Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lena

Jak poprawiacie swoją sylwetkę?

Polecane posty

Gość Lena

Dziewczyny, czy macie jakieś sprawdzone patenty na poprawienie i wymodelowanie sylwetki? Chciałabym dobrze wyglądać na imprezie sylwestrowej, pozostały jeszcze dwa miesiące więc mam czas. Do dietetyka się już zapisałam, jeszcze jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka

Oprócz oczywiście diety i ćwiczeń polecam zabiegi. Mi fajnie pomogła endermologia bo to kultowy zabieg i chyba zawsze poniej jakies efekty są widoczne :) Jak byłam na zabiegu W Estetice to panie coś mówiły o nowym zabiegu obna czy onda. Podobno miejscowo usuwa komórki tluszczowe i efety są już po 2 tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Z całą pewnością przydałaby się jakaś aktywność fizyczna, bo wtedy nie tylko schudniesz, ale również wymodelujesz sylwetkę. Z resztą zawsze możesz zdecydować się na pomoc trenera personalnego, który pokaże Ci ćwiczenia na wybrane partie ciała, które chcesz wymodelować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina

Lena, oczywiście dieta i ruch, ale żeby poprawić jędrność i napięcie to tylko zabiegi endermologii,  jestem osobą szczupła, ale niestety mam problem z jędrnością skóry i endermologia daje rade!!! Panie w estetice maja taka wypasiona wersje tego urządzenia, że zabieg jest bardzo przyjemny, idź spróbuj a na pewno będziesz zadowolona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia

Dwa miesiące to niby dużo niby mało czasu, jak tak bardzo Ci się śpieszy to może powinnaś rozważyć zabiegi modelujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Kurczę, a tak nie lubię się pocić, może jednak ten zabieg będzie lepszy, a jak się nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina

Endermologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia

Zabiegów jest całkiem sporo bo i ONDA, btl emsculpt da Ci pożądane efekty. Sama zdecydowałam się na kriolipolizę, serię zabiegów przeprowadziłam z resztą w krakowskiej klinice vesuna. Z resztą tu więcej na temat samego zabiegu: https://vesuna.pl/blog/zastosowanie-kriolipolizy-likwidacji-komorek-tluszczowych/ . Niestety musisz się zaprzyjaźnić z siłownią i potem bo nawet taki zabieg to działanie wspomagające. Dopiero połączenie go z dietą i ćwiczeniami da spektakularne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Endermologia Allianz, zwłaszcza jak ktoś tak jak ja ma naczynka. W Estetica mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira

Cześć, u mnie bardzo sprawdził się zabieg Mantis mocny masaż, http://www.estetica.pl/oferta/usuwanie-tkanki-tluszczowej-i-celulitu/#mantis-modelowanie-sylwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Z Krakowa nie jestem, ale może coś takiego znajdę u siebie w Łodzi. Co do siłowni to mnie namówiłyście, aczkolwiek będzie to dla mnie katorga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina
Dnia 12.11.2019 o 21:37, Gość Sonia napisał:

Zabiegów jest całkiem sporo bo i ONDA, btl emsculpt da Ci pożądane efekty. Sama zdecydowałam się na kriolipolizę, serię zabiegów przeprowadziłam z resztą w krakowskiej klinice vesuna. Z resztą tu więcej na temat samego zabiegu: https://vesuna.pl/blog/zastosowanie-kriolipolizy-likwidacji-komorek-tluszczowych/ . Niestety musisz się zaprzyjaźnić z siłownią i potem bo nawet taki zabieg to działanie wspomagające. Dopiero połączenie go z dietą i ćwiczeniami da spektakularne efekty.

A ile razy powtarzałaś kriolipolizę, nim osiągnęłaś jakiś efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Ja modeluję swoją gubiąc kilogramy w fit2be.pl , oprócz rozpisanej diety i konsultacji video co 2 tygodnie mam też rozpisany trening.Teraz ćwiczę tak że mam po jednym ćwiczeniu na każdą partię mięśniową.Faktycznie oprócz tego że kilogramy mi schodzą to po niecałych 2 miesiącach też już widzę w lustrze zmiany pod kątem wyglądu sylwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia

U mnie skończyło się na dwóch zabiegach, ale ilość serii to już kwestia indywidualna, która powinna zostać dostosowana do indywidualnych potrzeb danej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolkaaa

Ja polecam zabieg Onda, chociaż do Sylwestra już mało czasu warto pomyśleć o modelowaniu sylwetki również po Świętach. Stosowałam 3 zabiegi na jedną powierzchnię w tym wypadku oponkę na brzuszku i efekty są widoczne znaczna redukcja tłuszczyku i skóra stała się jędrniejsza. Chodziłam do Estetici w Krakowie, wybieram się ponownie po Nowym Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regularne spacery (codziennie godzinny spacer jest obowiazkowy)

2 razy w tygodniu ćwiczenia siłowe, chciałabym chodzić na siłownie ale niestety nie mam na to czasu z powodu intensywnej pracy

jak rownież elektrostymulacją. Chodziłam oczywiscie na takie sesje przed obecną sytuacją ale mam nadzieję, ze wszystko wkrótce wróci do normy tak więc będzie mozna się znowu zapisać 

A chodziłam w Krakowie https://www.intime20.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zabiegi nie pomagaja 🙂 chyba ze sobie wytniesz nadmiar u chirurga plastycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem zabiegi pomagają Jesli będą wykonywane w odpowiednich przerwach czasowych i regularnie 🙂 ja wykonuje zabiegi przykładowo modelowanie sylwetki onda i jestem zachwycona rezultatem. Więc też nie można powiedzieć że nie działają. Ja wykonuje zabiegi w SLOW AGE Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej w Rzeszowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, 

Świetny temat, chociaż wydaje mi się, że głównie powinno się skupić na dobrze zbilansowanej diecie i regularnych ćwiczeniach, a zabiegi to tylko dodatek na tzw. doszlifowanie sylwetki.

Ja zaczęłam dopiero swoją przygodę z poprawą swojej sylwetki ćwicząc w domu z Pauliną Walczewską, więc jeszcze nie korzystałam z żadnego zabiegu upiększającego, ale chętnie poczytam co wy stosujecie i czy to się faktycznie sprawdza, bo wiadomo, że na reklamach celebrytek nie zawsze można polegać 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby zachować formę i jędrne ciało biegam dwa razy w tygodniu, poza tym ćwiczenia w domu z YouTubem najlepiej Primavera i Chodakowska Skalpel na zmianę z Killerem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogie panie...

Myslicie o sobie...

Pod konten podbania...

Może men was poprowadzi..

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie bardzo dużo zmienił rower. Oczywiście dieta też;) ale i ten regularny wysiłek fizyczny przyśpieszył te zmiany. Teraz korzystam z ostatnich ładnych dni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Myślę, że podstawą dla poprawy własnej sylwetki powinna być dieta i aktywność fizyczna. Jeśli natomiast zależy Ci na wymodelowaniu ciała, pomocne mogą okazać się również nowoczesne zabiegi takie jak zabieg EMBODY. Ja jakiś czas temu zdecydowałam się na serię tego zabiegu w SCM estetic i jestem bardzo zadowolona. Mam wrażenie, że wizualnie lepiej wyglądam, skóra też jest dużo bardziej sprężysta… Polecam, warto na pewno rozważyć 🙂!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

Zdecydowanie rower 🙂 Przyjemnie i skutecznie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja córka kupiła hula hop z ciężarkiem, ćwiczy codziennie i do tego zakupiła na sklepie Magnater.pl wyciskarkę wolnoobrotową i pije soki zrobione z warzyw jak i owoców, uwierzcie chudnie ale oczywiście wszystkie słodycze wykluczyła z diety i jest efekt. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się sprawdzają treningi z gumami oporowymi. Można świetnie wymodelować ciało. Ja robię takie treningi z platformą laBonitafit. Mają tam świetne zestawy ćwiczeń i darmowy plan treningowy, także wiem co i kiedy powinnam ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, a.grabowska14 napisał:

endermologia super drenuje, mam problem z opuchniętymi nogami i ona robi robote. Lubię chodzić do estetica na sławkowskiej, mają najnowocześniejszy sprzęt i jest to mega przyjemny zabieg

I mega drogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ma opuchniete nogi to powinien sie udac do lekarza a nie na zabiegi pielegnacyjne.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×