Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Maupka

Siedzenie w domu w czapce to norma. W domu wariatów ;)

Polecane posty

Gość Maupka

A może tam jakieś panny go kokietują czy zaciągają pazurami do łóżka to się wkurzyła i dała upust. Tam musiało coś być grane. Jeszcze on mówi jej, że to ŁANIE. Albo on Buszy robi prowo, albo  była jakaś akcja, że Buszy cisnienie podniosła. Ona go kocha widać i chce być jedyną kobietą to logiczne. Też taka jestem. Ja nie jestem zazdrosna o nic, ale jak już cos sie faktycznie dzieje. Baby sa rozne. Potrafia drugiej kobiecie na zlosc krecic się kolo męża. Busz jest nielubiana, wiec tym bardziej moze sie martwic, że jakas babka bedzie  chciała jej utemperować nosa. Dziewczyny bądzcie sprawiedliwe w tym momencie. Dałam jej wczoraj łapke w dół za BO MOGĘ i jej sukowate podejście przy tym, natomiast uważam, że jak nazwała kogoś delikatnie flądrą to musiała mieć jakis powód.

Gość Gosc
8 minut temu, Gość Maupka napisał:

A może tam jakieś panny go kokietują czy zaciągają pazurami do łóżka to się wkurzyła i dała upust. Tam musiało coś być grane. Jeszcze on mówi jej, że to ŁANIE. Albo on Buszy robi prowo, albo  była jakaś akcja, że Buszy cisnienie podniosła. Ona go kocha widać i chce być jedyną kobietą to logiczne. Też taka jestem. Ja nie jestem zazdrosna o nic, ale jak już cos sie faktycznie dzieje. Baby sa rozne. Potrafia drugiej kobiecie na zlosc krecic się kolo męża. Busz jest nielubiana, wiec tym bardziej moze sie martwic, że jakas babka bedzie  chciała jej utemperować nosa. Dziewczyny bądzcie sprawiedliwe w tym momencie. Dałam jej wczoraj łapke w dół za BO MOGĘ i jej sukowate podejście przy tym, natomiast uważam, że jak nazwała kogoś delikatnie flądrą to musiała mieć jakis powód.

Myślę,że sporo w tym prawdy co napisałaś, ale to nie tłumaczy jej skandalicznego zachowania. Jeżeli ma zamiar tak nazywać inne kobiety, które pracują dla nich to niech sobie daruje już to we vlogach. Takie sprawy załatwia się w cztery oczy. 

Gość Gość

A myślicie, że czemu siwa została jedyną modelką "bałwana"? Tak moje drogie siwa jest strasznie zazdrosna i nie pozwoliła na flirty i kokietowanie.

Gość Gość

No tak młode siksy nie mają nic do stracenia to uwodzą.. A siwa ze strachu przed zdradą karlitta postanowiła się wyżyć na vlogu. Flądry trzymajcie się z dala od mojego męża jestem tysiąc razy lepsza od was i mam wielki biust, a nie tak jak wy rodzynki!

Gość gosc

co tam, watem zablokowany, busz z martynka przestaly sie w nim wzajemnie obrzucac blotem, czy wieksze szambo wybilo na watku i w obawie przed kompromitacja bloknęęęły? :D

Gość Gość

Siwa jest brzydka, starzeje się a on cały czas wyglada jak chłopaczek do tego wesoły, kontaktowy, ma bajer i żyłkę do cwaniakowania i robienia kasy. Jej nikt nie lubi, świruje, niczego nie umie, po 8 latach razem pewnie juz mu tak nie smakuje jak kiedyś, a dobrego te rozdeptane i długie cycki, wpół łysa czaszka, można się bać młodych i napalonych z ładnymi różowymi językami zamiast ogromnego i spleśniałego. Faceci to wzrokowcy a on rano jak tak ją widzi dzień w dzień to ma juz chyba uwiąd starczy. 
musi byc zazdrosna, bo niestety na nią popytu nie ma, a na niego, czytające te ochy i achy pod vlogami- duzy. Wczoraj jej się ulalo bo widać juz sobie z tym nie radzi nasza matka Godzilla. Ona moze mowić ze jest zadowolona ale ma lustro i oczy, gdyby jej się podobało to co widzi byłaby pewna siebie a nie Grala nieudolnie szczęście pięknej kobiety. Na jej miejscu zamknęłabym się w Szambowisku i zaczęłabym tam  straszyć. Miałaby zarobek na takiej atrakcji

Gość Gość
10 minut temu, Gość gosc napisał:

co tam, watem zablokowany, busz z martynka przestaly sie w nim wzajemnie obrzucac blotem, czy wieksze szambo wybilo na watku i w obawie przed kompromitacja bloknęęęły? 😄

Martyna nie poniosła prawdy o,sobie i zablokowala

Gość gosc

Mały wyglada na takiego który lubi laski i zainteresowanie z ich strony. Niedługo będzie popindalał z wózkiem i młodą laską po Piotrkowskiej. Nareszcie bedzie traktowany jak normalny facet a nie przedszkolak 

Gość gosc
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Siwa jest brzydka, starzeje się a on cały czas wyglada jak chłopaczek do tego wesoły, kontaktowy, ma bajer i żyłkę do cwaniakowania i robienia kasy. Jej nikt nie lubi, świruje, niczego nie umie, po 8 latach razem pewnie juz mu tak nie smakuje jak kiedyś, a dobrego te rozdeptane i długie cycki, wpół łysa czaszka, można się bać młodych i napalonych z ładnymi różowymi językami zamiast ogromnego i spleśniałego. Faceci to wzrokowcy a on rano jak tak ją widzi dzień w dzień to ma juz chyba uwiąd starczy. 
musi byc zazdrosna, bo niestety na nią popytu nie ma, a na niego, czytające te ochy i achy pod vlogami- duzy. Wczoraj jej się ulalo bo widać juz sobie z tym nie radzi nasza matka Godzilla. Ona moze mowić ze jest zadowolona ale ma lustro i oczy, gdyby jej się podobało to co widzi byłaby pewna siebie a nie Grala nieudolnie szczęście pięknej kobiety. Na jej miejscu zamknęłabym się w Szambowisku i zaczęłabym tam  straszyć. Miałaby zarobek na takiej atrakcji

To dotyczy każdego męża,  który woli młoda kobietę od swojej żony. Jeszcze jak taka urodzi dwoje dzieci, no to cóż, rozwalicha, w którą cały mąż wpada. Każdy sobie znajdzie młodszą. I bardzo dobrze.

Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Mały wyglada na takiego który lubi laski i zainteresowanie z ich strony. Niedługo będzie popindalał z wózkiem i młodą laską po Piotrkowskiej. Nareszcie bedzie traktowany jak normalny facet a nie przedszkolak 

Taaaa,  no popatrz. Dopiero pisałaś,  że jest gejem

Gość Gosc

Lew, jak mówi o biuście swojej żony, to podskakuje i mu ciśnienie rośnie. Widać,  że lubi sex ze swoją żoną.  

Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Lew, jak mówi o biuście swojej żony, to podskakuje i mu ciśnienie rośnie. Widać,  że lubi sex ze swoją żoną.  

Dokładnie. Też to zauważyłam. Ożenił się z nią mając 35 lat. Już się wyszumial. 

Gość Gość

Siwa mówi w pogadance, że w domku na wsi remont będzie, ale nie tych części mieszkalnych co już zagospodarowała. Bo dom był odświeżany tuż przed ich zakupem i wszystko było czyściutkie, odnowione. Ja pie...co ona sprzedaje tym naiwnym ludziom. Sama narzekała, że podłoga była tak zasyfiała, że musiała ją kilka razy myć. O przebarwieniach, wytarciach i pożółkłym lakierze nie wspomnę. Oczywiście gdyby naprawdę szorowała tą podłogę godzinami, zapewne by nam to pokazała a tak to tylko „ już umyłam”. Identycznie jak „ sama” będzie sobie musiała pomidorów nazrywać u gospodarza...I właśnie za to nie szanuję takich ludzi jak ona, która notorycznie powtarza, że jest naturalna i pokazuje nam swoje niewyreżyserowane życie...

Gość Gość
10 minut temu, Gość gosc napisał:

Bąk jako adonis dla ubogich! Już widzę jak laski wołają: dźwigam kiecę i lecę😂😂😂

Gość Buduj

Początek dzisiejszego vloga zaplakana, oczy zaplakane i w czapie. Dalej na złość robi, dlatego nie oglądam jej już dalej

Gość Gosc
11 minut temu, Gość gosc napisał:

To dotyczy każdego męża,  który woli młoda kobietę od swojej żony. Jeszcze jak taka urodzi dwoje dzieci, no to cóż, rozwalicha, w którą cały mąż wpada. Każdy sobie znajdzie młodszą. I bardzo dobrze.

Eeee, nic nie wiesz, można urodzić 5 kę i byc ciasną ćwicząc mięśnie Kegla intensywnie, to nie ma nic do rzeczy. Są faceci dla których wazne jest pokazanie się z mlidą doopą i tak się dowartościowują bo sami sobą nic nie reprezentują. Jak facet jest kimś i ma poczucie własnej wartości to młode dzi wki nie są potrzebne. Problem w tym ze ona małego prawie przykleiła do siebie a do tego mały jest nikim

Gość Aaa
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

On Musi lubić i Musi Mowić co ma nakazane.

Gość gość
15 minut temu, Gość gosc napisał:

Dokładnie. Też to zauważyłam. Ożenił się z nią mając 35 lat. Już się wyszumial. 

Oj chyba nie. Na pewno nie. Teraz natomiast jak jest rozpoznawany przez zawodowkowy plebs chętnie by podziobal pewnie młode, JĘDRNE, ciałko i pooglądał różowy nie spleśniały ozór 

Gość Gość

Ona z tą czapką to tak na serio? Po domu? Zamiast turbana? 🙄😖

Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ona z tą czapką to tak na serio? Po domu? Zamiast turbana? 🙄😖

Z kasą krucho więc reklamuje te masowe cuda z plastikowego merynosa. Ciekawe kiedy w ofercie będą kurtki czy płaszcze to bedzie w nich chodziła w domu? Współczuję jej, wstrętna i bardzo, bardzo zaburzona w swoim zachowaniu. Nie dziwne, ze samotna

Gość gość

To przekorne siedzienie w tych czapach to kwintesencja jej oślego uporu i życia według zasady "na zlosc mamie odmroze sobie uszy"... A że przy okazji reklama? Oj tam oj tam

Gość Gosc

Co sie stalo ? Nie ogladam jej. Czy maly chcial ja zdradzic ?

Gość jkjhbbbbbbbbbb

CUD~~~BUSZ odpowiada na komentarze!

Gość Gosc

Co to za IRON MAN? ta maska..., szkoda ze nie pomaga, twarz ma jak zwiędły kartofel🤢

Gość Gosc
1 minutę temu, Gość jkjhbbbbbbbbbb napisał:

Powinna pidziękowac CJC i Mirabout ze otworzyli jej oczy jak bardzo denną jest vlogerką i osobą oraz wszystkim komentującym pod tymi dwoma vlogami za szczerą charakterystykę. Moze zrozumiała ze bez widza nie istnieje. Teraz to dopiero musi czuć się fatalnie ze znienawidzonym widzom lize doopy bo jej notowania lecą na pysk. Przyszła koza do woza, hahaha upodliła się

Gość gosc
9 minut temu, Gość jkjhbbbbbbbbbb napisał:

to znak, świat się kończy 😉

Gość gość

cała noc płakała, ale udaje, że zimno ją obudziło, i pies 

Gość Gość
34 minuty temu, Gość jkjhbbbbbbbbbb napisał:

Pod vlogiem? Odpowiedziała? Świat się kończy....jak mawiał stary Popiołek z filmu "Dom"

Gość gosc

Na moje moze plakac na wizji, w zaden sposób nie jest mi jej zal. Zwyczajnie butny i niedobry człowiek z poczuciem własnej wyższości i to nieuzasadnionym.

Nie lubię i nie polubię, a oglądam bo MOGĘ I BĘDĘ

Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Pod vlogiem? Odpowiedziała? Świat się kończy....jak mawiał stary Popiołek z filmu "Dom"

Tak ale jej świat, dlatego się poniżała dla plebsu ruszyła klawiatura. Moze mały ja nastraszył ze pójdzie sprzedawać galgany na straganie w dzień targowy 😉

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.