Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natka32

Zwiazek a masturbacja

Polecane posty

Gość Natka32

Hej. 
Mam bardzo nietypowe pytanie. 
Jestem w szczęśliwym udanym związku. Sprawy łóżkowe również układają się bardzo dobrze:) ale, no właśnie ale. Od czasu do czasu masturbuje się w zaciszu, fantazjuje wtedy o innych facetach, ale nie aktorach piosenkarzach itd tylko konkretnych osobach typu kolega z pracy,  znajomy mojego chłopaka itp Nigdy nie zdradziłam chłopaka i nie mam takich pociągów. Często baraszkujemy sobie rano, po wszystkim, położymy, pogadamy i mój chłopak idzie do kuchni piętro niżej, wtedy kiedy jestem w sypialni sama zaliczam drugą rundę bawiąc się sama i wtedy tez fantazjuję np ostatnio o  koledze z pracy. Mam sporo kobiecych zabawek 🙂 używany ich podczas wspólnej zabawy, ale często samotnie bawię się nimi dokładnie w ten sam sposób jaki opisałam wyżej. Ktoś tak ma? Jaka może być tego przyczyna i czy to normalne zjawisko? Pozdrawiam natka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kortyzol

a idz pan w h..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem cię. Ja też jak byłam w związku, często się masturbowałam. Mój (wtedy) facet często miał ochotę i kochaliśmy się prawie codziennie. Mnie to jeszcze bardziej nakręcało i chciałam więcej więc musiałam dogadzać sobie sama. Też fantazjowałam o konkretnych osobach. Często o jego kolegach albo o moim trenerze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×