Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła mama

Czy kiedy jesteś matką naprawdę nie masz na nic czasu?

Polecane posty

Gość Gość
7 godzin temu, Gość gosc napisał:

Czyli ty masz deficyty rozwojowe z powodu zaniedbania twojego rozwoju ?

Uwielbiam tego typu argument. Od razu wiem, że mam do czynienia z kimś, kto nie grzeszy inteligencją, a logika to dla niego nieznane pojęcie. To że nie jestem przygłupem, nie oznacza że jeśli ktoś nie poświęciłby większej ilości czasu na mój rozwój, nie byłabym wybitnym geniuszem. Trzeba mieć minimum wiedzy i wykształcenia, żeby wiedzieć, iż aby dokonać oceny jakiegoś przypadku trzeba mieć punkt odniesienia - próbę kontrolną. Gdybym miała siostrę blizniaczkę, której rodzice poświęcali czas na rozwój, a mnie nie i po latach ktoś by ocenił nasze zdolności intelektualne i okazaloby się, że są takie same - wtedy dopiero mogłabym stwierdzić, że to nie ma żadnego znaczenia czy rodzice stymulują intelektualnie dzieci. 

 

Z tego samego powodu ...yczne są wszelkie argumenty typu "a mnie rodzice dawali spirytus do spania i jakoś żyję". No spoko, że ktoś jakoś żyję. Szkoda tylko że gdyby inna przeszłość mógłby żyć o wiele lepiej, bo by nie miał niedorozwinietego mózgu, nawet jest jest to niedorozwój w stopniu minimalnym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość ... napisał:

Ta toaleta to totalny absurd 😉 zawsze zostawialam w lozeczku i szlam zalatwic swoje sprawy, nawet jesli byl placz to ewentualnie krzyknelam ze mamusia zaraz wroci i tyle. Nie dajmy sie zwariowac... 

Tak ale źle się s.r.a.jak siedzi pod drzwiami i wyje , a za przeproszeniem d.u.p.i.e nie rozkażesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnn
Dnia 7.11.2019 o 21:36, Gość Gość napisał:

Tak ale źle się s.r.a.jak siedzi pod drzwiami i wyje , a za przeproszeniem d.u.p.i.e nie rozkażesz

Prawda:) Ja tak nie potrafię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja już w ciąży nie mam na nic, jak przyjdzie dziecko to niewiem co to będzie. Myślałam o żłobku ale cały dzień w żłobku siedzieć nie będzie kiedyś trzeba będzie je wybrać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mnie najbardziej brakuje ciszy i spokoju. Jestem zestresowana moje dziecko od 5 Rana nie śpi tylko się drże. Jestem zmęczona, ale nie wyobrażam sobie zycia bez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wiem z wlasnego doswiadczenia i patrzac na inne kobiety,jak ktos sobie radzil zanim mu sie dziecko urodzilo,byl zorganizowany, ogarnial dom,mial czysto w domu,to urodzeniu dziecka tak zostalo,jak ktos nie byl samodzielny to po urodzeniu radzil sobie jeszcze gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×