Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Głupek

Boję się, że dziewczyna zajdzie

Polecane posty

Gość Głupek

Bo ja parę razy w nią wszedłem bez gumki na początku, ale szybko uciekałem z niej, jak wiedziałem, że jestem bez (a w szkole mówili, że może być prejakulat). Ona namawiała, żeby w nią wchodzić bez gumki, raz w prezerwatywie w środku niej się spuściłem. Czy jest szansa, że ona zajdzie w ciążę? Kochaliśmy się dwa dni temu, obaj mamy po 19 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaiwnyTepy...81

GLUPEK to cie zrobil...NIGDY NIE BEDE PRACOWAL i nie masz na to wplywu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unity

Zawsze musisz się liczyć z taką ewentualnością a nawet gdyby zaszła to co?Fajnie byclodym rodzicem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unity

*młodym rodzicem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna
8 minut temu, Gość Głupek napisał:

Bo ja parę razy w nią wszedłem bez gumki na początku, ale szybko uciekałem z niej, jak wiedziałem, że jestem bez (a w szkole mówili, że może być prejakulat). Ona namawiała, żeby w nią wchodzić bez gumki, raz w prezerwatywie w środku niej się spuściłem. Czy jest szansa, że ona zajdzie w ciążę? Kochaliśmy się dwa dni temu, obaj mamy po 19 lat...

Nie jest ważne, że akurat dwa dni temu to było. Ważne jest to, kiedy przypadają jej dni płodne kotku, skoro nie stosuje antykoncepcji. Na necie jest coś takiego jak kalendarz menstruacyjny i ona powinna taki sobie prowadzić. Zapytaj się jej o ten kalendarz i wszystko się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie ufala do końca w ten kalendarzyk. My 3 dni przed plodnymi się kochalismy i byłam w ciąży. 

Moim zdaniem jesteście za młodzi na dzidziusia. Musicie poznać życie, wyszalec się itd. Następnym razem myśleć i używać prezerwatywy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie ufala do końca w ten kalendarzyk. My 3 dni przed plodnymi się kochalismy i byłam w ciąży. 

Moim zdaniem jesteście za młodzi na dzidziusia. Musicie poznać życie, wyszalec się itd. Następnym razem myśleć i używać prezerwatywy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofakkk
21 minut temu, Gość Głupek napisał:

Bo ja parę razy w nią wszedłem bez gumki na początku, ale szybko uciekałem z niej, jak wiedziałem, że jestem bez (a w szkole mówili, że może być prejakulat). Ona namawiała, żeby w nią wchodzić bez gumki, raz w prezerwatywie w środku niej się spuściłem. Czy jest szansa, że ona zajdzie w ciążę? Kochaliśmy się dwa dni temu, obaj mamy po 19 lat...

pokolenie Sr.ajfonów i fejsbóka wchodzi w dorosłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna
2 minuty temu, GośćAnia napisał:

Ja bym nie ufala do końca w ten kalendarzyk. My 3 dni przed plodnymi się kochalismy i byłam w ciąży. 

Moim zdaniem jesteście za młodzi na dzidziusia. Musicie poznać życie, wyszalec się itd. Następnym razem myśleć i używać prezerwatywy. 

No tak, ale od czegoś trzeba zacząć żeby to ogarnąć. U niektórych mężczyzn plemniki mogą przeżyć nawet do dwóch , trzech dni po wytrysku w pochwie. I właśnie jak kochacie się na granicy dni płodnych to i ciąża może być możliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Marianna napisał:

No tak, ale od czegoś trzeba zacząć żeby to ogarnąć. U niektórych mężczyzn plemniki mogą przeżyć nawet do dwóch , trzech dni po wytrysku w pochwie. I właśnie jak kochacie się na granicy dni płodnych to i ciąża może być możliwa.

I tak było hehe. Tylko my dorośli to jest inaczej

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Gość Głupek napisał:

Bo ja parę razy w nią wszedłem bez gumki na początku, ale szybko uciekałem z niej, jak wiedziałem, że jestem bez (a w szkole mówili, że może być prejakulat). Ona namawiała, żeby w nią wchodzić bez gumki, raz w prezerwatywie w środku niej się spuściłem. Czy jest szansa, że ona zajdzie w ciążę? Kochaliśmy się dwa dni temu, obaj mamy po 19 lat...

Ona chyba chce ciąży, uważaj, bo jest nieodpowiedzialna. Jeśli w prezerwatywie byłeś to spokojnie, 14 lat używałam prezerwatyw ze 100 % skutecznością, jednak bez prezerwatywy nawet w nią nie wchodź bo zaraz będziesz tysiące płacił na młodą mamę i wasze dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ona chyba chce ciąży, uważaj, bo jest nieodpowiedzialna. Jeśli w prezerwatywie byłeś to spokojnie, 14 lat używałam prezerwatyw ze 100 % skutecznością, jednak bez prezerwatywy nawet w nią nie wchodź bo zaraz będziesz tysiące płacił na młodą mamę i wasze dziecko. 

On? Raczej jego rodzice (czytaj: dziadkowie). Na drugi raz radzę wypić szklankę wody, to ostudzi wasz zapał 🙂 i zmusi do myślenia przed a nie po ( to było do autora wątku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W prezerwatywie też trzeba uważać. Może pęknąć, albo się zsunąć. Najskuteczniejsza jest wkładka. 

Nigdy nie ufaj dziewczynie (z którą chyba nie wiążesz przyszłości), by kochać się bez prezerwatywy. Ona Cię jeszcze do tego namawiała.

Z opisu sądzę, że ciąży z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna
1 godzinę temu, Gość Głupek napisał:

Bo ja parę razy w nią wszedłem bez gumki na początku, ale szybko uciekałem z niej, jak wiedziałem, że jestem bez (a w szkole mówili, że może być prejakulat). Ona namawiała, żeby w nią wchodzić bez gumki, raz w prezerwatywie w środku niej się spuściłem. Czy jest szansa, że ona zajdzie w ciążę? Kochaliśmy się dwa dni temu, obaj mamy po 19 lat...

Jest jeszcze coś takiego jak tabletki po stosunku (72 h) Są one na receptę. Jak się boicie to niech młoda idzie do rodzinnego, to jej przepisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest jeszcze Renia.. PRAWA I LEWA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szlachci81

NIE WYGRACIE ZE MNA WOJNY NA DLUGI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupek

Byłem w niej 3 razy bez, na 1-3 sekundy, szybko wyszedłem. I 1 raz byłem w niej do końca ale w prezerwatywie! Szybko wyszedłem trzymając ją u nasady! Od tamtej pory ona powiedziała, że nie mam w niej kończyć nawet jak mam na sobie kondoma! Czy może być z tego dziecko? Trochę się boimy... Po jakim czasie by były objawy prawdopodobnej ciąży??? Proszę o porady, wiem, jesteśmy głupi i młodzi, ale każdy się uczy na błędach, byle nie było dziecka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

Szanse na ciążę raczej nikłe, ale jakieś są. W preejakulacie ponoć plemniki są jakby słabsze niż w wytrysku. Albo może ich wcale nie być. Na przyszłość tak nie róbcie, jak dziewczyna nie chce gumki to niech się zabezpiecza hormonalnie (chociaż może chce Cie wrobić w dziecko? Wtedy może kłamać że bierze tabletki i cyk dzidziuś). W kalendarzyk bym się nie bawiła, trzeba dobrze znać swój cykl a u młodych dziewczyn bywa nieregularny, za duże prawdopodobieństwo pomyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
14 minut temu, Gość Głupek napisał:

Byłem w niej 3 razy bez, na 1-3 sekundy, szybko wyszedłem. I 1 raz byłem w niej do końca ale w prezerwatywie! Szybko wyszedłem trzymając ją u nasady! Od tamtej pory ona powiedziała, że nie mam w niej kończyć nawet jak mam na sobie kondoma! Czy może być z tego dziecko? Trochę się boimy... Po jakim czasie by były objawy prawdopodobnej ciąży??? Proszę o porady, wiem, jesteśmy głupi i młodzi, ale każdy się uczy na błędach, byle nie było dziecka!!!

Z tych 3 wejść bez gumki ciąża być może, ale jak pisałam wyżej szanse sa niewielkie. Ze stosunku w prezerwatywie ciąży nie będzie, chyba że sie z gumki coś wylało 😉 jak sie mocno boicie to sie zabezpieczajcie podwojnie (prezerwatywa + np tabletki antykoncepcyjne). 

Nie szukajcie objawów ciąży bo na tak wczesnym etapie ciąża nie daje żadnych objawów. No albo pojawia się jakis ból piersi itp., ale takie objawy daje też zbliżający się okres. Więc szkoda się stresowac i doszukiwac. W dniu spodziewanego okresu dziewczyna może zrobić test ciążowy, wtedy będzie w miare wiarygodny.

Za błędy się płaci. Zawsze jest minimalne prawdopodobieństwo ciąży i trzeba się z tym liczyć. Sorry ale jestem niewiele starsza od Was, a Ty się zachowujesz jak 15latek. A masz swoje lata. Doedukujcie sie i używajcie mózgu albo nie zabierajcie sie za seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Obaj mamy po 19 lat 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAUKOWCY

A mi kolega opowiadał, że pękła mu guma i jego dziewczyna nie zaciążyła, co wy na to naukowcy i seksuolożki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna
8 minut temu, Gość Jaa napisał:

Szanse na ciążę raczej nikłe, ale jakieś są. W preejakulacie ponoć plemniki są jakby słabsze niż w wytrysku. Albo może ich wcale nie być. Na przyszłość tak nie róbcie, jak dziewczyna nie chce gumki to niech się zabezpiecza hormonalnie (chociaż może chce Cie wrobić w dziecko? Wtedy może kłamać że bierze tabletki i cyk dzidziuś). W kalendarzyk bym się nie bawiła, trzeba dobrze znać swój cykl a u młodych dziewczyn bywa nieregularny, za duże prawdopodobieństwo pomyłki

Kwestię kalendarzyka podniosłam tylko dlatego, żeby on miał jasność sytuacji na teraz, noo chyba, że ona go nie prowadzi. Na tabletkach też są wpadki (zazwyczaj przez niedopatrzenie). Nie ma czegoś takiego jak stu procentowe zabezpieczenie. W dni na pewno płodne po prostu trzeba kochać się inaczej lub wcale, w pozostałe zabezpieczać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSSS
Przed chwilą, Gość Marianna napisał:

Kwestię kalendarzyka podniosłam tylko dlatego, żeby on miał jasność sytuacji na teraz, noo chyba, że ona go nie prowadzi. Na tabletkach też są wpadki (zazwyczaj przez niedopatrzenie). Nie ma czegoś takiego jak stu procentowe zabezpieczenie. W dni na pewno płodne po prostu trzeba kochać się inaczej lub wcale, w pozostałe zabezpieczać się.

Co ty gadasz, w dni płodne zabezpieczać się, a w niepłodne, hulaj dusza piekła nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobny motyw

Siema, mam podobny problem, co kolega autor, ale u nas stosunek przerywany miał miejsce. Wyszedłem przed końcem. Miało to miejsce 1,5 tygodnia temu. Czy można już sprawdzić czy wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna
37 minut temu, Gość Głupek napisał:

Byłem w niej 3 razy bez, na 1-3 sekundy, szybko wyszedłem. I 1 raz byłem w niej do końca ale w prezerwatywie! Szybko wyszedłem trzymając ją u nasady! Od tamtej pory ona powiedziała, że nie mam w niej kończyć nawet jak mam na sobie kondoma! Czy może być z tego dziecko? Trochę się boimy... Po jakim czasie by były objawy prawdopodobnej ciąży??? Proszę o porady, wiem, jesteśmy głupi i młodzi, ale każdy się uczy na błędach, byle nie było dziecka!!!

Jak nie chcecie się tak mocno stresować do ewentualnych objawów ciąży 🙂to proponuję, żeby dziewczyna w aptece kupiła test ciążowy i zastosowała go  po 10, 12 dniach od daty współżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna
38 minut temu, Gość Głupek napisał:

Byłem w niej 3 razy bez, na 1-3 sekundy, szybko wyszedłem. I 1 raz byłem w niej do końca ale w prezerwatywie! Szybko wyszedłem trzymając ją u nasady! Od tamtej pory ona powiedziała, że nie mam w niej kończyć nawet jak mam na sobie kondoma! Czy może być z tego dziecko? Trochę się boimy... Po jakim czasie by były objawy prawdopodobnej ciąży??? Proszę o porady, wiem, jesteśmy głupi i młodzi, ale każdy się uczy na błędach, byle nie było dziecka!!!

Jak nie chcecie się tak mocno stresować do ewentualnych objawów ciąży 🙂to proponuję, żeby dziewczyna w aptece kupiła test ciążowy i zastosowała go  po 10, 12 dniach od daty współżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna
13 minut temu, Gość SSSS napisał:

Co ty gadasz, w dni płodne zabezpieczać się, a w niepłodne, hulaj dusza piekła nie ma

Weź przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem, co ja tam napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna
15 minut temu, Gość Podobny motyw napisał:

Siema, mam podobny problem, co kolega autor, ale u nas stosunek przerywany miał miejsce. Wyszedłem przed końcem. Miało to miejsce 1,5 tygodnia temu. Czy można już sprawdzić czy wszystko ok?

Tak kup test i niech nasiusia przy tobie. Jak nie wyjdzie to jeszcze raz w terminie spodziewanej  miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zycie

Ludzie sie latami starają o dziecko A drugi pierwszy wystrzal I je ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupek

Bardzo się boję niechcianej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×