Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Autyzm - krew pepowinowa.

Polecane posty

Gość Gość

Czy ktoś wyleczy autuz u dziecka korzystając z krwi pepowinowej pobranej przy urodzeniu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fellicja

Zależy jaki autyzm jak np po szczepieniu to są szanse . A jak wrodzony to raczej nie bo komórki macierzyste również zawierają uszkodzone dna . Ale próbować zawsze warto . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
5 minut temu, Gość Fellicja napisał:

Zależy jaki autyzm jak np po szczepieniu to są szanse . A jak wrodzony to raczej nie bo komórki macierzyste również zawierają uszkodzone dna . Ale próbować zawsze warto . 

Nie istnieje coś takiego jak autyzm po szczepieniu, ale gadaj jak do słupa. Kafeteria wie najlepiej. Same tumany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fellicja

Nie istnieje do puki nie dotyczy twojego dziecka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
4 minuty temu, Gość Fellicja napisał:

Nie istnieje do puki nie dotyczy twojego dziecka .

Nie istnieje, bo nikt tego medycznie nie udowodnił, jak chcesz wierzyć w spiskową teorię dziejów to twoja sprawa. Matki często myślą, że to po szczepieniu, a prawda jest taka, że dziecko rodzi się autystyczne tylko nieświadoma matka nie wiedziała na jakie objawy wcześniej zwracać uwagę i zrzuca winę na szczepionkę, bo 1) na coś trzeba 2) objawy stają się po prostu z czasem wyraźniejsze. Mam autystyczne dziecko i naprawdę ręce mi opadają na niektóre wariatki. Pierwsze objawy autyzmu naprawdę widać już u malutkich dzieci gdy wie się czego szukać, ale jasne "szczepionka winna". Ty pewnie z tych co to zostawiają setki złotych i kolejnych szarlatanów obiecujących cuda. Niektórym matkom wszystko można wmówić, a zdesperowany człowiek dotknięty tragedią uwierzy we wszystko, nawet w śnieg na Saharze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość gość gość napisał:

Nie istnieje, bo nikt tego medycznie nie udowodnił, jak chcesz wierzyć w spiskową teorię dziejów to twoja sprawa. Matki często myślą, że to po szczepieniu, a prawda jest taka, że dziecko rodzi się autystyczne tylko nieświadoma matka nie wiedziała na jakie objawy wcześniej zwracać uwagę i zrzuca winę na szczepionkę, bo 1) na coś trzeba 2) objawy stają się po prostu z czasem wyraźniejsze. Mam autystyczne dziecko i naprawdę ręce mi opadają na niektóre wariatki. Pierwsze objawy autyzmu naprawdę widać już u malutkich dzieci gdy wie się czego szukać, ale jasne "szczepionka winna". Ty pewnie z tych co to zostawiają setki złotych i kolejnych szarlatanów obiecujących cuda. Niektórym matkom wszystko można wmówić, a zdesperowany człowiek dotknięty tragedią uwierzy we wszystko, nawet w śnieg na Saharze.

Jakie to objawy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Nie ma czegos takiego jak autyzm po szczepieniu. Odnies sie do zrodla swojej wiedzy. Nie ma takiego? No pewnie, ze nie ma. Glupota ludzka nie zna granic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość

Np. nadwrażliwość na bodźce (same w sobie nie muszą oznaczać autyzmu, ale z nim często współistnieją), brak dzielenia pola uwagi, brak reakcji na imię, potem to już klasyka np. brak gestykulacji, pokazywania palcem. U mojego dziecka, dziś to wiem, parę rzeczy było widocznych już gdy miał pół roku np. intensywne patrzenie na światło, brak dzielenia pola uwagi, byle szmer powodował, że dziecko sie budziło, inne dzieci np. podczas zajęć w basenie potrafiły wrzucić piłeczkę do kosza, a mojego poza światłem lampy nie interesowało nic co się dzieje wokół. Miał wtedy jakieś 7 miesięcy. Moja mama twierdziła, że dziecko ma dziwne "tępe" spojrzenie, a kuzynka dziwiła się, że dziecko nie płacze jak go zostawiam. Matki często orientują się gdy dziecko ma np. 15 miesięcy i wiążą to ze szczepieniem, a naprawdę pewne sygnały są już u młodszych dzieci. U każdego dziecka ten "zestaw" jest nieco inny, autyzm nie jest zero-jedynkowy i ma różne nasilenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość

Poza tym wolę wierzyć renomowanym neurologom i psychiatrom niż pseudospecom od "cud diet" wciskającym kit zdesperowanym rodzicom "ja uleczę pani dziecko, 500 za wizytę plus tysiak za cud specyfik, dla których autorytetem jest Pan Jerzy Zięba, mechanik samochodowy udający lekarza i wciskający babciom lewoskrętną witaminę c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Fellicja napisał:

Nie istnieje do puki nie dotyczy twojego dziecka .

"Do puki" i wszystko jasne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ponawiam pytanie czy komuś udało się wyleczyć autyz u dziecka korzystając z krwi pepowinowej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Ponawiam pytanie czy komuś udało się wyleczyć autyz u dziecka korzystając z krwi pepowinowej? 

 a niby jakim cudem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 godzin temu, Gość gość napisał:

 a niby jakim cudem???

Firmy oferujące usługi bankowania krwi mówią o takiej możliwości ale ja szukam potwierdzenia bo wydaje mi się to naciągane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samko

Gdyby się udało, nie musiałabyś szukać potwierdzenia na forum. Wszyscy odkładaliby kasę i leczyli dzieci. Niestety na razie to eksperymenty za kasę zdesperowanych rodziców. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autyzm jest genetyczny, nic go nie wyleczy tak jak szczepionki go nie powoduja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia
Dnia 8.11.2019 o 17:47, Gość Gość napisał:

Ponawiam pytanie czy komuś udało się wyleczyć autyz u dziecka korzystając z krwi pepowinowej? 

W podawaniu takich komórek macierzystych z krwi pępowinowej chodzi bardziej o poprawę jakości życia poprzez usprawnianie takich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×