Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Mlodzi ludzie bez zebow z przodu

Polecane posty

Gość Gosc

Znam chlopaka 38 lat,unika.ludzi niewychodzi nigdzie, nigdy sie nie usmiecha,zero emocji,zauwazylam ze nie ma zebow z przodu i wlasniw czesto powoduje ze oni wstydza sie jakiegokolwiek kontaktu z ludzmi,mimo ze wiem ze stac ich na zrobienie zebow,ten chlopak nie ma dzieci, nie ma wydatkow,pracuje na siebie i mieszka z rodzicami,za to codziennie pije piwo wiec zamiast tego piwska moglby zrobic zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prawda ale niektórzy panicznie boją się dentysty. Siedząc na fotelu cała się trzęse i ledwo oddycham ale jak muszę to ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyyyy

A jaki guzik cie to przekupo obchodzi? Zimno w doope na ławeczce to w necie obgaduje plotkara każdego kto jej do łba przyjdzie.i nie,mi zębów nie brakuje z przodu ani z tyłu, ale nie obgaduje każdego kto mi się naiwnie ,bo mam swoje życie i swoje problemy czego i tobie życzę, to może zmadrzejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Rozumiem ludzi co nie maja kasy ale ci co maja i nie lecza a potem siedza jak odludki bo sie wstydza rozmawiac to tego niw rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludzie to d.e.b.i.l.e. po h.u.j.a wchodzisz z buciorami w cudze życie całować się z nim musisz że ci brak zębów przeszkadza odź z tym do tvn uwaga jeszcze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gosc napisał:

za to codziennie pije piwo wiec zamiast tego piwska moglby zrobic zeby

Tak? Jeden sztuczny, to ok.5tys. Średnio piwo 3 zł. Także odkładając za to jedno piwo dziennie uskłada na jeden ząb za średnio 5 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ciebie jak nie interesuja takie tematy to po co czytasz i odpisujesz?kim ty jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

On pije 4 dziennie bo jak powiedzial jest smakoszem, a pije zwykle puszkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura

Ja nie mam górnej piatki i źle się z tym czuję- nie miałam jej zepsutej, ale niestety mi się złamała. Będę musiała mieć implant, choć drogo kosztuje, ale trudno, źle sie czuję bez tego zeba choć niby mało to widać bo nie mam szerokiego usmiechu, ale jednak czasem może to być widoczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
33 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A ciebie jak nie interesuja takie tematy to po co czytasz i odpisujesz?kim ty jestes?

Sorry ale jak ciebie interesuja czyjeś braki w uzębieniu to musisz mieć cholernie nudne  życie  i  do tego nierówno pod kopuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kazdy ma nierowno pod kopula,ty tez skoro krytykujesz i dodatkowo odpisujesz a uwazasz sie za lepsza osobe hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka333

Skąd wiesz że go stać? Implant to jakieś 5 tys. Jak ktoś ma wszystkie zęby brzydkie i krzywe to z 50 tys minimum. Ludzi po prostu na to nie stać. Celebryci mają zrobione zęby bo mają dużo kasy. Przeciętnego człowieka na to nie stać. Też mam brzydkie zęby i dlatego się nie uśmiecham. Kiedyś sobie zrobię implanty ale najpierw muszę uzbierać z 50 tys. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeby
31 minut temu, Gość laura napisał:

Ja nie mam górnej piatki i źle się z tym czuję- nie miałam jej zepsutej, ale niestety mi się złamała. Będę musiała mieć implant, choć drogo kosztuje, ale trudno, źle sie czuję bez tego zeba choć niby mało to widać bo nie mam szerokiego usmiechu, ale jednak czasem może to być widoczne. 

ja mam implant w gornej piatce.To ze nie widac ubutku to najmniejszy problem.Gorzej ze szczeka sie zapada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ljhv

Mieszka z rodzicami więc nie stać go na mieszkanie. Czemu więc uważasz że jest bogaty? Jakby był bogaty to by poszedł na swoje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przeciez to nie musi byc implant jak nie masz 2 jedynek to moze byc mostek,az tyle to nie kosztuje, a ze stac to wiem dobrze,tu chyba bardziej strach nie pozwala ale i na to sa sposoby,lepiej sie izolowac pic a niedlugo depresja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

Ja mam 35 lat, w wieku 15 lat straciłam 4 zęby na górze z lewej strony i na dole z lewej strony- wypadek na rowerze, inne zostały poważnie uszkodzone, tak,z e mostka nie można zrobić, bo nie byłoby na czym go zaczepić, skoro tamte zeby uratowane są już bardzo słabe. Takze nie mam z jednej strony zębów, przez co nie mogę się szerzej uśmiechnąc, by tego widac nie było. Inne zęby mam ładne, białe, szkoda, zę mnie na implanty nie stać mimo tego, ze pracuję. Już 3 męzczyzn zrezygnowało ze związku z emną przez to- brzydzili się tego braku 8 zębów.  Jako 15 latka nie miałam rodziny, by mi powoli składali pieniądze na implanty, wychowywałam sie w domu dziecka, teraz pracuję, ale odkładam grosze, bo prawie całą wypłata idzie na wynajem mieszkania, opłaty, no i jeść też coś muszę. Implanty to moje ogromne marzenie, przez zęby mam problem z nawiązywaniem kontaktów, i dentyści, gdy co pół roku robię przegląd pozostałych zębów wciąż wspominają o implantach, wstyd mi przyznac sie,z ę mnie nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie musi być implant, może być sprytny most porcelanowy. Facetowi się dziwię, że nie weźmie się za siebie, cóź, jest leniem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moja matka jest na emeryturze i dopiero  z 5 lat temu zrobila sobie sztuczne zeby,myslicie ze jej.nie stac bylo,kasy z ojcem mieli duzo,ale ona nie dbala o siebie nigdy,pol zycia przechodzila i miala 2 dwojki,reszty nie na gorze,mi bylo wstyd i ja tak wyzywalam,rodzina jej dogadywala ale nic z tego,byla fleja i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak są swoje korzenie, to ani implant, ani mostek nie jest potrzebny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo
58 minut temu, Gość Gosc napisał:

byla fleja i tyle

właśnie, tak samo z facetami, zasłaniają się że to przecież od papierosów, a zwykłe to po prostu fleje. Myć się też szlachcie nie wypada codziennie bo po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccccc
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

A ciebie jak nie interesuja takie tematy to po co czytasz i odpisujesz?kim ty jestes?

Wchodzę na kafe czytam i jak mogę to doradzam.Wchodząc tu nie wiedziałam czego będzie dotyczył temat, mógłby przykładowo być napisany przez młoda. Osobę co straciła zęby nie stać jej na implant i chciała wiedzieć jak inni odbierają takie osoby.Ale jak zobaczyłam ze temat napisała przekupa jarmarczno blokowa co dopiero skończyła obgadywanie ludzi w realu i zaczęła w necie to napisałam co myślę o czymś takim.Życzę własnych problemów to ci się odechce komentowania innych i skupisz się na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gdybym byla toba i uwazala ze wlasnie zakladanie takich tematow jest be i nazywala mnie tym kim nazwalas to nigdy bym nie weszla na takie forum jak kafeteria,sama pewnie zakladasz beznadziejne tematy skoro nazywasz ludzi tak jak nazywasz,czlowiekiem czasem trzeba potrzasnac jak np wstawienie zeba tymbardziej ze czlowieka stac, brak tych zebow powoduje ze czuje sie zakompleksiony,bez przyszlosci na zwiazek,calymi dniami pije i popada w marazm,czasem litowanie sie  i dobre slowo nic nie daje,ludzie czasem potrzebuja mocnego kopniaka,wstawienie zebow kompletnie by go zmienilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franka bez wianka

To idź  daj mu tego kopa deeeebilko a najlepiej powiedz ze nu zasponsorujesz te zęby. No,klep dalej swe wywody, jak go poobgadujemy wszyscy to on odbierze podświadomy sygnał i jutro do dentysty poleci.Id iotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Tak? Jeden sztuczny, to ok.5tys. Średnio piwo 3 zł. Także odkładając za to jedno piwo dziennie uskłada na jeden ząb za średnio 5 lat. 

Lepiej odkladac 5 lat niz nic nie robic.

i tez nie wierze, ze na jednym piwie sie konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Do tej co tak wyzywa,opanuj sie kobieto bo mam wrazenie ze masz duzy problem mentalny ze soba,dalej piszesz???ciekawe ile masz lat?i z jakiej rodziny pochodzisz?masz wszystkie zeby?hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hehe, lat 38 "chlopak"!To ja jestem "dziewczyna" dokladnie w tym samym wieku.Nie wyrosly mi dwojki, wiec mam most z wloknem szklanym.Nie wyglada za ladnie i stale sie babrze, alternatywa to most metalowy, dla ktorego trzeba zatruc dwa sasiednie zeby i zrobic kanalowe i na nich osadzic most.Lub implant, ktory kosztuje, ale nie o to chodzi, to skomplikowana procedura, wymaga chorobowego, implant moze sie nie przyjac, trzeba byc ogolnie zdrowym, no i od wkrecenia sruby do zrobienia korony minie pare miesiecy.Bezzebni maja pod gorke, zeby to nie soczewki kontaktowe czy peruka ze sie zaklada i idzie.Jakby bylo takie proste to bym juz od dawna miala implanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gośc napisał:

Ja mam 35 lat, w wieku 15 lat straciłam 4 zęby na górze z lewej strony i na dole z lewej strony- wypadek na rowerze, inne zostały poważnie uszkodzone, tak,z e mostka nie można zrobić, bo nie byłoby na czym go zaczepić, skoro tamte zeby uratowane są już bardzo słabe. Takze nie mam z jednej strony zębów, przez co nie mogę się szerzej uśmiechnąc, by tego widac nie było. Inne zęby mam ładne, białe, szkoda, zę mnie na implanty nie stać mimo tego, ze pracuję. Już 3 męzczyzn zrezygnowało ze związku z emną przez to- brzydzili się tego braku 8 zębów.  Jako 15 latka nie miałam rodziny, by mi powoli składali pieniądze na implanty, wychowywałam sie w domu dziecka, teraz pracuję, ale odkładam grosze, bo prawie całą wypłata idzie na wynajem mieszkania, opłaty, no i jeść też coś muszę. Implanty to moje ogromne marzenie, przez zęby mam problem z nawiązywaniem kontaktów, i dentyści, gdy co pół roku robię przegląd pozostałych zębów wciąż wspominają o implantach, wstyd mi przyznac sie,z ę mnie nie stać.

Może spróbuj opisać swój problem i zgłoś się do jakiegoś programu? Co jakiś czas słychać o metamorfozach osób, które właśnie miały ciężką sytuację i pewnych rzeczy nie mogą przeskoczyć. Albo nawet powysyłać do gabinetów większych/klinik taki list? Może ktoś się podejmie nieodpłatnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość g

Implant nie kosztuje 5 tys. a 2,5 tys. To też dużo, ale nie rozumiem jak normalny człowiek może żyć bez zębów z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mam zrobiony most porcelanowy  na metalu  tak dobrze  zrobiony  ,ze  sama już nie pamiętam , które  zęby mam  dosztukowane  🙂 i nie miałam   skrajnych  zębów leczonych  kanałowo , ale  rzeczywiście  trzeba je  spiłować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

i od zrobienia mostu  minęło  już z 15 lat i wszystko jest ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×