Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malgosia74

Cycek jak smoczek - pomóżcie

Polecane posty

Gość malgosia74

Pomóżcie mi, bo czuję się jak smoczek dla swojej córeczki. Czy Wy też karmiąc piersią, w nocy na każde stęknięcie, płacz wkładacie do buzi cyca i jest spokój? U mnie tak jest, bo tylko to działa, aby Klara szybko zasnęła "bez komplikacji". Ale teraz w 4 miesiącu zauważyłam, że strasznie się od godz. 3 pręży, wygina, tak jakby miała problemy z brzuszkiem, ma gazy, a rano często znajduję w pampersie kupę. Dodam, że od tej 3 to budzi się co godzinę .. Czy ja jej w nocy nie przekarmiam? Próbowałam kilka razy ją lulać, bez jedzenia, ale ona wtedy jeszcze szybciej się wybudza i jest płacz, uspokoi się jak położę się obok niej, ona się naje i od razu zasypia. 

czy to normalne? Jestem mamą po raz pierwszy i dopiero się wszystkiego uczę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To podaj ten smoczek. Bardzo możliwe, że łyka za dużo powietrza przy piersi i ma kolki. Budzi się, bo ją boli brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia74
2 minuty temu, Gość gość napisał:

To podaj ten smoczek. Bardzo możliwe, że łyka za dużo powietrza przy piersi i ma kolki. Budzi się, bo ją boli brzuch.

niestety od urodzenia nie akceptuje smoczka., próbowalam z różnymi, ale z każdym ten sam efekt 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mam to samo wiec chetnie uslysze co zrobic w tej sytuacji. Mala sie prezy I ciagnie sutek a bez to nie zasnie 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miałam to samo,  po jakimś czasie przeszło . Niestety nie pamiętam jak długo to trwało - mam już nastolatków.  

Smoczna nie chciało żadne z dzieci  z każdym z dzieci spaliśmy z mężem w jednym łóżku i był spokój (łóżko wielkie, więc nie było ciasno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To dajcie coś na kolki tym dzieciom, albo ostatni posiłek przed spaniem dajcie mm i zobaczycie, czy pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Odbijasz ją po jedzeniu? Po cycku córkę na ręce i chodź z nią póki nie beknie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"cycek"? serio to kobieta napisała? czy wy macie choć trochę szacunku do siebie? Nie umiecie się wypowiadać w miarę na poziomie zwłaszcza na temat nazewnictwa części waszego ciała? czy jesteście infantylnymi dziewuszkami, które uważają się za przedmioty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

"cycek"? serio to kobieta napisała? czy wy macie choć trochę szacunku do siebie? Nie umiecie się wypowiadać w miarę na poziomie zwłaszcza na temat nazewnictwa części waszego ciała? czy jesteście infantylnymi dziewuszkami, które uważają się za przedmioty? 

Ci.pa, du.pa, ku.tas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość gość napisał:

"cycek"? serio to kobieta napisała? czy wy macie choć trochę szacunku do siebie? Nie umiecie się wypowiadać w miarę na poziomie zwłaszcza na temat nazewnictwa części waszego ciała? czy jesteście infantylnymi dziewuszkami, które uważają się za przedmioty? 

A co w tym takiego strasznego? Wyjmij kija z doopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Do kogo ty o tym cycku piszesz? Tu 90% to patologia bez szkoły, której jedynym osiągnięciem było zaciążenie. Używają prymitywnego języka i nie widzą w tym niczego złego. Witamy na kafe. Tutaj kultura słowa to obciach, a wulgaryzmy i język rodem spod budki z piwem do powód do dumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

A co w tym takiego strasznego? Wyjmij kija z doopy

następna miss klasy i poziomu. 

między kijem w tyłku, a rynsztokiem jest jeszcze złoty środek wiesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Do kogo ty o tym cycku piszesz? Tu 90% to patologia bez szkoły, której jedynym osiągnięciem było zaciążenie. Używają prymitywnego języka i nie widzą w tym niczego złego. Witamy na kafe. Tutaj kultura słowa to obciach, a wulgaryzmy i język rodem spod budki z piwem do powód do dumy.

Odezwała się ta, co nie przesiaduje na kafe 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

następna miss klasy i poziomu. 

między kijem w tyłku, a rynsztokiem jest jeszcze złoty środek wiesz? 

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Może napiszesz o tym złotym środku, pani wielce kulturalna, która musi dowartosciowac się pośród rynsztoku na kafeterii? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

następna miss klasy i poziomu. 

między kijem w tyłku, a rynsztokiem jest jeszcze złoty środek wiesz? 

A w tym środku sterczy ci  kij, następna bułkę przez bibułkę, a chu.ja do ręki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a ja uważam, że one mają trochę racji jednak...

ale tak serio, co w tym złego że zaczniemy używać lepszego języka na nasze kobiece części ciała? dla mnie nazwa cycek jest taka uwłaczająca lekko i trochę obsceniczna. Tak jakby kobieta zwłaszcza ta po porodzie stawała się jakąś krową albo maciorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

a ja uważam, że one mają trochę racji jednak...

ale tak serio, co w tym złego że zaczniemy używać lepszego języka na nasze kobiece części ciała? dla mnie nazwa cycek jest taka uwłaczająca lekko i trochę obsceniczna. Tak jakby kobieta zwłaszcza ta po porodzie stawała się jakąś krową albo maciorą.

Wtedy by miała wymiona nie cycki 😂

Dla ciebie jest uwlaczajace, to tak nie mów, ale nie wszyscy są tak detlikatni i wrażliwi no i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość gość napisał:

a ja uważam, że one mają trochę racji jednak...

ale tak serio, co w tym złego że zaczniemy używać lepszego języka na nasze kobiece części ciała? dla mnie nazwa cycek jest taka uwłaczająca lekko i trochę obsceniczna. Tak jakby kobieta zwłaszcza ta po porodzie stawała się jakąś krową albo maciorą.

Mnie uwłacza bardziej to, że kobiety szukają problemów tam gdzie ich nie ma i skupiają energię na pierdołach. Weź napraw auto mężowi albo zarób tyle co on, a nie pier.dolusz o głupim cy.cku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mnie też to drażni. Cycek, pissda, ci/pa. Co to w ogóle jest?

26 minut temu, Gość gosc napisał:

Wtedy by miała wymiona nie cycki 😂

Dla ciebie jest uwlaczajace, to tak nie mów, ale nie wszyscy są tak detlikatni i wrażliwi no i tyle. 

Nie o to jej chodzi. Mówiąc na waginę piz/da, lub coś podobnego nie uwłaczasz tak czasem sobie? Przecież odmawiasz sobie jako kobiecie sama szacunku. Co innego napisać, ale pier/dlisz, ale z ciebie ..., a co innego masz rozje/bane cip/sko.

34 minuty temu, Gość gość napisał:

a ja uważam, że one mają trochę racji jednak...

ale tak serio, co w tym złego że zaczniemy używać lepszego języka na nasze kobiece części ciała? dla mnie nazwa cycek jest taka uwłaczająca lekko i trochę obsceniczna. Tak jakby kobieta zwłaszcza ta po porodzie stawała się jakąś krową albo maciorą.

One chyba nie zrozumieją. Chyba lubią jak ich facet mówi do nich dawaj cip/sko, czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

One chyba nie zrozumieją. Chyba lubią jak ich facet mówi do nich dawaj cip/sko, czy coś w tym stylu.

Tak, właśnie o to o chodzi, tak wolimy! 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

 

 

3 minuty temu, Gość gość napisał:

Mnie też to drażni. Cycek, pissda, ci/pa. Co to w ogóle jest?

Nie o to jej chodzi. Mówiąc na waginę piz/da, lub coś podobnego nie uwłaczasz tak czasem sobie? Przecież odmawiasz sobie jako kobiecie sama szacunku. Co innego napisać, ale pier/dlisz, ale z ciebie ..., a co innego masz rozje/bane cip/sko.

One chyba nie zrozumieją. Chyba lubią jak ich facet mówi do nich dawaj cip/sko, czy coś w tym stylu.

Czyli ty wolisz jak facet do ciebie mówi dawaj pochwe czy coś w tym stylu? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Mój syn do prawie 4 miesiąca spał bardzo dobrze, budził się raz lub 2 na mleko. Od dwóch tygodni tych pobódek jest dwa a czasem 3 razy więcej. Ja dziecka nie biorę do łóżka. Za każdym razem wstaję, karmię j odkładam.pamiętam, że z córką było podobnie więcej pobódek około 4 miesiąca. Czytałam, że to normalne.

Moim zdaniem możesz spróbować uspakajać dziecko w inny sposób, ale podejrzewam że będzie ciężko, bo dziecko poczuło komfort bycia blisko Ciebie i posiadania cycka w buzi. Mój syn się budzi, je i idzie spać. Z tego co piszesz wydaje mi się, że córka jest przejedzona, ma refluks lub kolki. W każdym bądź razie ogranicz nocne karmienie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Uparcie zamieniaj się na smoczek :). Kup taki miękki gumowy/kauczukowy w żółtym kolorze. Moje dziecko dopiero przy tym zaakceptowało podmiankę, i też nie od razu. Ja miałam dość bycia smoczkiem już po miesiącu, podziwiam że wytrzymałaś 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w dokładnie takiej samej sytuacji. W nocy usypia ją tylko moja pierś, nie ma opcji, aby zasnęła inaczej. Pręży się, wygina jak ma zrobić kupę lub sobie popierdzieć w nocy. Z tym że nie jest to co noc. Myślę, że naszym ratunkiem jest tylko odstawienie nocnych karmień. Nie widzę powodzenia innych metod (u mnie), a i przy tej (najbardziej drastycznej) nie obędzie się bez płaczu. Jednak z tego powodu nie zamierzam narazie odstawiać piersi, chce karmić do mniej więcej roku, ale zobaczymy jak wyjdzie w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To normalne, po co na sile smoczek. Moje dziecko do teraz a ma 1.5 roku od 4 rana spalaby tylko z piersia w buzi a co dopiero 4 miesieczne. To moze byc rowniez skok rozwojowy i z czasem bedzie sie mniej budzilo. Bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ma 1.5 miesięczna Niunie, moja się budzi na jedzenie po 1 i ok.5 na jedzenie i zasypia momentalnie.... wszystko przede mną. Moja płacze przez sen, czasem się budzi jak gazy jej odchodzą. Zaczęłam podawać espumisan i dicoflor, po 2 dniach jest minimalna poprawa. 

Powodzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, GośćAnia napisał:

Ja ma 1.5 miesięczna Niunie, moja się budzi na jedzenie po 1 i ok.5 na jedzenie i zasypia momentalnie.... wszystko przede mną. Moja płacze przez sen, czasem się budzi jak gazy jej odchodzą. Zaczęłam podawać espumisan i dicoflor, po 2 dniach jest minimalna poprawa. 

Powodzenia 

Moja budziła się raz w nocy do 4 miesiąca. Teraz, od 1,5 miesiąca budzi się co godzinę 🤦‍♀️

Na gazy polecam grape water, nam pomogło i jest na naturalnych składnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 8.11.2019 o 12:55, Gość Gosc napisał:

 

Czyli ty wolisz jak facet do ciebie mówi dawaj pochwe czy coś w tym stylu? 😂

Jeżeli nie widzisz różnicy między sytuacją w sypialni za zamkniętymi drzwiami, a sytuacją kiedy rozmawiasz z ludźmi w życiu codziennym to żal mi Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

To normalne, po co na sile smoczek. Moje dziecko do teraz a ma 1.5 roku od 4 rana spalaby tylko z piersia w buzi a co dopiero 4 miesieczne. To moze byc rowniez skok rozwojowy i z czasem bedzie sie mniej budzilo. Bedzie dobrze.

Naprawdę ci nie przeszkadza spanie całą noc z piersią w buzi dziecka? Dla mnie to jest niedopuszczalne, ale co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Moja budziła się raz w nocy do 4 miesiąca. Teraz, od 1,5 miesiąca budzi się co godzinę 🤦‍♀️

Na gazy polecam grape water, nam pomogło i jest na naturalnych składnikach.

Dziękuję za podpowiedź. Poczytam i przetestuje.  Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×