Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Chcialbym sie zwiazac z mlodsza kobieta, np. studentka, ale wolalbym spacery w parku i karmienie labedzi niz imprezy.

Polecane posty

Gość gosc

raz w tygodniu moglibysmy wyjsc do kina, raz w tygodniu spotkac sie do znajomnych, i raz w tygodniu na sushi

 

dla mnie byloby to juz bardzo intensywne zycie towarzyskie, zwlaszcza jesli do tego by doliczyc seks 2 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie chcialbym ekstrawertyczki, ktora by siedziala caly czas na telefonie albo spotykala sie z ludzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

I jakby mi jeszcze raz w tygodniu possała to bym nawet na imprezę poszedł z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

I jakby mi jeszcze raz w tygodniu possała to bym nawet na imprezę poszedł z nią

bez podszywow prosze

utrzymujmy powazny i zyczliwy ton dyskusji

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda

Nudny jesteś staruch. Ile mamy ci to pisać? Codziennie te same tematy? Gościu ty juz masz pozamiatane. Nie Znajdziesz młodej atrakcyjnej kobiety ze swoimi parametrami i z tym nieciekawym.charakterem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Stary by chciał młodą z mentalnością babci. Co za pajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Stary by chciał młodą z mentalnością babci. Co za pajac.

przeciez opisalem powyzej dosc intensywne zycie towarzyskie... pewnie czytalas tylko sam tuytul i wpis o labedziach, ze tak myslisz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD XD XD

Weź sobie 40-stkę, która podnosi kompetencje zawodowe. Będziesz miał jednocześnie studentkę i stateczną pannę co będzie chodziła z tobą po parku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista

Niestety nie istnieją młode kobiety które nie lubią imprez i lansu w social mediach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie rozumiem co jest złego w wchodzeniu do kina. Przecież to taka przasna rozrywka. Ze mna miałaby zaplanowane życie w kalendarzu. Poniedziałek i piatek seks. Wtorek sushi. Sroda kino, bo znizki. Czwartek netflix. Sobota znajomi. Niedziela netflix. Czasem w sobotę do polifonia dojdzie mycie fiesty i polo na myjni.  Co złego w takim życiu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

nie rozumiem co jest złego w wchodzeniu do kina. Przecież to taka przasna rozrywka. Ze mna miałaby zaplanowane życie w kalendarzu. Poniedziałek i piatek seks. Wtorek sushi. Sroda kino, bo znizki. Czwartek netflix. Sobota znajomi. Niedziela netflix. Czasem w sobotę do polifonia dojdzie mycie fiesty i polo na myjni.  Co złego w takim życiu? 

rozumiem, iz smieszy cie moj temat z jakiegos powodu i chcesz go wysmaic jeszcze bardziej, tyko pytanie, po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

* w sobotę do południa 

Jak będzie miala okres to zmienimy kolejnosc. Będzie spontanicznie, bo nie zawsze seks wypadnie w poniedziałek lub piątek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Realista napisał:

Niestety nie istnieją młode kobiety które nie lubią imprez i lansu w social mediach

serio? smutne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda

Jestem studentka, nie imprezuję, introwertyczka pewnie też i wiesz co? nigdy bym nie chciała kogoś takiego jak ty 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna
4 minuty temu, Gość młoda napisał:

Jestem studentka, nie imprezuję, introwertyczka pewnie też i wiesz co? nigdy bym nie chciała kogoś takiego jak ty 🙂

Ja juz po studiach, nie imprezuje,  lubię spacery i cenie sobie spokój w zaciszu domowym i tez bym takiego obslenego capa nie tknela 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

 poznalabys mnie na tinderze i tulalabys sie do mnie szepczac mi do ucha sprosne rzeczy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam 13 lat starszego męża i on bardziej lubi imprezy i tańczyć niż ja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie rozumiem. Przecież mężczyzna ma być tylko nieco ładniejszy od diabła. To kobieta ma być piękna. Ja mogę byc grubym lysym panem z bliznami po trądziku i z krzywym zgryzem. Wazne, ze zarabiam 4tys zl kupię jej torebkę. Mama i babcia mi mowily, ze to ja muszę mieć orgazm. Kobieta mu mi uzyczac swojej cipki, ale nie moze oczekiwac przyjemnosci. 100 lat temu było inaczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Nie rozumiem. Przecież mężczyzna ma być tylko nieco ładniejszy od diabła. To kobieta ma być piękna. Ja mogę byc grubym lysym panem z bliznami po trądziku i z krzywym zgryzem. Wazne, ze zarabiam 4tys zl kupię jej torebkę. Mama i babcia mi mowily, ze to ja muszę mieć orgazm. Kobieta mu mi uzyczac swojej cipki, ale nie moze oczekiwac przyjemnosci. 100 lat temu było inaczej. 

Cały czas tak jest tylko one inaczej to nazywają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambowa
44 minuty temu, Gość gosc napisał:

rozumiem, iz smieszy cie moj temat z jakiegos powodu i chcesz go wysmaic jeszcze bardziej, tyko pytanie, po co?

Bo ty jesteś śmieszny jak masz kryzys egzystencji i wieku, to zrób coś że sobą samym, a nie uczepi się taki jakiejś Bogu ducha winnej młodej dziewczyny żeby sobie własne. Ego podnieść. Smutne i żałosne jednocześnie. Potem będzie jęczal jak go w d.. e kopnie. Inna. Sprawa ze nie znajdziesz żadnej młodej a i stara się nie zainteresuje taka jęczy d..ą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
36 minut temu, Gość gosc napisał:

 poznalabys mnie na tinderze i tulalabys sie do mnie szepczac mi do ucha sprosne rzeczy

 

Typu ale co wor wisi dziadu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ak47

capidło straszne brrr, facet honoru nie masz tylko skamlasz za babami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łabędź

Nakarm mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

dla mnie byloby to juz bardzo intensywne zycie towarzyskie, zwlaszcza jesli do tego by doliczyc seks 2 razy w tygodniu

cuckold czy swingersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

dla mnie byloby to juz bardzo intensywne zycie towarzyskie, zwlaszcza jesli do tego by doliczyc seks 2 razy w tygodniu

cuckold czy swingersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z entuzjazmem
1 godzinę temu, Gość XD XD XD napisał:

Weź sobie 40-stkę, która podnosi kompetencje zawodowe. Będziesz miał jednocześnie studentkę i stateczną pannę co będzie chodziła z tobą po parku

Niezły pomysł 🙂 Na późnej podyplomówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emma
54 minuty temu, Gość gosc napisał:

 poznalabys mnie na tinderze i tulalabys sie do mnie szepczac mi do ucha sprosne rzeczy

 

Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
37 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie rozumiem. Przecież mężczyzna ma być tylko nieco ładniejszy od diabła. To kobieta ma być piękna. Ja mogę byc grubym lysym panem z bliznami po trądziku i z krzywym zgryzem. Wazne, ze zarabiam 4tys zl kupię jej torebkę. Mama i babcia mi mowily, ze to ja muszę mieć orgazm. Kobieta mu mi uzyczac swojej cipki, ale nie moze oczekiwac przyjemnosci. 100 lat temu było inaczej. 

Celuj w  grubą lysą pannę z bliznami po trądziku i z krzywym zgryzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
37 minut temu, Gość Gość napisał:

Cały czas tak jest tylko one inaczej to nazywają. 

Orgazm kobiecy? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burza w mieście

to że ty chciałbyś się związać z młodszą, nie znaczy wcale że ta młodsza jest aż tak zdesperowana żeby brać starego dziada z botoxsem we wszystkich możliwych miejscach - szukaj naiwnej w kościele na małych wioskach 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×