Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koneser

Na portalach randkowych od lat widzę te same gęby

Polecane posty

Gość Koneser

Czy te baby od tylu lat ciągle nie umieją sobie znaleźć faceta? Co jest z nimi nie tak? Rozumiem te brzydkie, ale jest dużo całkiem ładnych które latami gniją na Badoo czy Sympatii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To samo sobie mysla o tobie jak ciebie widza 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Mają nadzieję, ze pojawi sie w końcu jakis jeden fajny mezczyzna.. Więc czekają. W Polsce fajny jest 1 na 10 jak nie mniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

To samo sobie mysla o tobie jak ciebie widza 😅

Jestem facetem i nie wyglądam jak model więc dla mnie to normalne że mogę być latami sam. Jednak dla kobiety znaleźć faceta to pestka więc jest to dziwne że tyle lat siedzą w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoro

Skoro od lat widzisz ,to i z Toba za dobrze nie jest 😀😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Tez to zauwazylem, co gorsza, nawet zdjec nie łaska zmieniać. O co im chodzi. Wieksze miasto, jak Bydgoszcz, Torun i nic? Czy Poznan. Ale czasem privuje, pogadac, zachowanie podłe, opryskliwe, roszczeniowe. To wlasnie z nimi jest nie tak. Ale sa i inne, najczesciej te normalniejsze nie maja zdjec. A wtedy poprosic, nie przysle, spotkac sie, nie wiesz z kim. Niech siedzi, nieraz ryzykuje ale boje sie pytac o foto bo bedzie klops, sam mam kilka zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Trudno o niezobowiazujaca rozmowe bez dociekliwych pytan z nimi. Jakby byly normalne same by potrafily zaczepiac, to takie zasiedziale stare panny, ktore zawsze byly omijane, w necie to samo.

Facet ma inaczej, to nie to samo, ze sobie tam jest i samo sie dzieje. Bardzo duzo to kosztuje prob i staran o zwykle pogadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda
2 minuty temu, Gość Onsam napisał:

Trudno o niezobowiazujaca rozmowe bez dociekliwych pytan z nimi. Jakby byly normalne same by potrafily zaczepiac, to takie zasiedziale stare panny, ktore zawsze byly omijane, w necie to samo.

Facet ma inaczej, to nie to samo, ze sobie tam jest i samo sie dzieje. Bardzo duzo to kosztuje prob i staran o zwykle pogadanie.

Póki co to sam jesteś zasiedzialy stary kawaler. Facet facetowi nierówny, z mało którym jest w ogóle o czym rozmawiać. Nudne stare dziady, do tego nieatrakcyjne fizycznie i biedne jak mysz kościelna. My takich nie chcemy!!! Ciężki zrozumiec? ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Rozwaliło mi du.pe od bardzo głośnego pierdzenia. Dziewczyny zapraszam do glancowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FW66

Ja nie jestem starym kawalerem,od niemal 10 jestem wdowcem,który przeżył prawie 30 lat z żoną i zauważam to samo,te same babki na sympatii...Myślę,że one już tylko szukają fajnego frajera,dobrej zabawy i nic więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Ja myślę że one już przez te portale są niezdolne do związków. Dziesiątki wiadomości i atencji dziennie spowodowały że żaden facet nie wydaje im się wystarczająco dobry. Nawet jak chwilowo wejdą w jakiś związek to z tyłu głowy im świta że przecież w internecie znajdą kogoś lepszego. Portale randkowe rozpieszczają i okaleczają kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FW66

I jeszcze jedna drobna uwaga,panowie ostrożnie ze stałymi bywalczyniami portali randkowych,ostrożnie z kasą,obietnicami i ...spermą...:-)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
1 godzinę temu, Gość Prawda napisał:

Póki co to sam jesteś zasiedzialy stary kawaler. Facet facetowi nierówny, z mało którym jest w ogóle o czym rozmawiać. Nudne stare dziady, do tego nieatrakcyjne fizycznie i biedne jak mysz kościelna. My takich nie chcemy!!! Ciężki zrozumiec? ! 

Więc dlaczego akurat portale, ale siedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Jestem tego samego zdania, nudne kobiety, bo przeciez gdyby nie byly tam nudne, to by poznawaly w czasie jakichs ich eskapad, wspanialych wycieczek. A jednak nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butemwmorde
2 godziny temu, Gość Koneser napisał:

Czy te baby od tylu lat ciągle nie umieją sobie znaleźć faceta? Co jest z nimi nie tak? Rozumiem te brzydkie, ale jest dużo całkiem ładnych które latami gniją na Badoo czy Sympatii

Szambo zawsze jest sraką, wiecznie szukają księcia, niech gniją w pissdu te psycholki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DNA
2 godziny temu, Gość Aga napisał:

Mają nadzieję, ze pojawi sie w końcu jakis jeden fajny mezczyzna.. Więc czekają. W Polsce fajny jest 1 na 10 jak nie mniej. 

Wam tępym kur/wom nawet książe nie pasuje. Na szczęście wasza genetyka wyginie i następne pokolenia facetów nie będą musiały się píerdolić z waszymi genetycznymi psychicznymi następniczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
6 godzin temu, Gość DNA napisał:

Wam tępym kur/wom nawet książe nie pasuje. Na szczęście wasza genetyka wyginie i następne pokolenia facetów nie będą musiały się píerdolić z waszymi genetycznymi psychicznymi następniczkami.

Ty pasztecie to akurat z nikim sie nie pieldolisz bos nie jest godzien. Zatem zamilcz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DNA
Przed chwilą, Gość Ona napisał:

Ty pasztecie to akurat z nikim sie nie pieldolisz bos nie jest godzien. Zatem zamilcz 

Ja dymam durne baby i kopw doope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
2 godziny temu, Gość DNA napisał:

Ja dymam durne baby i kopw doope

Dymasz 😂 😂 😂 

Marzenia nie kosztują 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
Dnia 3.11.2019 o 20:22, Gość Aga napisał:

Mają nadzieję, ze pojawi sie w końcu jakis jeden fajny mezczyzna.. Więc czekają. W Polsce fajny jest 1 na 10 jak nie mniej. 

W Polsce fajnych jest wielu facetów. No chyba że fajny = przystojny, to wtedy może mniej. Ale to dlatego, że dla was przystojny to min. 8/10.

Za to fajnych kobiet to faktycznie 1/10 w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To straszne że są faceci gotowi się poniżać pisaniem do jakichś próżnych de bilek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty smarkulo
16 godzin temu, Gość Ona napisał:

Dymasz 😂😂😂 

Marzenia nie kosztują 😉

Ciebie nikt nawet kijem nie szturcha, błe hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

To straszne że są faceci gotowi się poniżać pisaniem do jakichś próżnych de bilek. 

Racja. Nie ma co się poniżać, one i tak nas mają gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma
Dnia 3.11.2019 o 20:43, Gość Onsam napisał:

Tez to zauwazylem, co gorsza, nawet zdjec nie łaska zmieniać. O co im chodzi. Wieksze miasto, jak Bydgoszcz, Torun i nic? Czy Poznan. Ale czasem privuje, pogadac, zachowanie podłe, opryskliwe, roszczeniowe. To wlasnie z nimi jest nie tak. Ale sa i inne, najczesciej te normalniejsze nie maja zdjec. A wtedy poprosic, nie przysle, spotkac sie, nie wiesz z kim. Niech siedzi, nieraz ryzykuje ale boje sie pytac o foto bo bedzie klops, sam mam kilka zawsze.

Mam 50 lat , mieszkam w Bydgoszczy. Jakiś czas temu się rozwiodlam. Z ciekawości zalogowałam się na portalu randkowym. Ci atrakcyjni szukają tam przygód,związków raczej mężczyźni ,którzy w realu szans na kobietę nie mają . Jestem zadbana kobieta ,podobają mi się mężczyźni również dbający o siebie. Chciałabym mieć kogoś o fajnym charakterze, równocześnie podobającego mi się . To chyba normalne? Do tej pory nie trafiłam na kogoś takiego. Moja koleżanka natomiast po wielu próbach tak . Więc czasem się zdarza ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×