Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kotek

Busz&Koza

Polecane posty

Gość gość
7 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Hahahahah, no niestety pudło.  Nie jestem szusz, ani jej matka. Po prostu oglądałam martynę i jej męża, a skoro pokazała się publicznie,  to musi liczyć się z krytyką. Moim zdaniem jest obrzydliwa z wyglądu,  widać po twarzy, że jest wstrętna, mieszkanie ma paskudne. Ma śmieci do samego sufitu, było to widać na filmach na ich kanale. Czarno szare meble, no takie przytulne, że można było się zerzygac. Wszedzie bałagan i syf. I te dziąsła na wierzchu Bleeeeeeeeeeeee.  Kanał o gotowaniu😂😂😂😂😂

Kobieto, zrób cos z tą nienawiścią, bo tylko sobie szkodzisz, nikomu innemu 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość gosc napisał:

Dwie najgorsze raszple. A półki pod sufitem ma wiele osób, tych co mają książki do czytania, nie zdobienia półek jak siwa. U matki jednej książki nie ma. Dorota Wellmann ma książki na regałach pod sufity, Tomasz Raczek, Szczygieł i wielu mądrych, natomiast ja nie widziałam by ktoś tak szpetnie urządził blokowisko jak zazdrosna flądra.

100% zgoda 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Kozla i jego odpowiedzi mam w doopie. Pisze o Martynie i jaj mężu.  Pamiętam jak na Kubie misio ciagnal swoją żonę bo była tak pijana, że nie mogła sama iść.  A jak chłop 2 metry i z 170 kilo wsiada na konia, to nikt nie pamięta.  Koń był wtedy szczęśliwy?????

Pokazali się na yt, to można pisać,  co się uważa.  To tylko opinia, nie żadne chamskie komentarze. Jak widać,  nie tylko moja opinia fatalna na ich temat. Ani nikt nie chciał przychodzić do ich kawiarni, ani oglądać ich dziąseł na kanale.

 

Dziąsła to chyba coś jak wzrost, cos, na co nie mamy wpływu.

Natomiast na wciąganie smarków, obrzydliwy sposób jedzenia itp mamy- więc co gorsze według Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Kobieto, zrób cos z tą nienawiścią, bo tylko sobie szkodzisz, nikomu innemu 🙂 

To samo można powiedzieć większości osób na tym wątku, piszących o szusz. Chyba, że wychodzisz z założenia, że są równi i równiejsi. Jak zwykle hipokryzja uszami się wylewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

Dziąsła to chyba coś jak wzrost, cos, na co nie mamy wpływu.

Natomiast na wciąganie smarków, obrzydliwy sposób jedzenia itp mamy- więc co gorsze według Ciebie?

Dziąsła można sobie już teraz robić poprzez stomatologię kosmetyczną. Właściwie to już od dawna można. Kto by chciał chodzić z takimi końskimi dziąsłami na wierzchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
53 minuty temu, Gość gość napisał:

Dziąsła można sobie już teraz robić poprzez stomatologię kosmetyczną. Właściwie to już od dawna można. Kto by chciał chodzić z takimi końskimi dziąsłami na wierzchu?

21 godzin temu, Gość Gosc napisał:

 

Oj znam takie co chodzą z końskimi  dziasłami i uśmiechami. Amatorów też znajdują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Busz

Busz boi się ze koZoł się puści na bok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jiehie
7 godzin temu, Gość Gosć napisał:

Te flądry to było powiedziane żartobliwie...nie było w tym żadnej złośliwości.

Tak, jasne..Kim jesteś? Szusz? Bo tylko ona może wiedzieć czy to było żartobliwie, ale i tak nic ją nie tłumaczy. Bezczelna i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Jiehie napisał:

Tak, jasne..Kim jesteś? Szusz? Bo tylko ona może wiedzieć czy to było żartobliwie, ale i tak nic ją nie tłumaczy. Bezczelna i tyle.

Nie, no śmiała się, więc niby do śmiechu. Jednak dla widzów szok i niedowierzanie. Trzeba rozwiązać tę zawiłą historię. Coś musi być na rzeczy. 😁😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

SWeCka jej pękła ale fajny Ceń dostała . Ceplo ale czapa na jaju nadal w domu. KedyS sama coS kupiła ale WeCe nie wiem co. I DZiS ma dobry humor, CoS takego. 
...na matrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

SWeCka jej pękła ale fajny Ceń dostała . Ceplo ale czapa na jaju nadal w domu. KedyS sama coS kupiła ale WeCe nie wiem co. I DZiS ma dobry humor, CoS takego. 
...na matrona

Jak już chcesz ją przedrzeźniac, to chociaż tak jak ona rzeczywiście mówi. Jesteś nudna i żałosna, nawet takie coś ci nie wychodzi. 

Wnuki ci w końcu pokazały capslocka, że się tak podniecasz swoim grafomanstwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, dl-kaw napisał:

wątek zeżarty? tfu! zhakowany?

Za mało panczetty i wątki zjadają 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×