Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Florence26

Magda Chruściel (IG haseki__official) znacie?

Polecane posty

Gość Tiruriru
3 godziny temu, Gość Lol napisał:

Kolejny filmik na instagramie dramy hahahaha wyglada jak naćpana 

Bo była wtedy naćpana, w końcu później jej rodzice nie wytrzymali, zadzwonili po karetkę i policję i zabrali Magdę do psychiatryka. Tylko dziwne że po tych 10 dniach została wypuszczona, bo gołym okiem widać, że ta dziewczyna jest poważnie chora i powinna zostać tam na dluzej. 

Gość Tiruriru
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie uważacie, ze ona kilka lat temu była dużo ładniejsza? Nie dość ze ładniej jej było w naturalnych ustach i rzęsach, to teraz jest jakaś taka zniszczona, nie wiem jak to inaczej nazwać.

Myślę że zażywanie narkotyków, a następnie wielu leków tak bardzo ją zniszczyło. Gdyby facet ją kochał już dawno by jej jakoś pomógł, a tak to ona się tylko pogrąża w swoich chorobach psychicznych. Mimo że jest głupia i pusta to czasem mi jej żal że nikt nie próbuje jej skierować na terapię czy coś 

Gość gosc123

hejka, czy ktos moze podeslac filmiki i fotki z udzialem Madzi z onlyfans na nicolaaaaaxd@gmail.com ? 😂 bo ciekawosc zzera 😬😬

1 godzinę temu, Gość Tiruriru napisał:

Myślę że zażywanie narkotyków, a następnie wielu leków tak bardzo ją zniszczyło. Gdyby facet ją kochał już dawno by jej jakoś pomógł, a tak to ona się tylko pogrąża w swoich chorobach psychicznych. Mimo że jest głupia i pusta to czasem mi jej żal że nikt nie próbuje jej skierować na terapię czy coś 

Haseki nie zażywa narkotyków . 

1 godzinę temu, Gość Tiruriru napisał:

Bo była wtedy naćpana, w końcu później jej rodzice nie wytrzymali, zadzwonili po karetkę i policję i zabrali Magdę do psychiatryka. Tylko dziwne że po tych 10 dniach została wypuszczona, bo gołym okiem widać, że ta dziewczyna jest poważnie chora i powinna zostać tam na dluzej. 

Ona nie byla w zadym psychiatryku ludzie 😂😂😂😂😂
ps : z waratkowa  osoba dorosła może się wypisać na zadanie 

Gość Kamil
4 godziny temu, Pawel7966 napisał:

Haseki nie zażywa narkotyków . 

A xanax to co? Cukierki? 

Gość Gość z Gdyni

Madzia nie słuchaj twych wszystkich bredni. Wspominalas o napisaniu biografii jeśli będzie bardzo kontrowersyjna to we wszystkim pomogę zarówno finansowo jak i logistycznie (recenzja, sprawdzenie, publikacja) czekam na kontakt

5 godzin temu, Pawel7966 napisał:

Ona nie byla w zadym psychiatryku ludzie 😂😂😂😂😂
ps : z waratkowa  osoba dorosła może się wypisać na zadanie 

Przestan się wypierac Magda, możesz się wielu rzeczy wyprzec bo na wiele rzeczy po prostu nie ma dowód ale pobytu w psychiatryku się nie wyprzesz, a wiesz dlaczego? bo sama publikowalas wszystko na snapie, pisałaś, że ojciec Cię wsadził do psychiatryka żeby się Ciebie pozbyć, prosiłaś o pomoc. Chcesz to chętnie Ci podeślę te skriny, zobaczymy co wtedy powiesz, że ktoś Ci się na konto włamał, albo, że to nie Ty? jesteś żałosna. 

poza tym jsk ktoś chce to na insta jest profil dramatv_gossip, wrzucili w relacji zdjęcie ja którym Magda na snapie prosi żeby ją wyciągnąć z psychiatryka 😊

1 godzinę temu, alibaba89 napisał:

Przestan się wypierac Magda, możesz się wielu rzeczy wyprzec bo na wiele rzeczy po prostu nie ma dowód ale pobytu w psychiatryku się nie wyprzesz, a wiesz dlaczego? bo sama publikowalas wszystko na snapie, pisałaś, że ojciec Cię wsadził do psychiatryka żeby się Ciebie pozbyć, prosiłaś o pomoc. Chcesz to chętnie Ci podeślę te skriny, zobaczymy co wtedy powiesz, że ktoś Ci się na konto włamał, albo, że to nie Ty? jesteś żałosna. 

Jaką masz pewność że Magda nie robiła tego tylko dlatego żeby zwrócić na siebie uwagę albo żeby wywołać sztuczną kontrowersje ? skoro wyszła po 10 dniach bo twierdzisz że tam była to wyszła bardzo szybko z s w takich szpitalach siedzi się miesiącamiJaką masz pewność że Magda nie robiła tego tylko dlatego żeby zwrócić na siebie uwagę albo żeby wywołać sztuczną kontrowersje skoro wyszła po 10 dniach 

Gość Oficer wojska haseki

Ktokolwiek ja obrazi, kiedys sie bedzie klanial hahahahajahajabanbabananahahahah

32 minuty temu, Pawel7966 napisał:

Jaką masz pewność że Magda nie robiła tego tylko dlatego żeby zwrócić na siebie uwagę albo żeby wywołać sztuczną kontrowersje ? skoro wyszła po 10 dniach bo twierdzisz że tam była to wyszła bardzo szybko z s w takich szpitalach siedzi się miesiącamiJaką masz pewność że Magda nie robiła tego tylko dlatego żeby zwrócić na siebie uwagę albo żeby wywołać sztuczną kontrowersje skoro wyszła po 10 dniach 

przestań, proszę Cię. sama się wkopałas publikując wszystko i teraz się wypierasz? ja chętnie się podzielę z ludźmi tymi skrinami, jak piszesz, że ojciec Cię zamknął w psychiatryku, że faszeruja Cię lekami, że ojciec powiedział, że chciałaś się zabić. zaraz zrobię yak żeby każdy tutaj zobaczył te fotki. Zobaczymy co wtedy będziesz pisać. 

Gość Gosc gosc
1 godzinę temu, Pawel7966 napisał:

Xanax to lek nie narkotyk . 

jeśli łykasz xanax jak cukierki, to jest to narkotyk. Jesteś uzależniona 

Gość Gość

Madziu, gdy pacjenta przyjmie się wbrew woli, można to trzymać maksymalnie 10 dni, dlatego tyle tam bylas.Chcesz iść na prawo, interesujesz się podobno psychiatria, więc powinnaś znać treść ustawy o ochronie zdrowia psychicznego 

wrzuciłam posty z linkami do zdjęć Magdy ze snapa ale czekają na zatwierdzenie, mam nadzieję, że każdy zobaczy jak Magda prosiła o pomoc na snapie 😊

Gość Kamil

Xanax to lek nie narkotyk . 

Hahahaha, xanax to benzodiazepina, mówi Ci to coś? Benzodiazepiny i opiaty z apteki to dużo silniejsze narkotyki niż jakieś scierwo z ulicy.

Gość Kamil
10 minut temu, alibaba89 napisał:

wrzuciłam posty z linkami do zdjęć Magdy ze snapa ale czekają na zatwierdzenie, mam nadzieję, że każdy zobaczy jak Magda prosiła o pomoc na snapie 😊

Wrzuć to ze spacjami albo kropkami w srodku linku albo bez hiperłącza bo tak tego nie zaakceptują. A tak każdy sobie naprawi link na własna rękę.

Gość Kfjatek

Nie trzeba być lekarzem aby stwierdzić, że nasza Madzia choruje. Nie będę stawiała diagnozy, ale mi to wygląda na schizofrenię i tylko ...e będą się karmić jej poniżaniem się w internecie. Nie zamierzam bronić tej dziewczyny, ale przecież gołym okiem widać ten pusty, błędny wzrok „tęskniący za rozumem”, to jak się wypowiada/ styl pisania... i jej ALTER EGO czyli aktorka z meksykańskiej telenoweli lub Anka z kobiet mafii. 

Według mnie ktoś powinien się na poważnie zainteresować tą osobą, może jakaś interwencja, leczenie, odcięcie od internetu. 

Gość Gość
15 minut temu, alibaba89 napisał:

Gdzie?

Gość Wykop

Na wykopie wypłynęły jej zdj z tego only fans. Podobno piersi mam 70 b a klatę to ma jak facet. A tam na dole fuj fuj , ro...*na na maksa. Bleee

Gość Kamil
54 minuty temu, Gość Kfjatek napisał:

Nie zamierzam bronić tej dziewczyny, ale przecież gołym okiem widać ten pusty, błędny wzrok „tęskniący za rozumem”, to jak się wypowiada/ styl pisania... i jej ALTER EGO czyli aktorka z meksykańskiej telenoweli lub Anka z kobiet mafii.

Ma taki wzrok bo ćpa, przecież to od razu widac. Żeby kogoś leczyć musi chcieć.

Gość Lalalalal

Madzia to bajkopisarka te wszytskie leki którymi się faszeruje działają jej tylko i wyłącznie na niekorzyść. Co chwila jakieś inne nowe historie. Nagle mama tez jest wojskowa... A jej facet nie wiem dlaczego on z nią jest , ona z nim dla pieniędzy ale on? Jescze jej robi nagie zdjęcia, tragedia 

Gość Romekatomek
9 godzin temu, Gość gosc123 napisał:

hejka, czy ktos moze podeslac filmiki i fotki z udzialem Madzi z onlyfans na nicolaaaaaxd@gmail.com ? 😂 bo ciekawosc zzera 😬😬

Podpinam się , mail roman.ok42@gmail.com 😁😁

Gość Magda kłamczuch

Madzia napisała, że ma faceta prawnika i zna jego kolegów prawników, a jak pierwszy post na kafeterii się o niej pojawił, to pisała na insta, żeby jakiś prawnik się do niej zgłosił, później mówiła że była u adwokata XD. Żaden prawnik takim worem na nasienie się nie zainteresuje, a po drugie Magda, mówiłaś że kochasz gangusów, masz na swoim zapisanym story o tym. Więc z jakim prawnikiem Ty jesteś? XD w Simsach chyba xd 

Gość Lola

Na wykopie jest cały folder ze zdjęciami z onlyfans. Ale az oczy bolą jak się na to patrzy, fuuuuujj

Gość Gość
21 minut temu, Gość Lola napisał:

Na wykopie jest cały folder ze zdjęciami z onlyfans. Ale az oczy bolą jak się na to patrzy, fuuuuujj

Jak to znaleźć?

Gość Gość
21 minut temu, Gość Lola napisał:

Podeśle mi ktoś? axaxaxa3@wp.pl

Gość Tiruriru
39 minut temu, Gość Magda kłamczuch napisał:

Madzia napisała, że ma faceta prawnika i zna jego kolegów prawników, a jak pierwszy post na kafeterii się o niej pojawił, to pisała na insta, żeby jakiś prawnik się do niej zgłosił, później mówiła że była u adwokata XD. Żaden prawnik takim worem na nasienie się nie zainteresuje, a po drugie Magda, mówiłaś że kochasz gangusów, masz na swoim zapisanym story o tym. Więc z jakim prawnikiem Ty jesteś? XD w Simsach chyba xd 

Od dawna wiadomo, że jej facet to taksówkarz, ale ona w życiu się do tego nie przyzna 🤷 będzie wymyślać tylko kolejne bajeczki 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.