Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość beka śmiechu

samotna matka udaje szczęśliwą

Polecane posty

Gość beka śmiechu

Ile można udawać szczęśliwą? myślicie że można tak całe życie ?

Gość gosc
8 minut temu, Gość beka śmiechu napisał:

Ile można udawać szczęśliwą? myślicie że można tak całe życie ?

Ona cale zycie cos udaje, wieeec tak.

Gość Gosc

U Alfa już tez komentarzy nie ma „pod oponami”. Chora rodzina.

Gość Gosc
25 minut temu, Gość Lilka napisał:

Ok, skoro tam zablokowali, to powtórzę tutaj. Nawiązuję do tematu karmienia ptaków. Kiedyś, gdy jeszcze nie było G., Bubina chodziła z Niną karmić kaczki chlebem. Napisałam wtedy (pierwszy i ostatni) komentarz pod filmem, że chlebem nie wolno, bo to ptakom szkodzi. Miałam nadzieję, że choć jedna osoba przeczyta i zaniecha takiego dokarmiania. Oczywiście ban od Bubola za dyskredytację jej wybitnejmości. Od tamtej pory się do niej zraziłam. A widzę, że dalej łeb ma zakuty w swej butności i uparcie karmi bułkami 😕

Ktoś dziś napisał jej komentarz odnosnie karmienia ptaków, ale oczywiście komentarza już nie ma. A dziewczyna pewnie dostała bana.

Gość ddd

Matko zimno ławki mokre a ona rozpieła dziecko posadziła na mokrej ławce i zadowolona. Ja nic nie mowie ale glamy i inni karmia te kaczki wiecie ile ich tam jest??? kurde a zima jak one sobie poradza

???

Gość ddd

A i Glamy jak to czytacie jutro bedzie wezwana straż miejska i do innych też to tyczy!!! Nie nie przesadzam jakbyscie zobaczyli ile tam jest kaczek byscie tak samo postapili. A ja wezwe straz zreszta jest napis zakaz karmienia, Kur,,,, chleb szkodzi im!!!!!!

Gość ddd
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ktoś dziś napisał jej komentarz odnosnie karmienia ptaków, ale oczywiście komentarza już nie ma. A dziewczyna pewnie dostała bana.

Obiecalam sobie ze jutro to zglosze i zrobie to 

Gość Gosc
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Ona cale zycie cos udaje, wieeec tak.

Cale zycie udaje ze sie odchudza, nie je glutenu i ma tamagoczi

Gość uhuhuhu

Strażnicy przypominają, że w połączeniu z przepisem karnym art. 117 kodeksu wykroczeń takie postępowanie jest czynem zabronionym, który zagrożony jest karą grzywny do 1500 zł. Ponadto poprzez dokarmianie ptaków, a bardziej już tym, czego nie zjedzą, powodujemy, że karma taka staje się pożywką dla gryzoni i innych pasożytów, stanowiąc realne zagrożenie sanitarne, nie wspominając już o estetyce takiego miejsca. Czynność ta może również zostać potraktowana przez funkcjonariusza jako zwykłe zanieczyszczenia miejsca publicznego, za które również grozi kara grzywny do 500 zł.

Gość Gosc
2 minuty temu, Gość uhuhuhu napisał:

Strażnicy przypominają, że w połączeniu z przepisem karnym art. 117 kodeksu wykroczeń takie postępowanie jest czynem zabronionym, który zagrożony jest karą grzywny do 1500 zł. Ponadto poprzez dokarmianie ptaków, a bardziej już tym, czego nie zjedzą, powodujemy, że karma taka staje się pożywką dla gryzoni i innych pasożytów, stanowiąc realne zagrożenie sanitarne, nie wspominając już o estetyce takiego miejsca. Czynność ta może również zostać potraktowana przez funkcjonariusza jako zwykłe zanieczyszczenia miejsca publicznego, za które również grozi kara grzywny do 500 zł.

Ale te wszystkie przepisy dotyczą Kowalskiego, a nie Glamow!

Gość uhuhu
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Ale te wszystkie przepisy dotyczą Kowalskiego, a nie Glamow!

aha czyli g... moze wszystko?

Gość Gosc

Hahaha ale bym sie cieszyla, jakby booba mandat dostala. Serio. Nalezy sie jej.

Gość Gość

Jak jest się zbanowanym na instagramie to potem co wam się wyświetla że zdjęć zero i konto prywatne bo chyba zostałam dziś zbanowana za to, że napisałam że mała to czysty Piotr

Gość Kizia Mizia

laski o co chodzi z ptakami? na IG nie ma ptaków 😉
a co co chodzi z Jackiem, poprzedni zaczęłam czytać i mi go zabrali, buuuuu

Gość gość

Vlog "po raz pierwszy na iventach" - październik 2017, czyli zaledwie miesiąc po wielkiej metamorfozie.

7:00 piękna scena, jak po ogromnym śniadaniu, nasza wiotka paplotka wsiada do auta i mówi:

"Mamy pełne bziuśki, ale wieś na cio mam ochotę? tylko na jednegoooooo"
Dre: (z przekąsem) Tik-taka?

Lemur potem wyjaśnił, że chodziło jej o dankin donata, oczywiście NA PÓŁ. 

Szybko się odkryła, bardzo szybko facet musiał stopować ją w obżeraniu się, ale nie potrafiła tego docenić i skorzystać z tego, żarcie było wazniejsze. Oczywiście dopięła swego. Potem na evencie jeszcze jakaś wielka beza... Na evencie same baby i "JEJ FACET", bo przecież musiała pokazać, że "MA FACETA". Widać było kawałek puchówki, jak szampana rozdawali, a Lemurę ktoś portretował.
Potem żarcie, potem do domu, potem żarcie (dopchali się zupą z ajvarem na noc). Mieli oglądać film (najgorszy paździerz roku "Co wiesz o swoim dziadku" - ale zdaniem Dre "podobno niezły" - OMG, ale Lemur przez kolejne kilkanaście minut mierzył szm.aty przed lustrem i nagrywał. 

Lemurze - opłacało się? Było zrezygnować z tego chemicznego wytworu marketingowego, a zachować szacunek w oczach faceta. Gdyby nie ciąża, nie dotrwaliby nawet do tych "wspaniałych rzekomo" Walentynek.....

Przy okazji - miałyście rację, w tym filmie podczas sceny z tiktakiem bardzo wyraźnie widać korony Dre na zębach, tanie, na metalu. Zawsze uważałam, że przesadzały tu co niektóre, ale faktycznie, on ma sztuczne zęby. Szok, kolo nie ma 40 lat. 

Ogólnie - jeden wielki teatr żenady.

Gość Gosc
23 minuty temu, Gość gość napisał:

Vlog "po raz pierwszy na iventach" - październik 2017, czyli zaledwie miesiąc po wielkiej metamorfozie.

7:00 piękna scena, jak po ogromnym śniadaniu, nasza wiotka paplotka wsiada do auta i mówi:

Szybko się odkryła, bardzo szybko facet musiał stopować ją w obżeraniu się, ale nie potrafiła tego docenić i skorzystać z tego, żarcie było wazniejsze. Oczywiście dopięła swego. Potem na evencie jeszcze jakaś wielka beza... Na evencie same baby i "JEJ FACET", bo przecież musiała pokazać, że "MA FACETA". Widać było kawałek puchówki, jak szampana rozdawali, a Lemurę ktoś portretował.
Potem żarcie, potem do domu, potem żarcie (dopchali się zupą z ajvarem na noc). Mieli oglądać film (najgorszy paździerz roku "Co wiesz o swoim dziadku" - ale zdaniem Dre "podobno niezły" - OMG, ale Lemur przez kolejne kilkanaście minut mierzył szm.aty przed lustrem i nagrywał. 

Lemurze - opłacało się? Było zrezygnować z tego chemicznego wytworu marketingowego, a zachować szacunek w oczach faceta. Gdyby nie ciąża, nie dotrwaliby nawet do tych "wspaniałych rzekomo" Walentynek.....

Przy okazji - miałyście rację, w tym filmie podczas sceny z tiktakiem bardzo wyraźnie widać korony Dre na zębach, tanie, na metalu. Zawsze uważałam, że przesadzały tu co niektóre, ale faktycznie, on ma sztuczne zęby. Szok, kolo nie ma 40 lat. 

Az obejrze jutro do porannej kawki. Czirs.

8 godzin temu, Gość gość napisał:

Akurat co do zębów to są różne historie. Czasem młodzi ludzie maja takie nieładne swoje, ze decydują się na różne metody. Mnie dziwi ttlko, ze zdecydował się na korony zamiast licówki, nawet kompozytowe wyglądają bardzo ładnie. I nie są drogie.  A jeśli już korony to ZnaVzy, ze albo miał złego dentystę doradcę ze złym warsztatem, albo z jego zębów był dramat i licówki na nic w takim orzypadku, może nie miały się na czym trzymać. A jak już mu ronił korony to mógł ładny jasny kolor . Widać ze koronki są stare zaniedbane. Zapewne to nawet nie porcelana. 

Gość Gosc
8 minut temu, Czemukafeterio? napisał:

Akurat co do zębów to są różne historie. Czasem młodzi ludzie maja takie nieładne swoje, ze decydują się na różne metody. Mnie dziwi ttlko, ze zdecydował się na korony zamiast licówki, nawet kompozytowe wyglądają bardzo ładnie. I nie są drogie.  A jeśli już korony to ZnaVzy, ze albo miał złego dentystę doradcę ze złym warsztatem, albo z jego zębów był dramat i licówki na nic w takim orzypadku, może nie miały się na czym trzymać. A jak już mu ronił korony to mógł ładny jasny kolor . Widać ze koronki są stare zaniedbane. Zapewne to nawet nie porcelana. 

A może miał wybitego zęba i robili mu go dawnoooo temu.

Gość Gosc

Który z partnerów Lemura był żonaty i dzieciaty? Ostatnio ktoś tu o tym wspominał.

Gość Gost
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Który z partnerów Lemura był żonaty i dzieciaty? Ostatnio ktoś tu o tym wspominał.

Ten co bujała się z nim w UK - Mark 

Gość hhh

Pamiętam, jak określała Marka mianem: "przyjaciel, najlepszy jakiego mam"

Ach, czy nie to samo później mówiła o Alfie, aby wkrótce zastąpić go jeszcze kimś innym? O Dre też mówiła, że jest jej przyjacielem, najlepszym jakiego ma. 

Gość szs
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jak jest się zbanowanym na instagramie to potem co wam się wyświetla że zdjęć zero i konto prywatne bo chyba zostałam dziś zbanowana za to, że napisałam że mała to czysty Piotr

laska, oczywista oczywistość, że za takie komentarze leci ban 😀 i niech jeszcze któraś tu wpadnie i powie, że są znowu razem, szczęśliwi.

Gość Gosc
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dostałaś bana. Nie można pisać zakazanych komentarzy, a tym bardziej wymieniać „tego” imienia.... Ale nikt mi nie powie, ze Booba nie ma zrytego łba. Wyobrażacie sobie, ze gdyby Kura rozstała się z Pawlem, to by banowala za komentarze „ale Maciek podobny do Pawła”- bo ja nie. 

Gość isiisjjsksidhus
13 godzin temu, Gość c.d. napisał:

Co do nosów Mandzi i Dżaka, to ciężko stwierdzić po kim je odziedziczyli, bo zarówno matka jak i ojciec mają kartoflane jak Bubol

Mandzia ma oczy i ich oprawę identyczne jak Dana. Stąd podobieństwo. Dżak to męska wersja Mandziuli, nawet głos podobny, tylko kolor oczu ma po ojcu. Bubol odwrotnie, kolor oczu po Danie., ale ich kształt oraz brwi po Janushu. Koniec tematu.

Koniec tematu bo co? Bo ty tak zadecydowałas? Sama sobie przypisalas monopol na ostatnie zdanie? 

Idz walnij sie w leb. 

Bubol brwi tez ma po Danie.  I nie tylko. 

Gość ...
13 godzin temu, Gość ddd napisał:

Matko zimno ławki mokre a ona rozpieła dziecko posadziła na mokrej ławce i zadowolona. Ja nic nie mowie ale glamy i inni karmia te kaczki wiecie ile ich tam jest??? kurde a zima jak one sobie poradza

???

Też się nad tym zastanawiałam. Założyła jej kubrak a pod spodem jakaś cienka ...eneczka. Serio tak ciepło w Warszawce? Bo u mnie w Zachodniopomorskim pizga. 

Gość Onaaaa
2 godziny temu, Czemukafeterio? napisał:

Teraz sie robi fajne ceramiczne korony, ale fakt, ze cena duzo wyzsza. Moze Pietrka nie stac. Swoja droga dramat, ze w takim mlodym wieku ma sie juz korony. Jednak swoje zeby, to swoje :/ Wspolczuje ludziom, ktorzy np.w wyniku nieleczonej paradontozy skonczylo z proteza.

Gość Onaaaa
37 minut temu, Gość isiisjjsksidhus napisał:

Koniec tematu bo co? Bo ty tak zadecydowałas? Sama sobie przypisalas monopol na ostatnie zdanie? 

Idz walnij sie w leb. 

Bubol brwi tez ma po Danie.  I nie tylko. 

Tez mnie rozwalilo to “koniec tematu”, jakby byla przewodniczaca dyskusji, ale nie chcialam nic mowic. Czasem lepiej glupcow ignorowac🙈

Gość gość

Zaraz się okaże, że to nie dziecko Piotra a Zwiastowanie Anielskie :P

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.