Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciocia

Szczesliwa rodzina? Na pokaz?

Polecane posty

Gość Ciocia

Mam kilka lat starszą kuzynke. Ona wczesny ślub, wczesna ciąża, później kariera zawodowa i po ich samochodach, stylu życia dorobili się. Ich córka aktualnie 31 lat - po dwóch kierunkach studiów, po aplikacji. Ma 7 lat starszego męża, ich córka w styczniu będzie miała 2 lata, 4 pokojowe mieszkanie w dużym mieście. Zastanawia mnie jedno - szczęście na pokaz? Bo oni są razem 11 lat, po ślubie 4. Poszliśmy wszyscy na spacer. Ich córka typowa córeczka tatusia, a tatuś nie daje jej skrzywidzić. Ale oni jako para, nawet za rękę się nie złapali, owszem widać jak na siebie patrzą, widać chemie. Ale zero uczuć do siebie. Jej mąż mówi do niej per mała, maleńka, z 2 razy powiedział kochanie. Per mała bardzo prymitywne, bo nie wiem czego to dotyczy (różnicy wzrostu? Bo on ma ponad 190). 

Jak myślicie? Oni wszystko robią na pokaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia

Mieszkanie zimne, w ich sypialni jej zdjęcie (w dużym formacje) w rajstopach, bez stanika, zasłonięte piersi. Gdzie takie coś przy dziecku? Pokój dziecka idealny, wszystko idealne, chyba miłość nie idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

0/10 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miał ja w krzakach wyobracac,żeby Ci coś udowodnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Miał ja w krzakach wyobracac,żeby Ci coś udowodnić?

On nie musiał mi nic udowadniać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia

Chodzi mi o normalne ludzkie odruchy typu złapanie za rękę, pocałowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Ciocia napisał:

On nie musiał mi nic udowadniać. 

Najwidoczniej, bo Ty potrzebujesz dowodów ich miłości 😄 wiesz, ludzie którzy już są chwile w związku, mają dzieci raczej nie zachowują się jak dwójka nastolatków, nie znaczy to że się nie kochaja. Często widzisz na ulicy 30 kilku kątkow którzy sciskaja sie ba spacerach zwłaszcza będąc w towarzystwie? Poza tym nie wiem co ma do rzeczy stan ich majątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Najwidoczniej, bo Ty potrzebujesz dowodów ich miłości 😄 wiesz, ludzie którzy już są chwile w związku, mają dzieci raczej nie zachowują się jak dwójka nastolatków, nie znaczy to że się nie kochaja. Często widzisz na ulicy 30 kilku kątkow którzy sciskaja sie ba spacerach zwłaszcza będąc w towarzystwie? Poza tym nie wiem co ma do rzeczy stan ich majątku?

Mój mąż nadal łapie mnie za rękę, nie jest dla mnie zimny. Ja tego faceta widziałam pierwszy raz i nie zrobił na mnie wrażenia wielce zakochanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Ciocia napisał:

Mój mąż nadal łapie mnie za rękę, nie jest dla mnie zimny. Ja tego faceta widziałam pierwszy raz i nie zrobił na mnie wrażenia wielce zakochanego.

jprdl. Następne prowo pisane przez kobietę, która swego czasu wcielala się w sekretarke. Co jakiś czas są wymyślne takie prowokacje, wszystkie w podobnym stylu. Szkoda czasu. Będzie następne 19 stron pisała że on jej nie kocha, bo nie złapał jej za rękę chora baba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia

Chodzi mi to ze tym wielkim po części pustym i zimnym mieszkaniem, nowymi samochodami zastępują uczucie, którego w nich nie ma. Chociażby to zdjecie w sypialni na pokaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Ciocia napisał:

Mój mąż nadal łapie mnie za rękę, nie jest dla mnie zimny. Ja tego faceta widziałam pierwszy raz i nie zrobił na mnie wrażenia wielce zakochanego.

Mój mąż i ja też byśmy nie zrobili, a kochamy się bardzo,ale rzadko ściskamy się w towarzystwie, za to w domu bardzo często. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

jprdl. Następne prowo pisane przez kobietę, która swego czasu wcielala się w sekretarke. Co jakiś czas są wymyślne takie prowokacje, wszystkie w podobnym stylu. Szkoda czasu. Będzie następne 19 stron pisała że on jej nie kocha, bo nie złapał jej za rękę chora baba. 

OK, olać trolla. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mój mąż i ja też byśmy nie zrobili, a kochamy się bardzo,ale rzadko ściskamy się w towarzystwie, za to w domu bardzo często. 

Być może tacy są. Tylko że oboje potrafili okazywać uczucia swojemu dziecku w towarzystwie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iówka
46 minut temu, Gość Ciocia napisał:

Mieszkanie zimne, w ich sypialni jej zdjęcie (w dużym formacje) w rajstopach, bez stanika, zasłonięte piersi. Gdzie takie coś przy dziecku? Pokój dziecka idealny, wszystko idealne, chyba miłość nie idealna.

To w koncu w sypialni czy przy dziecku bo juz zgupialam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, Gość Ciocia napisał:

Mój mąż nadal łapie mnie za rękę, nie jest dla mnie zimny. Ja tego faceta widziałam pierwszy raz i nie zrobił na mnie wrażenia wielce zakochanego.

Widać Słabo Cię łapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Masz rację autorko, tam nie ma miłości, wszyscy są tam nieszczęśliwi. Mniej cię teraz piecze d u p s k o z zazdrości? Ulżyło ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia
7 godzin temu, Gość iówka napisał:

To w koncu w sypialni czy przy dziecku bo juz zgupialam?

W sypialni, co prawda łóżeczka dla dziecka nie mają w sypialni, ale mimo wszystko dziecko na to patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ty chora jesteś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1

Autorka po prostu lepiej by się poczuła gdyby się okazało, że ta bogata rodzina wcale się nie kocha, autorce by ulżyło, bo jak to tak żeby człowiekowi wszystko w życiu wyszło, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Ciocia napisał:

Mieszkanie zimne, w ich sypialni jej zdjęcie (w dużym formacje) w rajstopach, bez stanika, zasłonięte piersi. Gdzie takie coś przy dziecku?

Ale co konkretnie tak Cię bulwersuje w tym zdjęciu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z czym masz problem? Przebierz się za prześcieradło i sprawdź sama, jak się sprawy między nimi mają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 godzin temu, Gość Ciocia napisał:

Chodzi mi o normalne ludzkie odruchy typu złapanie za rękę, pocałowanie.

To są normalne odruchy u 14latków, a nie ludzi po 30tce ze sporym stażem związkowym, którzy etap zakochania i maślanych oczu mają dawno za sobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Najbardziej mnie śmieszą ludzie którzy klepią biedę i zasłaniała się miłością. Ze oni pieniędzy nie maja ale przynajmniej maja siebie 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Najbardziej mnie śmieszą ludzie którzy klepią biedę i zasłaniała się miłością. Ze oni pieniędzy nie maja ale przynajmniej maja siebie 😉 

Ich pewnie najbardziej smiesza ludzie, ktorzy poza pieniedzmi nic nie maja.. A jeszcze uwazaja , ze wszystko da sie kupic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Odkad pojawil sie u nas synek jakos tez odzwyczailismy sie od chodzenia ze soba za reke, bo najczesciej brzdac jest miedzy nami. Kochamy sie bardzo, ale nie na pokaz, nie musimy nikomu nic udowadniac. Serio uwazasz ze po kilkunastu latach bycia razem trzeba spontanicznie sie calowac przy obcych? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ich pewnie najbardziej smiesza ludzie, ktorzy poza pieniedzmi nic nie maja.. A jeszcze uwazaja , ze wszystko da sie kupic 😉

No tak, bo tylko w biedzie można się prawdziwie kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

No tak, bo tylko w biedzie można się prawdziwie kochać.

No fakt. Osoba nie jest dodatkiem do pieniedzy ,ktore kocha sie najmocniej 😉

 

W biedzie,klopotach czy problemach  mozna  prawdziwie sprawdzic sile uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia

 

7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ale co konkretnie tak Cię bulwersuje w tym zdjęciu? 

Jak można powiesić takie zdjęcie? I to nie jest tak, że ich mieszkanie jest zasypane zdjęciami. Wręcz przeciwnie. W salonie jedno zdjecie ich dłoni chyba ze szpitala i tyle. A to zdjęcie w sypialni mając dziecko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Ciocia napisał:

 

Jak można powiesić takie zdjęcie? I to nie jest tak, że ich mieszkanie jest zasypane zdjęciami. Wręcz przeciwnie. W salonie jedno zdjecie ich dłoni chyba ze szpitala i tyle. A to zdjęcie w sypialni mając dziecko? 

Normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×