Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anna

czy facet który zdradził może być szczesliwy z żoną?

Polecane posty

Gość anna

czy facet który przez pół roku prawie oszukiwał żonę, pisał z inną spotykał się , całował z inną , przytulał ją ma szansę być szczęśliwy z żoną? 

jak on się z tym czuje ? nie umiem sobie tego wyobrazić , facet ją okłamywał w żywe oczy mówił na nią takie rzeczy , a pozniej wrócił do żony z pod kulonym ogonem i mówi że ją kocha...

wszystko się wydało zona się dowiedziała , CZASEM widzimy się w pracy a on wtedy ciągle spogląda, 

dziwi mnie co faceci mają w głowach naprawdę, prosto w oczy kłamał że nie kocha żony że go nie pociaga a pozniej do niej wraca??

 

 chore ??

 

 czy tylko ja tak sądze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co w tym chorego.  Monogamia nie jest natura mężczyzny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marla

A Ty jesteś ta osobą co do Ciebie mówił czy piszesz o koleżance ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna
1 minutę temu, Gość Marla napisał:

A Ty jesteś ta osobą co do Ciebie mówił czy piszesz o koleżance ?

pisze o koleżance... 

ja widziałam ich romans jak on patrzył na nią jak się calowali po kątach , ona była w 7 niebie , 

kwiaty jej do pracy przynosil , klękał przed nią , przy mnie się śmiał ze swojej żony a teraz do niej wrócił a jej serce pęka juz nie wiem jak ją pocieszyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przechodzę to samo tylko umnie trwało rok. Nie umiem się pozbierać i wrócić do życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marla

U To kiepsko lokujecie uczucia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANK
54 minuty temu, Gość anna napisał:

czy facet który przez pół roku prawie oszukiwał żonę, pisał z inną spotykał się , całował z inną , przytulał ją ma szansę być szczęśliwy z żoną? 

jak on się z tym czuje ? nie umiem sobie tego wyobrazić , facet ją okłamywał w żywe oczy mówił na nią takie rzeczy , a pozniej wrócił do żony z pod kulonym ogonem i mówi że ją kocha...

wszystko się wydało zona się dowiedziała , CZASEM widzimy się w pracy a on wtedy ciągle spogląda, 

dziwi mnie co faceci mają w głowach naprawdę, prosto w oczy kłamał że nie kocha żony że go nie pociaga a pozniej do niej wraca??

 

 chore ??

 

 czy tylko ja tak sądze? 

Bardzo to znajome. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość ANK napisał:

Bardzo to znajome. 

 

Tzn? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość anna napisał:

czy facet który przez pół roku prawie oszukiwał żonę, pisał z inną spotykał się , całował z inną , przytulał ją ma szansę być szczęśliwy z żoną? 

jak on się z tym czuje ? nie umiem sobie tego wyobrazić , facet ją okłamywał w żywe oczy mówił na nią takie rzeczy , a pozniej wrócił do żony z pod kulonym ogonem i mówi że ją kocha...

wszystko się wydało zona się dowiedziała , CZASEM widzimy się w pracy a on wtedy ciągle spogląda, 

dziwi mnie co faceci mają w głowach naprawdę, prosto w oczy kłamał że nie kocha żony że go nie pociaga a pozniej do niej wraca??

 

 chore ??

 

 czy tylko ja tak sądze? 

Zdradza tylko dla zabawy i chęci odkrywania nowych horyzontów. Kocha i zawsze będzie kochał żonę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANK
Dnia 8.11.2019 o 17:43, Gość Gość napisał:

Tzn? 

Byłam tą z którą facet  zdradzał swoją żonę (pisaliśmy, całowaliśmy się,przytulaliśmy się). Doszło między nami do zbliżenia i koniec. Wybrał żonę, z którą podobno był z przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 8.11.2019 o 17:52, Gość Gość napisał:

Zdradza tylko dla zabawy i chęci odkrywania nowych horyzontów. Kocha i zawsze będzie kochał żonę!!

Niestety, nie jest to prawdą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uroczy Pan
1 godzinę temu, Gość ANK napisał:

Byłam tą z którą facet  zdradzał swoją żonę (pisaliśmy, całowaliśmy się,przytulaliśmy się). Doszło między nami do zbliżenia i koniec. Wybrał żonę, z którą podobno był z przyzwyczajenia.

Trzeszczałaś był wspaniały, nikt tak ogromnego wciskał między nogi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojj tam co bylo to bylo

Cichhoo, głupoty tam piszecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANK
1 godzinę temu, Gość Uroczy Pan napisał:

Trzeszczałaś był wspaniały, nikt tak ogromnego wciskał między nogi. 

No raczej nie. Powiedziałabym raczej ,że trochę miękki był z niego wafel. Trochę to trwało zanim doszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×