Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gość

Dlaczego olewacie nas

Polecane posty

Gość Gość

Napisałem jakiś czas temu na FB do pewnej dziewczyny, chcialem ja poznac, ale niestety mi nie podpisała tylko wyswietlila wiadomość, za drugim razem nawet nie wyswietlila tylko okala  i tutaj pytanie do dziewczyn czy zdarza sie wam olewac chłopaków gdy was próbują jakoś zaczepic jeśli tak to dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.11.2019 o 19:22, Gość Gość napisał:

Napisałem jakiś czas temu na FB do pewnej dziewczyny, chcialem ja poznac, ale niestety mi nie podpisała tylko wyswietlila wiadomość, za drugim razem nawet nie wyswietlila tylko okala  i tutaj pytanie do dziewczyn czy zdarza sie wam olewac chłopaków gdy was próbują jakoś zaczepic jeśli tak to dlaczego

Moze dlatego, że nikt nie ma obowiazku zainteresowac sie toba tylko dlatego, ze ty chcesz i nawet w tym momencie wychodzi z ciebie kompletny dupek? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli piszesz do obcej dziewczyny na fb no to w 80% przypadków żadna dziewczyna nie odpisze 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie byłeś w jej typie. Co nie zmienia faktu ze niegrzecznie się zachowała, powinna odpisać ze nie jest zainteresowana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2020 o 22:17, Ada7 napisał:

Może nie byłeś w jej typie. Co nie zmienia faktu ze niegrzecznie się zachowała, powinna odpisać ze nie jest zainteresowana 

Dlaczego "powinna". Nie jest niczyim obowiązkiem odpisywanie na wiadomości od obcych osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×