Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Stalkkerka

Natalia Mocha

Polecane posty

Gość Stalkkerka

Co myślicie? Instagirl z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffdfdfdf

Sama nie wiem, nie wydaje się zbyt bystra 😉 Na plus na pewno uroda, rzadko w PL spotyka się tak naturalnie opalone brunetki z brązowymi oczami. Fajnie, że się nie ostrzyknęła, ale jest też młoda, zobaczymy co będzie dalej. Dzięki niej poznałam fajny sklep z ubraniami, więc obserwuję no i puder Armaniego to faktycznie sztos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja ogladalam juz z 5, 7 lat temu jak prowadzila bloga i kupowala rzeczy z lumpeksu i sieciowek a teraz nie lubie bo rzucila prace w szkole na rzecz instagrama. Mysle ze jest leniwa i po prostu nudna. Ostatnio nawet powiedziala ze nie chodzi juz do lumpeksow bo NIE MUSI, coz ciekawe gdzie pracuje jej maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nic poza kosmetykami i ciuchami ją nie interesuje. Więc nuda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stalkkerka

Właśnie brak konkretnej pracy trochę ją dyskredytuje w moich oczach. Szybko rzuciła pracę w szkole (mimo że jest po pedagogice), angażowała się w jakieś beauty/ślubne projekty, teraz będzie robiła makijaże po jednych warsztatach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ive

Bardzo ładna ale nudna. Jej wygląd to największa wartość jaką ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Można się zainspirować stylizacjami, ale wszystko strasznie drogie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg

Ja ją lubię - fakt ciuchy pokazuje drogie ale obserwuję ją od czasów bloga i zawsze wydawała się bardzo sympatyczna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naakak

Dzięki niej poznałam butik Angell, super mają ciuchy zwłaszcza spôdnice midi. Natalia jest spoko, nie wzbudza jakiegoś zachwytu we mnie, niby bardzo ładna, ale przy tym bezbarwna. Za mało charakteru w niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Z taką kasą też bym szalała po butikach i drogeriach kosmetycznych. Jak to jest, że ona biegnie do sklepu za każdym razem jak dowie się o nowościach, przymierza je wszystkie, a potem zawsze z czymś wychodzi? Mam wrażenie, że ona bardzo rzadko powtarza ciuchy. Tylko co potem z nimi robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossc

Wydaje mi sie ze ona ma wspolprace ze wszystkimi butikami, z ktorych ciuchy nosi, ostatnio jak robila wyprzedaz na insta to bylo kilka ...enek z tych sklepow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

pamietam jak w zeszlym roku udawala na insta, ze wchodzi do centrum i akurat przypadkiem natrafila na stoisko z bizuteria i cos sobie tam kupila. wszystko dokladnie zrelacjonowane, ale wyszlo bardzo sztucznie.

tak samo ma czasem wspolprace z drogeryjnymi markami, ale potem i tak nie wspomina o tych kosmetykach, tylko poleca lancome itp. stala sie niewiarygodna.

no i te butiki pelne kiczu i poliestru, ja juz podziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uks

Czyli ta kanapa też jest sponsorowana? Bo nawet pokazała jakiś kod rabatowy ze swoim imieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nudna jak flaki z olejem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha

Dlaczego nudna? Chyba lepsza niż wszelkie Ogrodowczyki, Myśliwce czy Miszmaszki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cisza

Czemu ucichło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Cisza napisał:

Czemu ucichło?

Bo Mocha nikogo nie interesuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Za czasów bloga ją lubiłam, wydawała się taka normalna i lubiłam podpatrywać jej zakupy z sh. Obecnie w ogóle już jej nie obserwuję, bo jedyne co pokazuje to ciuchy z butików i żarcie, nuda. Przeglądałam ostatnio jej bloga i szkoda, że tak się zmieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kicz, kicz, kicz. Wieśniackie ciuchy i nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mąż prowadzi firmę budowlaną. Widocznie musi to być bardzo duża firma,skoro na wszystko ich stać  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

No właśnie zastanawiałam się co robi jej mąż, bo to oczywiste, że te wszystkie dobra to nie dzięki jej internetowej działalności. Swoją drogą, ładna dziewczyna, ale nic poza tym - nudny styl, wieczne stołowanie się w knajpach i to tyle. Nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfa

Jak dobrze poszukasz to znajdziesz w necie, że ta firma jest założona całkiem niedawno. A z czego żyli wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Napadali na banki !!! 
Jpd ludzie co Wam do tego 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Napadali na banki !!! 
Jpd ludzie co Wam do tego 😡

no i to jest konkret - teraz już wszystko wiemy, dziękujemy za info. 

swoją drogą - czy tak trudno zrozumieć, że wątki na tego typu forach, nie pojawiają się, żeby zachwycać się daną osobą, tylko, żeby spojrzeć na wykreowany, podany nam idealny świat z innej strony?

idź być obrońcą gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zastanawia mnie tylko dlaczego tak bardzo chcecie o nich wszystko wiedzieć. Może zamiast wypisywać na forach, weźcie się do pracy I też będziecie mogli sobie na wszystko pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

no i to jest konkret - teraz już wszystko wiemy, dziękujemy za info. 

swoją drogą - czy tak trudno zrozumieć, że wątki na tego typu forach, nie pojawiają się, żeby zachwycać się daną osobą, tylko, żeby spojrzeć na wykreowany, podany nam idealny świat z innej strony?

idź być obrońcą gdzie indziej

Po prostu oboje mają zamożnych rodziców, dziadków i pradziadków☺️Czyli fortuna przekazywana z pokolenia na pokolenie 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 godzin temu, Gość Gość napisał:

Zastanawia mnie tylko dlaczego tak bardzo chcecie o nich wszystko wiedzieć. Może zamiast wypisywać na forach, weźcie się do pracy I też będziecie mogli sobie na wszystko pozwolić

Przecież sama wszystko pokazuje -męża, mieszkanie, nową kanapę, kiecki, torebki, buty, gdzie bywa z koleżankami, gdzie jeździ z mężem, a nawet co je. Skoro wystawia się "na pokaz", to normalne jest to,że w końcu pojawią się pytania "a za co?", tym bardziej, że to jeszcze bardzo młodzi ludzie. 

A tak w ogóle, oczywiście, że musiał pojawić się przytyk obronczyni dotyczący kasy, klasyk.

Akurat poza ładną buzią nie zazdroszczę jej niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc

Tak, urody można jej pozazdrościć :) Jest przepiękną kobietą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×