Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Rlo

Przy zniczu na białołęckim parapecie, czyli porozmawiajmy o kłułowej

Polecane posty

Gość Kuzjeł
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Niezłe rzeczy tu wychodzą. Ta cała pudlowa ma własne mieszkanie, a beczy na livie, że wynajmują niedostosowane? Widać, że liczy tylko na kasę. Ciągłe zrzutki po kilkadziesiąt tysięcy, aluzje że nie ma kasy na ciuchy, kosmetyki, jedzenie, karmę dla psa itp. Wczoraj znalazło się na livie kilka chętnych żeby jej coś wysłać. Ciekawe, że odpowiadała tylko na te komentarze, gdzie ktoś zaoferował, że coś jej podaruje, a inne olewała.

Niezła z niej cwaniara. Ale i lepsza aktorka niż buka i otra razem wzięte. Może naczytała się kafeterii i wie, że ludzie prędzej pomogą "miłej, skromnej" kalece niż takiej roszczeniowej, głośnej businesswomen na jaką kreują się boguśka z magdą.

Teraz się czuję jak bezmózgowa fanka Buki, bo w sumie nabrałam się na jej gadanie 😂

Chociaż szczerości na temat codziennego życia z niepełnosprawnością chyba nie można jej odmówić i tu bije Bukę na głowę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karma delivery

Dej babce piniondze, a babka dla ciebie przetestuje szuszi. Taki *uj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
16 minut temu, Gość karma delivery napisał:

Buka i otra oraz ich patronite😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Dają bany, kasują komentarze, obrażają i zastraszają widzów, a potem wyciągają łapy po hajs na apule i szuszi do testów🤣

B u k a   kiełowniczka małketingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gosci napisał:

B u k a   kiełowniczka małketingu.

I nie rozumie, dlaczego ludzie nie dajo na apula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A propos Patronite, Buka dorobiła się anonimowego patrona płacącego całe 2 stówy miesięcznie. Ogłaszam więc konkurs: kto jest tym anonimowym patronem:
a) Bartek,
b) rodzice,
c) brat,
d) ona sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Gość Kuzjeł napisał:

Teraz się czuję jak bezmózgowa fanka Buki, bo w sumie nabrałam się na jej gadanie 😂

Chociaż szczerości na temat codziennego życia z niepełnosprawnością chyba nie można jej odmówić i tu bije Bukę na głowę. 

To są dwie różne osoby. Nie będzie się wszystko pokrywać 1 do 1. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda z Redy
5 minut temu, Gość gość napisał:

A propos Patronite, Buka dorobiła się anonimowego patrona płacącego całe 2 stówy miesięcznie. Ogłaszam więc konkurs: kto jest tym anonimowym patronem:
a) Bartek,
b) rodzice,
c) brat,
d) ona sama.

na pewno jakiś de b i l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

I nie rozumie, dlaczego ludzie nie dajo na apula.

Bo jej zazdroszczą!proste!mało jest świadomych swojej seksualności niepełnosprawnych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q&A

Buka robi Q&A. Mam kilka pytań, ale mam też bana. Gdybyście mogły zadać je Bogini, byłabym wdzięczna.

1. Gdzie się podziały tamte prywatki?

2. Gdzie jest wioska smerfów?

3. Gdzie sika pani z kiosku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ciekawe jakie pytanie buka nagrodzi. Moj typ to: jak udaje ci sie polaczyc udane zycie zawodowe, robienie kariery z dbaniem o domowe ognisko, podtrzymywanie plomienia w malzenstwie i dbanie o siebie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kojarzę tą pudelija z facebooka- była znajomą mojej koleżanki ze studiów- pamiętam, że często robiła jakieś zrzutki i większość pisała jaka jest dzielna itp ale były dwie czy trzy osoby, które pod prawie każdym postem przypominały jakąś krzywą akcję, z której nie umiała się nigdy wytłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartoromeło
22 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Kojarzę tą pudelija z facebooka- była znajomą mojej koleżanki ze studiów- pamiętam, że często robiła jakieś zrzutki i większość pisała jaka jest dzielna itp ale były dwie czy trzy osoby, które pod prawie każdym postem przypominały jakąś krzywą akcję, z której nie umiała się nigdy wytłumaczyć

Każdy ma w życiu jakieś krzywe akcje. Gorzej, gdy całe twoje życie staje się krzywą akcją, jak u buki czy zwidy z redy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehh
49 minut temu, Gość Bartoromeło napisał:

Każdy ma w życiu jakieś krzywe akcje. Gorzej, gdy całe twoje życie staje się krzywą akcją, jak u buki czy zwidy z redy.

Ja jednak uważam, ze ona się od buki i ostrej zwidy nie różni właściwie niczym w kwestii podejścia do swojej choroby - dej i koniec, bo chora, bo rak, bo biedna. Nie odnawiam jej absolutnie tego, ze jeśli chodzi o radzenie sobie w życiu, poziom samodzielności i nawet wygląd to jest o lata świetlne przed naszymi dwiema knurzycami, ale mentalność podobna, tylko lepiej zakamuflowana, choć spójna - u niej nie razi mnie to, ze pisze pod każdym zdjęciem ze jest biedna, ze mało zarabia - mówi o tym otwarcie i nawet jeśli wyolbrzymia, to jest konsekwentna. Buka i zwida natomiast to dwie tępe dzidy. Jedna wariatka raz gada, ze jest zapracowana kierowniczka na kilku etatach, a za chwile zebrze na apula bo ma 10-letniego złoma, nie stać jej i dej, a druga ma świetnie prosperująca firmę z wieloma klientami, ale na spódniczkę z przeceny za 69zl musi dać mama, bo za drogo. 
pudelija ma ciężko, współczuje jej, ok, pewnie gra na emocjach ale jednak te emocje u mnie są spójne - wierze jej, ze to, co pokazuje na insta jest prawda, ze nie zakłamuje rzeczywistości, w przeciwieństwie do naszych ulubienic psychiatrycznych. Daleko jej do ideału, ale przynajmniej oferuje coś - cokolwiek - pokazuje swoje życie, ciężkie, nieidealne, dalekie od naszego, życie, w którym założenie bluzki jest dla niej wydarzeniem i wysiłkiem. Życie, w którym pomaga swojemu partnerowi jak może i wierze, ze tak jest, nie zapuściła się, nie tyje, stara się ile może, doceniam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

to jest temat o buce, a wy nasmarowalyscie 3 strony o jakieś obcej babie. Zalozcie sobie osobny wątek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

to jest temat o buce, a wy nasmarowalyscie 3 strony o jakieś obcej babie. Zalozcie sobie osobny wątek 

Znasz pojęcie "porównanie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Znasz pojęcie "porównanie"?

Wypier... okałowana biegunką tłuszczową lambadziaro. To temat o buce i o niej tu piszemy. Znam słowo porównanie, ale nie wiem czy ty znasz słowo kre.tynka, bo nią jesteś. Załóżcie sobie swój wątek, my tu piszemy o buce i tylko o buce. Z innymi tematami won idio.tki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Gość Gosc napisał:

No proszę i to był grudzień 2017 a ze Sławkiem jest od 2015... i pisała do byłego ze nie czuje do ślawka tego co do niego. Zreszta na jej fb dalej są zdjęcia z tym byłym. Nawet są foty z zaręczyn 

Jak można mieć zdjęcia z byłym na fb, a żyć z innym?????? Po co to? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wypier... okałowana biegunką tłuszczową lambadziaro. To temat o buce i o niej tu piszemy. Znam słowo porównanie, ale nie wiem czy ty znasz słowo kre.tynka, bo nią jesteś. Załóżcie sobie swój wątek, my tu piszemy o buce i tylko o buce. Z innymi tematami won idio.tki

Wypierdalaj w półprzysiadach, agresywna prostaczko.  Idio.tka to cię urodziła i nie wychowała.

Won, ale już, bo to nie twój temat. Porządzić to sobie możesz swoimi majtkami. Morda w kubeł i bulgocze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Elenka1 napisał:

Jak można mieć zdjęcia z byłym na fb, a żyć z innym?????? Po co to? 

A gwiazda te z Kamilem pokasowała? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ciekawe czy nosi dalej portfel z dedykacja od Marka/ tez są foto na fb tego prezentu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość gość napisał:

A gwiazda te z Kamilem pokasowała? 

A tego to nie wiem 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ciekawe czy nosi dalej portfel z dedykacja od Marka/ tez są foto na fb tego prezentu 

Fajniejszy ten Marek chyba był... Z jajami 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Pinezka napisał:

Dziś po południu na kanale u Buki pojawi się filmik o mieszkaniu. Ciekawe, jakie nowe historie wymyśliła, żeby potwierdzić swoją zaradność i samodzielność? W dodatku ma być "sporo osobistych przeżyć". Już się boję... 😉

Pewnie znowu coś jak kamienica grozy 😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Pinezka napisał:

Dziś po południu na kanale u Buki pojawi się filmik o mieszkaniu. Ciekawe, jakie nowe historie wymyśliła, żeby potwierdzić swoją zaradność i samodzielność? W dodatku ma być "sporo osobistych przeżyć". Już się boję... 😉

wymyśliła, że pokaże kuchnie i kawałek salonu i balkon - i ktoś uwierzy w dostosowane apartamenty na bialolece 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia
14 godzin temu, Gość Kuzjeł napisał:

Teraz się czuję jak bezmózgowa fanka Buki, bo w sumie nabrałam się na jej gadanie 😂

Chociaż szczerości na temat codziennego życia z niepełnosprawnością chyba nie można jej odmówić i tu bije Bukę na głowę. 

Ja się kiedyś tak samo nabrałam na buke i było mi jej szkoda. A ta Kaśka jak każda ON jest cwaniara. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja tez się dałam nabrać, w szoku jestem po tej piosence marka. Ciekawe co na te SMS do byłego  Sławek? Jedyne co jest na plus to to ze jest szczera odnośnie swojej samodzielności, seksu- ja zrozumiałam na wczorajszym live ze oni go nie uprawiają a Buka dalej zgrywa świadoma swojej seksualności kobietę. Wprost tez powiedziała co jest w stanie zrobić przy sobie sama a co nie: nie jest w stanie przejść sama z wózka na lozko, nie da rady sama się załatwić, umyć. A Buka twierdzi ze z jej figura kuli robi sama wszysrko 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja tez się dałam nabrać, w szoku jestem po tej piosence marka. Ciekawe co na te SMS do byłego  Sławek? Jedyne co jest na plus to to ze jest szczera odnośnie swojej samodzielności, seksu- ja zrozumiałam na wczorajszym live ze oni go nie uprawiają a Buka dalej zgrywa świadoma swojej seksualności kobietę. Wprost tez powiedziała co jest w stanie zrobić przy sobie sama a co nie: nie jest w stanie przejść sama z wózka na lozko, nie da rady sama się załatwić, umyć. A Buka twierdzi ze z jej figura kuli robi sama wszysrko 😂

nic o seksie na live przecież nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wczoraj był kolejny  live gdzie ludzie pytali ja o seks . Powiedziała ze ma łamliwość kości i Kamasutra odpada a tak po za tym w tym wieku to nie jest tak, jak ma się 18 lat , ze ktoś ci się podoba k już od razu chcesz seksu, ze można żyć inaczej, ze ważne są uczucia. Coś takiego mowila 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

nic o seksie na live przecież nie było

Spadaj z tym offtopem w koncu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Opowiadała tez o ojcu, ze jest alkoholikiem, ze stosował wobec rodziny przemoc i siedzi w Niemczech, ze dla niej to Pan a nie tata, ze nie opiekował się nie pomagał tylko dokładał problemów non stop dlatego uciekły z matka  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×