Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarnamoc

kobiety mają w życiu cudownie bo nie wiedzą co to samotność i celibat

Polecane posty

Gość czarnamoc

ehhh faceci ciągle cierpią bo kobiety ich zostawiają, zdradzają itp itd

a one nigdy nie wiedzą co to samotnosc czy celibat bo zawsze znajdzie sie ktos kto chetnie dana laske wy.ruc.ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety wiem

2 lata sie nie calowalam, nie uprawiam seksu i przytuliłam do żadnego faceta.niestety wiem co to celibat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On2897
3 minuty temu, Gość Niestety wiem napisał:

2 lata sie nie calowalam, nie uprawiam seksu i przytuliłam do żadnego faceta.niestety wiem co to celibat 

Hahaha. Co za problem. Ja się nigdy nie całowałem, dobiegam do 30 stki, i nigdy nie uprawiałem seksu. Nie wiesz co to prawdziwy celibat i frustracja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
55 minut temu, Gość On2897 napisał:

Hahaha. Co za problem. Ja się nigdy nie całowałem, dobiegam do 30 stki, i nigdy nie uprawiałem seksu. Nie wiesz co to prawdziwy celibat i frustracja. 

Nie masz się czym chwalić.  Ja jestem po 30tce i tez nie uprawialam seksu,  bo taki moj wybor,  że pierwszemu lepszemu nie dam. A wy faceci?  Żalosne kreatury nie potrafiace szczerze kochac.  Tylko byscie sie je.ba.li caly czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On2897
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie masz się czym chwalić.  Ja jestem po 30tce i tez nie uprawialam seksu,  bo taki moj wybor,  że pierwszemu lepszemu nie dam. A wy faceci?  Żalosne kreatury nie potrafiace szczerze kochac.  Tylko byscie sie je.ba.li caly czas 😄

Niczym się nie chwalę. Będę musiał iść do prostytutki na pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Zarazić się syfem,żałosny szczurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WygladSieLiczy
2 godziny temu, Gość Niestety wiem napisał:

2 lata sie nie calowalam, nie uprawiam seksu i przytuliłam do żadnego faceta.niestety wiem co to celibat 

A gdybyś chciała to znalazła byś faceta do roochania w 5 minut

Kobiety mają celibat wyłącznie z własnej woli a faceci mają celibat z konieczności bo kobiety łatwo dają doopy tylko modelom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie masz się czym chwalić.  Ja jestem po 30tce i tez nie uprawialam seksu,  bo taki moj wybor,  że pierwszemu lepszemu nie dam. A wy faceci?  Żalosne kreatury nie potrafiace szczerze kochac.  Tylko byscie sie je.ba.li caly czas :D

Mi na seksie nie zależy. Potrafię kochać, tylko nie mam kogo, bo żadna mnie nie chce, ponieważ nie jestem przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henio
6 godzin temu, Gość czarnamoc napisał:

ehhh faceci ciągle cierpią bo kobiety ich zostawiają, zdradzają itp itd

a one nigdy nie wiedzą co to samotnosc czy celibat bo zawsze znajdzie sie ktos kto chetnie dana laske wy.ruc.ha

ale one chcą miłości a nie aby byle kto je wyr.ucha.ł, kumasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mekarono
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie masz się czym chwalić.  Ja jestem po 30tce i tez nie uprawialam seksu,  bo taki moj wybor,  że pierwszemu lepszemu nie dam. A wy faceci?  Żalosne kreatury nie potrafiace szczerze kochac.  Tylko byscie sie je.ba.li caly czas :D

Czemu nie chcesz żadnemu dać szpary? na księcia z serialu TV czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie masz się czym chwalić.  Ja jestem po 30tce i tez nie uprawialam seksu,  bo taki moj wybor,  że pierwszemu lepszemu nie dam. A wy faceci?  Żalosne kreatury nie potrafiace szczerze kochac.  Tylko byscie sie je.ba.li caly czas 😄

Jesteś dziewicą.Jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice
8 godzin temu, Gość czarnamoc napisał:

ehhh faceci ciągle cierpią bo kobiety ich zostawiają, zdradzają itp itd

a one nigdy nie wiedzą co to samotnosc czy celibat bo zawsze znajdzie sie ktos kto chetnie dana laske wy.ruc.ha

Z nikim nie uprawiam seksu i nigdy nie zdradziłabym swojego mężczyzny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebis
23 minuty temu, Gość nice napisał:

Z nikim nie uprawiam seksu i nigdy nie zdradziłabym swojego mężczyzny. 

kłamiesz w żywe oczy, byle przystojniak by zagadał i kisiel i zdradziłabyś w 5 min bo kobiety są próżne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice

Jesteś bezczelnym guwnem, na szczęście nic o mnie nie wiesz. A za oszczerstwa odpowiesz przed sądem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×