Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anka

Pytanie do dziewczyn

Polecane posty

Gość Sarah
32 minuty temu, Gość kochliwy napisał:

 No zobacz, nie jestem brutalem ale w obronie godności kobiety w pysk potrafię zdrowo przywalić  😄 Apetyt mi robisz na to gryzienie z pożądania 😉  Chybabym od pupy zaczął 😉 Lubisz? 😄

Lubie 😙😚😗😂😂😂 Hmm... chyba sobie musze znalezc kochanka tak sobie teraz uswiadomilam 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochliwy
1 minutę temu, Gość Sarah napisał:

Lubie 😙😚😗😂😂😂 Hmm... chyba sobie musze znalezc kochanka tak sobie teraz uswiadomilam 😆

 No to by się działo 😄  😉  😘   Uciekam, obowiązki. Baw się dobrze, jakby co to wiesz gdzie szukać 😉  😄  Zawsze w potrzebie pomagam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochliwy
1 minutę temu, Gość Sarah napisał:

Lubie 😙😚😗😂😂😂 Hmm... chyba sobie musze znalezc kochanka tak sobie teraz uswiadomilam 😆

 No to by się działo 😄  😉  😘   Uciekam, obowiązki. Baw się dobrze, jakby co to wiesz gdzie szukać 😉  😄  Zawsze w potrzebie pomagam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah
1 godzinę temu, Gość kochliwy napisał:

 No to by się działo 😄  😉  😘   Uciekam, obowiązki. Baw się dobrze, jakby co to wiesz gdzie szukać 😉  😄  Zawsze w potrzebie pomagam 😄

Nie ma to jak uczynność u faceta 😛 Miłego wieczoru 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah
1 godzinę temu, Gość kochliwy napisał:

 No to by się działo 😄  😉  😘   Uciekam, obowiązki. Baw się dobrze, jakby co to wiesz gdzie szukać 😉  😄  Zawsze w potrzebie pomagam 😄

Nie ma to jak uczynność u faceta 😛 Miłego wieczoru 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochliwy
Przed chwilą, Gość Sarah napisał:

Nie ma to jak uczynność u faceta 😛 Miłego wieczoru 😄 

 No co szczery jestem, sobie bym wyjął i tobie włożył 😉😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość kochliwy napisał:

 No co szczery jestem, sobie bym wyjął i tobie włożył 😉😄

Ciekawa jestem co i skąd 😀 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franczeska
Przed chwilą, Gość kochliwy napisał:

 No co szczery jestem, sobie bym wyjął i tobie włożył 😉😄

A zęby masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chad
1 minutę temu, Kaki Ona napisał:

Ja nigdy nie pozwolilabym sobie na policzek. Nawet lekki. Dla mnie to jest oznaka upokorzenia. Co innego klaps w tyłek...

klepnąłbym cie w tylek a potem wylizał dupe co ty na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochliwy
Przed chwilą, Laluz napisał:

Ciekawa jestem co i skąd 😀 

 

Przed chwilą, Gość Franczeska napisał:

A zęby masz?

Niepytani milczą 😄  Lalu ciekawośc to pierwszy stopień do piekła 😉  Czy mam zęby? 😄   Chcesz  mieć ich odcisk na pupie? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franczeska
Przed chwilą, Gość kochliwy napisał:

 

    Czy mam zęby? 😄   Chcesz  mieć ich odcisk na pupie? 😄

Zawsze szczery nie ma zębów🤣🤣 Kłamiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochliwy
Przed chwilą, Gość Franczeska napisał:

Zawsze szczery nie ma zębów🤣🤣 Kłamiesz.

 Wcale nie kłamam 😄  A niby czym bym ci sterczące sutki podgryzał? No czym? 😄  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franczeska
2 minuty temu, Gość kochliwy napisał:

 Wcale nie kłamam 😄  A niby czym bym ci sterczące sutki podgryza?ł? No czym? 😄  

Miałbyś sumienie? Poodgryzać 😰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochliwy
Przed chwilą, Gość Franczeska napisał:

Miałbyś sumienie? Poodgryzać 😰

 Podgryzać to nie gryźć,to nie Ukraińskie pieszczoty 😄 delikatnie, osiągają wtedy niebotyczną wielkość i wiele innych rzeczy wtedy się kobiecie dzieje  😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Gość kochliwy napisał:

 

Niepytani milczą 😄  Lalu ciekawośc to pierwszy stopień do piekła 😉  

Ciekawość, to pierwszy stopień do wiedzy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franczeska
11 minut temu, Gość kochliwy napisał:

 Podgryzać to nie gryźć,to nie Ukraińskie pieszczoty 😄 delikatnie, osiągają wtedy niebotyczną wielkość i wiele innych rzeczy wtedy się kobiecie dzieje  😄 

Wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochliwy
Przed chwilą, Gość Franczeska napisał:

Wiem...

 Lubisz motyle? Dużo motyli? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franczeska
22 minuty temu, Gość kochliwy napisał:

 Lubisz motyle? Dużo motyli? 😉

Lubię. Na łące? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochliwy
11 minut temu, Gość Franczeska napisał:

Lubię. Na łące? 😉

Też. Nie o te jednak mi chodzi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franczeska
52 minuty temu, Gość kochliwy napisał:

Też. Nie o te jednak mi chodzi 😉

Chodzi Ci coś po głowie, coś innego :) Rozumiem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek

Kaki ona - niektóre dziewczyny lubią lekkie poniżenie, zazwyczaj wiąże się to z łóżkiem, z podnieceniem. Rola dominujący - uległa, na pewno o czymś takim słyszałaś. Wtedy w grę może wchodzić np. lekkie policzkowanie. Oczywiście musi to być ku obopólnej radości 🙂 Kwestia dopasowania.

Sarah - zdziwiłabyś się, bo to właśnie prostytutki nie pozwalają sobie na ostre zabawy, często marudzą, grymaszą, czasem nawet nie chcą sobie zniszczyć fryzury. "Tak nie, tu nie, za to dopłata, tego nie robię..." Relacja, gdzie dziewczyna jest mocno uległa w łóżku i pozwala na więcej, jest prędzej w normalnej relacji, niż w relacji prostytutka-klient. To taki mit, że z dziffką można zrobić wszystko, co się chce, ale w rzeczywistości to tak nie jest. Wiem, bo mam porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
9 minut temu, Gość Krzysiek napisał:

Kaki ona - niektóre dziewczyny lubią lekkie poniżenie, zazwyczaj wiąże się to z łóżkiem, z podnieceniem. Rola dominujący - uległa, na pewno o czymś takim słyszałaś. Wtedy w grę może wchodzić np. lekkie policzkowanie. Oczywiście musi to być ku obopólnej radości 🙂 Kwestia dopasowania.

Sarah - zdziwiłabyś się, bo to właśnie prostytutki nie pozwalają sobie na ostre zabawy, często marudzą, grymaszą, czasem nawet nie chcą sobie zniszczyć fryzury. "Tak nie, tu nie, za to dopłata, tego nie robię..." Relacja, gdzie dziewczyna jest mocno uległa w łóżku i pozwala na więcej, jest prędzej w normalnej relacji, niż w relacji prostytutka-klient. To taki mit, że z dziffką można zrobić wszystko, co się chce, ale w rzeczywistości to tak nie jest. Wiem, bo mam porównanie.

Niby masz rację ale tylko niby. Mimo bardzo bogatego /w przeszłości/ życia seksualnego NIGDY nie byłem z prostytutką!. Mam swoje zasady, nie płacę za seks. Do czego zmierzam, piszesz to czy tamto za dodatkową kasę. No właśnie, z nią możesz wszystko /nawet fryzurę jej zburzyć/, problemem jest za ile???  Z NORMALNĄ, zdrowo myślącą kobietą, wszystkiego nie zrobisz. Wiesz dlaczego? Bo ona ma swoje zasady, normy których nigdy nie przekroczy, nie da się zeszm@cić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
Przed chwilą, Magda bez loginu napisał:

Dwa miesiące razem i już takie rozterki sercowe😌Co będzie dalej? Strach zapytać. 

No właśnie, co znów "wymyśli"?  Przecież kochać się można na tysiąc sposobów bez poniżania drugiej osoby, no ostatecznie klaps na gołą pupę  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah
18 minut temu, Gość Wiem co mówię napisał:

Niby masz rację ale tylko niby. Mimo bardzo bogatego /w przeszłości/ życia seksualnego NIGDY nie byłem z prostytutką!. Mam swoje zasady, nie płacę za seks. Do czego zmierzam, piszesz to czy tamto za dodatkową kasę. No właśnie, z nią możesz wszystko /nawet fryzurę jej zburzyć/, problemem jest za ile???  Z NORMALNĄ, zdrowo myślącą kobietą, wszystkiego nie zrobisz. Wiesz dlaczego? Bo ona ma swoje zasady, normy których nigdy nie przekroczy, nie da się zeszm@cić.

Jako kobieta nigdy u prostytutki nie była więc nie wiem jak to wygląda 😄 Ale wydaję mi się, że masz rację. Jeśli zapłacisz to możesz z nią wszystko zrobić. Kobieta normalna, jeśli uzna, że coś wychodzące od strony faceta, ma na celu jej poniżenie czy zeszmacenie to się nie zgodzi - jednak duma osobista to duma osobista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hahaha... Autorko, dobrze, że na mnie nie trafił. Oddałabym bez chwili namysłu. 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł Stróż
43 minuty temu, Gość Wiem co mówię napisał:

No właśnie, co znów "wymyśli"?  Przecież kochać się można na tysiąc sposobów bez poniżania drugiej osoby, no ostatecznie klaps na gołą pupę  😉

Tak się składa, że ile ludzi, tyle upodobań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
2 minuty temu, Magda bez loginu napisał:

Bez klapsa ani rusz ☺️

Ale co to będzie później? Jakie wtedy będą dylematy 🌺

Później? T Oj tam, orgazm czy nawet dwa czy trzy, to nie dylemat 😉  😄  To wszystko co najlepsze - sama esencja 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Kaki Ona napisał:

Ja nigdy nie pozwolilabym sobie na policzek. Nawet lekki. Dla mnie to jest oznaka upokorzenia. Co innego klaps w tyłek...

W tyłek to się konia klepie, żeby ruszył z miejsca. Też bym nie pozwoliła, no chyba, że byłby to strzał z zaskoczenia. Ale zrobiłby to tylko raz, mały do końca życia pozostałby w stanie spoczynku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
Przed chwilą, Magda bez loginu napisał:

Chodziło mi jak będzie starsza. Chyba nie zrozumiałeś mnie. Ale nieważne😛Wtedy dopiero się dzieje 🤪

23 lata to juz kobieta, czego nie można powiedzieć o facecie. Jak będzie starsza? Niech się dzieje co chce.... byle kobietę szanował i nie szm@cił jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.11.2019 o 10:11, Gość Anka napisał:

Hej, mam pytanie o zachowania w łóżku. Jestem z chłopakiem od 2 miesięcy, wszystko między nami dobrze się układa i jesteśmy szczęśliwi ze sobą, on i ja mamy 23 lata. No i pytanie właśnie, bo jak dochodzi do zbliżenia, to on staje się bardzo dominujący. Lubię to, gdy jest taki ostrzejszy, ale ostatnio wydaje mi się, że zaczyna przekraczać pewne granice, tylko nie bardzo wiem, jak to wygląda u innych. W momencie uniesienia spoliczkował mnie. Wprawdzie zrobił to lekko i nie protestowałam, a nawet mi się to podobało, ale potem zastanowiłam się, czy to jest ok i czy tak powinno być. Czy nie idziemy za daleko. Może zobaczył to na jakimś filmie? Co o tym sądzicie dziewczyny? Jak to u was wygląda? To nie jest mój pierwszy chłopak, bo kiedyś też byłam w związku, mam już jakieś doświadczenie, ale tamten nigdy się tak nie zachowywał, dlatego nie wiem, czy to jest ok, czy nie. Pozdrawiam.

No każdemu wg potrzeb - jeśli Wam obojgu to sprawia radochę to nie ma problemu. Jeśli się boisz że pójdzie w kierunku który Ci nie odpowiada to go o tym uprzedź - powiedz mu o swoich nieprzekraczalnych granicach i tyle.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×