Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ada

Facet który nie ma stałych znajomych

Polecane posty

Gość Ada

Poznałam mężczyznę który na pierwszy rzut oka jest bardzo komunikatywny w każdej sytuacji potrafi kogoś poznać zagadać jest bardzo elegancki bogaty sporo podróżuje ale dowiedziałam się że nie ma znajomych na stałe tylko poznawać ludzi z doskoku miejscach w których jest co o tym sądzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehehe

Im mniej masz znajomych tym mniej smieci ci du/pe za plecami obrabia i mniejsza szansa ze ktos cie w nedzny nalog wciagnie. Wiec najlepiej nie miec w ogole znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehehe

Tak wiem, to sie nie zgadza z teoria przyglupow ze trzeba "korzystac z zycia" czyli uchlewac ryj codziennie i ruuchac wszystko co sie rusza 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolo

i dobrze że tak ma bo większosc luzi jest zakłamana i fałszywa i nie warto im ufać. sam tak mam i wszystkich tzw."znajomych"trzymam na dystans - w dzisiejszym świecie można ufać tylko sobie i co najwyżej najbliższej rodzinie ( a i to nie zawsze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asaas
18 minut temu, Gość Hehehe napisał:

Im mniej masz znajomych tym mniej smieci ci du/pe za plecami obrabia i mniejsza szansa ze ktos cie w nedzny nalog wciagnie. Wiec najlepiej nie miec w ogole znajomych

z tym smęceniem to najprawdziwsza prawda - mam takich kilka osób w otoczeniu - poza ich notorycznym użalaniem się i marudzeniem z tymi osobami jest totalny brak wspólnych tematów. sam się dziwie jak mogłem sie z tymi osobami kiedyś zaprzyjażnić - ludzie sie zmieniają w ciagu życia ale chyba tylko na gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asaas
20 minut temu, Gość Hehehe napisał:

Tak wiem, to sie nie zgadza z teoria przyglupow ze trzeba "korzystac z zycia" czyli uchlewac ryj codziennie i ruuchac wszystko co sie rusza 😄

dobre że chociaż uchlac się na pewno można bo z tym seksem to róznie bywa heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×