Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obiat bez musztarty

Czy spełniło się moje marzenie? Czy można już bezkarnie spoliczkować sędziego, obsikać jego togę i nasrać mu do buta?

Polecane posty

Gość obiat bez musztarty

Czy dzisiejszy wspaniały dzień pogrążył już na dobre w odmętach absurdu, braku szacunku i powagi dla sądu jako instytucji, sądownictwa, jako organizacji i sędziego jako przedstawiciela, w polskim wymiarze sprawiedliwości, przez mianowanie takich a nie innych osób do Trybunału Konstytucyjnego?

Trybunału Konstytucyjnego, czyli miejsca takoż symbolicznego jak i ważnego, gdzie najwięksi zasłużeni, poważani i powszechnie szanowani sędziowie dogorywali swego szacownego sędziowskiego żywota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szlachcic81

Ale po co ty to piszesz???Myslisz ze to podziala w jakis sposob na mnie???NAPISALEM ZE WAM NIE ODPUSZCZE TEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enn Starter
1 godzinę temu, Gość Szlachcic81 napisał:

Ale po co ty to piszesz???Myslisz ze to podziala w jakis sposob na mnie???NAPISALEM ZE WAM NIE ODPUSZCZE TEGO.

Tabletki się łyka a czopki wkłada w dziurkę w dupie. Nigdy na odwrót, bo potem są efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szlachcic81
3 minuty temu, Gość Enn Starter napisał:

Tabletki się łyka a czopki wkłada w dziurkę w dupie. Nigdy na odwrót, bo potem są efekty.

Pisz sobie glupoty na tym forum bo tyle mozesz...NIC TO CI NIE DA i NIE WYMUSICIE NA MNIE NICZEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Aby zrealizować swoje marzenie musisz zostać sędzią i nasrać sobie do butów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiat bez musztarty
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Aby zrealizować swoje marzenie musisz zostać sędzią i nasrać sobie do butów

Ale żeby zostać sędzią trzeba być gnidą niewiele mniejszą od prokuratorów, którzy idą po trupach do celu. Ja taki nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×