Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Rlo

Przy zniczu na białołęckim parapecie, czyli porozmawiajmy o kłułowej

Polecane posty

Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Jak z tonącym. Włącz się instynkt przetrwania. Jak mu podasz rękę, to automatycznie Cię utopi, żeby ratować siebie. Myślę, że u B pojawia się ten sam mechanizm. Ona wie, że bez Barta nie da sobie rady. I trzyma się kurczowo, bo dla niej to być albo nie być. 

Otra to kiedyś ładnie podsumowała, zmuszając siostrę, by wnosiła ją po wielu schodach do knajpy - nie myślę o rzeczach, na które nie mam wpływu. I to jest chyba to alibi i ta racjonalizacja - mogę wszystko, bo nie mam innego wyjścia. A wyjścia są. Można odmówić sobie kisielu w restauracji po Kuchennych Rewolucjach i można zwalić opiekę na rodziców bądź zapłacić opiekunowi, zamiast niszczyć życie Bartkowi czy innemu Sławkowi, który tylko w ten sposób czuje się pozornie wartościowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...e

A nie pomyślałyście ...ki, że Sławek ją po prostu kocha ? Abstra...ąc tutaj od Bu, bo to jest inna historia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuzjeł
28 minut temu, Gość ...e napisał:

A nie pomyślałyście ...ki, że Sławek ją po prostu kocha ? Abstra...ąc tutaj od Bu, bo to jest inna historia. 

No właśnie bez sensu dyskutować o Sławku. Komentujmy lepiej to co widać gołym okiem, czyli zupełnie inne zachowanie i podejście do życia niż u Bogu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bubumiła ma biegunke tłuszczową. Musicie jej wyslac pieniadze bo blokujecie jej parkingi i inne wjazdy. I kuocie jej w koncu tego apula pełnosprawne sz maty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
44 minuty temu, Gość ...e napisał:

A nie pomyślałyście ...ki, że Sławek ją po prostu kocha ? Abstra...ąc tutaj od Bu, bo to jest inna historia. 

Widzę "zajechanego" gościa, który siebie nie kocha, więc jak ma kogoś kochać, hęęęę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
45 minut temu, Gość ...e napisał:

A nie pomyślałyście ...ki, że Sławek ją po prostu kocha ? Abstra...ąc tutaj od Bu, bo to jest inna historia. 

Widzę "zajechanego" gościa, który siebie nie kocha, więc jak ma kogoś kochać, hęęęę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość ...e napisał:

A nie pomyślałyście ...ki, że Sławek ją po prostu kocha ? Abstra...ąc tutaj od Bu, bo to jest inna historia. 

Zamiast zamulać, kup jej w koncu tego apula pełnosprawna sz mato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu
52 minuty temu, Gość gosc napisał:

Widzę "zajechanego" gościa, który siebie nie kocha, więc jak ma kogoś kochać, hęęęę?

jakąś przygarniętą kalekę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość gościu napisał:

jakąś przygarniętą kalekę

Dokładnie tak jest. Żeby kochać taką kobietę, a nie litować się nad nią, trzeba być mega dojrzałym i mieć jaja jak mało który. Pamiętam jak się tu spierano, że Bartek kocha Bukę i że się jej nie wstydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, niewinna czarodziejka napisał:

Choćby nie wiem ile konferencji Buka zaliczyła. 

i to jest jedyne co mogła zaliczyć w swym życiu xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, niewinna czarodziejka napisał:

Trudno stwierdzić czy kocha czy nie kocha, bo różne są oblicza miłości. Jest ta namiętna, ale także rodzicielska czy powodowania chęcią opieki. Myślę, że Bartek w jakimś sensie ją kocha, tak jak się kocha psa, ale na pewno nie jest to miłość kochanków. Tam zwyczajnie nie ma iskier i seksu. Choćby nie wiem ile konferencji Buka zaliczyła. 

Żeby kogokolwiek kochać, trzeba najpierw kochać siebie. Rodzice, którzy siebie nie kochają, nie potrafią kochać swoich dzieci, choćby nie wiem, jak się starali. Bartek nie umiałby też kochać swojego dziecka. Tu nie o typ miłości idzie. Miłość to akceptacja, zaufanie, podziw. Prawdziwa głęboka akceptacja wynika z akceptowania samego siebie. Nie da się dziecku powiedzieć, żeby się czegoś np. nie bało, gdzie rodzic się tego boi. Słowa nie przekonują, lecz autentyczność. Bartek wstydzi się siebie i wstydzi się Buki. Pamiętam jak początkowo, gdy szedł z nią, miał wysoko uniesioną głowę, jakby chciał powiedzieć - patrzcie, nie wstydzę się, bo się właśnie jak cholera wstydził. Gdyby się jej nie wstydził, nie skupiałby się, żeby wszystkim dookoła pokazać, że jest inaczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cafe

Byłam u niej (u pudła) i trzeba być ślepym, żeby nie zauważyć, że chodzi jej tylko o pieniądze. Wszędzie link do zrzuty i proszęnie o pieniądze. Oznaczanie celebrytów, a nuż widelec zobaczy ktoś sławny wzruszy się oraz wspomoże. Tak jak wtedy gdy kupili jej mieszkanie w Warszawie bo płakała, że w lubuskim nie ma dobrych lekarzy. I te opisy na zrzut w, iż nie wie czy kupić sobie jedzenie, czy karmę dla psa. Ktos się jeszcze na to nabiera? Myślę, że najwięcej o ich miłości powie jednak piosenka i smsmy, które pisała do swojego "narzeczonego" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cafe
3 minuty temu, Gość Cafe napisał:

Byłam u niej (u pudła) i trzeba być ślepym, żeby nie zauważyć, że chodzi jej tylko o pieniądze. Wszędzie link do zrzuty i proszęnie o pieniądze. Oznaczanie celebrytów, a nuż widelec zobaczy ktoś sławny wzruszy się oraz wspomoże. Tak jak wtedy gdy kupili jej mieszkanie w Warszawie bo płakała, że w lubuskim nie ma dobrych lekarzy. I te opisy na zrzut w, iż nie wie czy kupić sobie jedzenie, czy karmę dla psa. Ktos się jeszcze na to nabiera? Myślę, że najwięcej o ich miłości powie jednak piosenka i smsmy, które pisała do swojego "narzeczonego" 

Piosenka dla byłej dziewczyny - marek mika na YouTube 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bigosek
3 minuty temu, Gość Cafe napisał:

Myślę, że najwięcej o ich miłości powie jednak piosenka i smsmy, które pisała do swojego "narzeczonego" 

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cafe
19 minut temu, Gość Bigosek napisał:

?

Podałem wyżej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No proszę i to był grudzień 2017 a ze Sławkiem jest od 2015... i pisała do byłego ze nie czuje do ślawka tego co do niego. Zreszta na jej fb dalej są zdjęcia z tym byłym. Nawet są foty z zaręczyn 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość Cafe napisał:

Podałem wyżej 

Znalazłam na YT, ale jak Ty to powiązałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ci kolesie są z twarzy niemal identyczni. WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maa
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Też oglądałam tego liva i uderzyło mnie głównie to, że nie chce brać ślubu. Podobno nie chce żeby Sławek został młodym wdowcem, bo ma szanse ułożyć sobie życie po jej śmierci z inną dziewczyną. Gdyby była taka wspaniałomyślna to już teraz dałaby mu możliwość ułożenia sobie życia z kimś innym. No ale alternatywą dla niej jest ośrodek, więc będzie zajeżdżać tego Sławka jak buka Bartka. O seksie nic nie mówiła.

Nie, ona nie chce żeby miał prawa do jej mieszkania które zgarnela od jakiejś fundacji mówiąc że jest umierajaca na jakiś tam nowotwór. W którym notabene podobno nie mieszka ale mieszka blisko żeby móc się szybko tam przemiescic gdy co 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaa
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Też oglądałam tego liva i uderzyło mnie głównie to, że nie chce brać ślubu. Podobno nie chce żeby Sławek został młodym wdowcem, bo ma szanse ułożyć sobie życie po jej śmierci z inną dziewczyną. Gdyby była taka wspaniałomyślna to już teraz dałaby mu możliwość ułożenia sobie życia z kimś innym. No ale alternatywą dla niej jest ośrodek, więc będzie zajeżdżać tego Sławka jak buka Bartka. O seksie nic nie mówiła.

Nie, ona nie chce żeby miał prawa do jej mieszkania które zgarnela od jakiejś fundacji mówiąc że jest umierajaca na jakiś tam nowotwór. W którym notabene podobno nie mieszka ale mieszka blisko żeby móc się szybko tam przemiescic gdy co 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W ogóle Buka zna się z Kasia i obie mieszkaja teraz na Białołęce, ciekawe czy jesscze utrzymują jakiś kontakt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx

wychodzi na to, że wszystkie niepełnosprawne to takie cwane gapy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaa
3 minuty temu, Gość xxx napisał:

wychodzi na to, że wszystkie niepełnosprawne to takie cwane gapy. 

Ta pudlowa to wybitnie, ciągnie jak może tylko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Im ktoś słabszy, tym chętniej żeruje na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guzik

Te se wymieniają chłopów, a tu jesień mija, a Babka dalej niczyja 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
52 minuty temu, Gość Cafe napisał:

Piosenka dla byłej dziewczyny - marek mika na YouTube 

O kurde... ten Marek to naprawdę były pudelija? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita Otra
1 minutę temu, Gość Guzik napisał:

Te se wymieniają chłopów, a tu jesień mija, a Babka dalej niczyja 😞 

Też o tym pomyślałam. Używają swoich zakompleksionych eks, żeby wywołać zazdrość w potencjalnych przyszłych facetach, a u otry pajęczyny i nietoperze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otra frajer

No ale to są konsekwencje życia w swojej głowie. Te usiadły i naskrobały na gumtree, że wyjatkowa szuka zakompleksionego. W tym samym czasie otra włącza simsy i tam szuka chłopa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niezłe rzeczy tu wychodzą. Ta cała pudlowa ma własne mieszkanie, a beczy na livie, że wynajmują niedostosowane? Widać, że liczy tylko na kasę. Ciągłe zrzutki po kilkadziesiąt tysięcy, aluzje że nie ma kasy na ciuchy, kosmetyki, jedzenie, karmę dla psa itp. Wczoraj znalazło się na livie kilka chętnych żeby jej coś wysłać. Ciekawe, że odpowiadała tylko na te komentarze, gdzie ktoś zaoferował, że coś jej podaruje, a inne olewała.

Niezła z niej cwaniara. Ale i lepsza aktorka niż buka i otra razem wzięte. Może naczytała się kafeterii i wie, że ludzie prędzej pomogą "miłej, skromnej" kalece niż takiej roszczeniowej, głośnej businesswomen na jaką kreują się boguśka z magdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karma delivery

Buka i otra oraz ich patronite😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Dają bany, kasują komentarze, obrażają i zastraszają widzów, a potem wyciągają łapy po hajs na apule i szuszi do testów🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×