasne, ale ta instytucja nie ma "swoich pieniędzy", orlice intelektu, to BUDZETÓWKA. Nie o to chodzi, że mają się umartwiać, ale bredzenie jak to NFZ ma  "swoje" pieniądze... Serio?
Poza tym to tak do końca nie wiadomo z jakich środków ten bal sfinansowano i cz\y faktycznie z tych, które wskazujecie. Co to za okazja w ogóle?

Nie wskazujeMY tylko cytujemy artykuł. A skąd mamy wiedzieć co za okazja? Czekaj czekaj, ORLICO, przeczytałąś w ogóle artykuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppp

A skąd mamy wiedzieć co dokładnie za okazja?

Niby integracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa

I można już zamykać temat, bo wiadomo jak się ten wątek potoczy 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha
2 minuty temu, Gość ppp napisał:

Nie wskazujeMY tylko cytujemy artykuł. A skąd mamy wiedzieć co za okazja? Czekaj czekaj, ORLICO, przeczytałąś w ogóle artykuł?

Nazwanie tego "artykułem" to jednak nadużycie, nie sądzisz? 😉  
A pytam was, bo rzuciłyście się do obrony imprez budżetówki , jakbyście znały temat od podszewki. I to przekonanie o własnych "środkach" takich instytucji, w końcu wielkie zyski wypracowują... 😜  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×