Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Fanka_Tuska

Czy jest nadzieja że Tusk będzie jeszcze w Polsce rządził i zrobi porządek z karłowatymi facetami poniżej 170 cm?

Polecane posty

Gość Fanka_Tuska

Witajcie.

Dobiła mnie informacja, że Tusk nie kandyduje na prezydenta, to liczyłam że się zdecyduje wystartować, a wtedy na pewno by wygrał. Jak wiemy Tusk nie przepada za karłowatymi facetami którzy mają mniej wzrostu niż 170 cm i jakby wrócił do rządzenia w Polsce, to by miał szansę wprowadzić ustawy zakazujące karłom niektórych praw np seksu czy jazdy samochodem.

Od zawsze zależało mi na tym, aby taka ustawa weszła w życie, bo co prawda mam tylko 168 cm wzrostu, ale nie toleruję i po prostu nie znoszę facetów karłowatych którzy mają mniej niż 170 cm! Uważam, że mężczyzna aby miał pełne prawa obywatelskie musi mieć minimum to 170 cm. Niektóre firmy i sklepy jak np Makro już dawno wprowadziły ograniczenia dla karłów którzy nie mają 170 cm i np żeby wejść na salę to mężczyzna musi mieć minimum 170 cm. Jest specjalna miarka i jak obsługa widzi że mężczyzna może być niższy niż 170 cm to każą podejść do miarki, zdjąć buty, mierzą gościa i jak wyjdzie że ma mniej niż 170 cm to po prostu go nie wpuszczają.

Cenię i szanuję bardzo Tuska właśnie za te poglądy na temat wzrostu i stosunku do karłowatych mężczyzn. Zależy mi bardzo aby wygrał wybory i znowu w Polsce rządził. Wtedy na pewno nigdy nie dojdzie do sytuacji że karzeł spłodzi dziecko, które odziedziczy jego geny i będzie tak samo karłowate jak on. Dążmy do tego, aby podnieść prestiż naszego kraju, wybierzmy przyszłość i wspaniałego Donalda Tuska !!!

Pozdrawiam

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować