Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Głupek

Boję się, że dziewczyna zajdzie

Polecane posty

Gość Młody

A ja mam w sumie takie pytanie. Czy jeżeli kobieta ma dni płodne i dojdzie do seksu z końcem w środku to zawsze jest 100% pewność, że będzie dziecko, jeżeli oboje partnerów jest płodnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
23 minuty temu, Gość Młody napisał:

A ja mam w sumie takie pytanie. Czy jeżeli kobieta ma dni płodne i dojdzie do seksu z końcem w środku to zawsze jest 100% pewność, że będzie dziecko, jeżeli oboje partnerów jest płodnych?

Gdzieś czytałam że w takiej sytuacji jak opisujesz i tak jest tylko 30% szans na ciążę. Ale czemu tak jest to nie wiem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody
2 godziny temu, Gość Jaa napisał:

Gdzieś czytałam że w takiej sytuacji jak opisujesz i tak jest tylko 30% szans na ciążę. Ale czemu tak jest to nie wiem 😉

Bo czytając ten topik mam wrażenie, że to banalnie proste mieć dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upup

upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna
3 godziny temu, Gość Młody napisał:

Bo czytając ten topik mam wrażenie, że to banalnie proste mieć dziecko...

Nie, nie jest banalnie proste mieć dziecko. Proszę przeczytać sobie w necie: najczęstsze przyczyny poronień, bo nie chce mi się teraz pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Był

kiedyś na tym forum czytałam że małżeństwo z dwójką dzieci kategorycznie nie chciało mieć więcej dzieci, ona łykała pigułki anty.a on dodatkowo zabezpieczał się prezerwatywą i pomimo tego zaszła.Ja osobiście jakoś w to nie wierzę.My 14 lat w gumce w dni płodne,a w dni teoretycznie nie płodne stosujemy przerywany i nie zaszłam.Mamy 4 planowanych dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Religia

Bóg specjalnie dał kobiecie dni niepłodne, żeby móc się bawić 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 6.11.2019 o 20:18, Gość ofakkk napisał:

pokolenie Sr.ajfonów i fejsbóka wchodzi w dorosłość

Jak świat światem młodzież miała takie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie bądź głupi jak nic chce cie wyrobić. Powiedz jej ze bez gumki to tylko w kakao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 6.11.2019 o 19:55, Gość Głupek napisał:

Bo ja parę razy w nią wszedłem bez gumki na początku, ale szybko uciekałem z niej, jak wiedziałem, że jestem bez (a w szkole mówili, że może być prejakulat). Ona namawiała, żeby w nią wchodzić bez gumki, raz w prezerwatywie w środku niej się spuściłem. Czy jest szansa, że ona zajdzie w ciążę? Kochaliśmy się dwa dni temu, obaj mamy po 19 lat...

Osoba, która pisze "spuściłem się w niej" nie powinna uprawiać seksu, a ty bardziej mieć dzieci. Dorośnij Głupku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ococho
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Osoba, która pisze "spuściłem się w niej" nie powinna uprawiać seksu, a ty bardziej mieć dzieci. Dorośnij Głupku.

Co w tym złego dewotko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×