Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Jak przestac byc zbyt mila?

Polecane posty

Gość Gosc

Jestem/byłam w toksycznym związku. Zwiazalam się z facetem ok poltora roku temu. Na poczatku cudowny, teraz potrafi za to że do niego podejdę pchnac mną tak mocno że dosłownie "lecę przez pol pokoju" słucham jaka jestem do niczego, każda swoją porażkę przenosi na mnie, mówi że widzi że go nie kocham, wyladowuje na mnie. Postanowiłam odejść. Szukam mieszkania dla siebie.

To wszystko przenosi sie na moja prace. Od roku, pracuje w nowej firmie, nie wiem czy dziewczyny tam wyczuwaja ze cos jest nie tak, bo i one dogryzaja mi jak moga. Pracuje ze swoją kuzynka, sama jej ta prace zalatwilam, i mam wrazenie ze ja to bawi. Ja zawsze ta ladniejsza, mialam duże powodzenie, lepiej sie uczylam, bylam bardziej lubiana. I widziałam jak była zła gdy przedstawiłam jej mojego faceta, znowu myslala ze trafilam lepiej. Zamieszkalam z nim. Od poczatku mowila mi zebym od niego odeszla, nastawiala mnie przeciw niemu, przez co ja prowokowalam klotnie. W koncu jak zaczelo byc zle..zaczelam się jej zwierzac, nie mialam nikogo innego i dopiero po czasie zobaczyłam..jak ja to bawi. W koncu powiedzialam jej że pogadałam z chłopakiem i chcemy naprawić wszystko. Widzialam jak sie wsciekla, przez 2tyg mówiła jaki on był dla mnie żebym go zostawila i w koncu jej posluchalam. 

Czuje się źle, że tak sobie pozwoliłam zarówno jej jak i jemu wejść na głowę..jak przestać być zbyt mila, umieć odszczekac? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotfryd de bouillon

bądź obojętna nie możesz się zbytnio denerwować wywołasz nerwice u siebie a nerwicę nie jest tak szybko wyleczyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nskand

Baby to zawsitne suuuuuuuuuu ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×