Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tajemniczy

Moja była tęskni. Co robić?

Polecane posty

Gość Tajemniczy

Witam. To mój kolejny temat o mojej byłej dziewczynie. Otóż zerwała ze mną 24.09. Byliśmy razem bardzo szczęśliwi. Bywały kłótnie i przez to zerwała. 

Jakoś 2-3 tygodnie temu zadzwoniła do mnie o 1 w nocy. Powiedziała mi ,że nie może zasnąć. Pogadaliśmy sobie co u nas itp. Zaproponowałem jej, że mogę poczekać aż zaśnie i wtedy się rozłącze (tak robiliśmy gdy byliśmy jeszcze razem). Zgodziła się. 

Tydzień temu napisała do mnie, że jest jej zimno. Odpowiedziałem jej jak zawsze, że musi się ubrać cieplej, zamknąć okno itp. Zrobiła tak.

Następnego dnia wieczorem napisała do mnie. Pisała ";(" a jak się pytałem co się stało to odpowiadała że zimno. Powtórzyło to się jeszcze kilka razy i w końcu odpowiedziała, że tęskni za takim pisaniem i rozmowami przez telefon. Chciała się tego dnia spotkać, ale nie miała wtedy jak wrócić do domu. 

Wczoraj napisałem do niej czy ma czas się spotkać w weekend ale odpowiedziała, że zobaczy bo może jedzie do siostry. Nie było widać u niej, że jej jakoś zależy na tym spotkaniu.

Wiem, że się spotyka z innymi bo jej się nudzi i nie ma z kim wyjść. 

Co mam teraz o tym myśleć? Tęskni za mną, czyli są jakieś szanse? Kiedyś mi mówiła, że nie da mi szansy i nie chce mieć chłopaka bo nie ma czasu. Bardzo mi ciężko jest po rozstaniu więc proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moze jest dzika kicia ale jak bedziesz podsuwal jej dobre jedzonko, poglaszczesz, to moze kicia sama przyjdzie do Twego kacika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista

Zamoczyć i zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Lubi Cie przytul kicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy

To nie jest tak łatwo zapomnieć. Na pewno każdy z Was przechodził zerwanie z bliską osobą. 

Codziennie o niej myśle. Wszystko mi o niej przypomina nawet głupi film. 

Więc nie wiem co teraz zrobić. Spotkać się z nią żebym znowu miał wspomnienia i ciągle o niej myślał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia
12 minut temu, Gość Tajemniczy napisał:

To nie jest tak łatwo zapomnieć. Na pewno każdy z Was przechodził zerwanie z bliską osobą. 

Codziennie o niej myśle. Wszystko mi o niej przypomina nawet głupi film. 

Więc nie wiem co teraz zrobić. Spotkać się z nią żebym znowu miał wspomnienia i ciągle o niej myślał?

Myślę, że lepiej będzie jak się na razie powstrzymasz od spotkania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Cierpieć w samotności. Ona wie, że zawsze jesteś na jej zawołanie i to wykorzystuje, bawi się z kimś innym, do Ciebie pisze jak się nudzi i tyle. Rozdział zamknięty, podała jest ze gra Twoimi uczuciami świadomie. Gdybym ja miała taką sytuację to bym nic nie odpisała. Przestań być jej podnóżkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragon

Tajemniczy nie swiruj chłopie Wiesz że Cię kocham 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Cierpieć w samotności. Ona wie, że zawsze jesteś na jej zawołanie i to wykorzystuje, bawi się z kimś innym, do Ciebie pisze jak się nudzi i tyle. Rozdział zamknięty, podała jest ze gra Twoimi uczuciami świadomie. Gdybym ja miała taką sytuację to bym nic nie odpisała. Przestań być jej podnóżkiem.

* podła jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
19 minut temu, Gość Tajemniczy napisał:

To nie jest tak łatwo zapomnieć. Na pewno każdy z Was przechodził zerwanie z bliską osobą. 

Codziennie o niej myśle. Wszystko mi o niej przypomina nawet głupi film. 

Więc nie wiem co teraz zrobić. Spotkać się z nią żebym znowu miał wspomnienia i ciągle o niej myślał?

Moze duzo pracuje i nie ma czasu a ze jezdzi do rodziny to wiadoma sprawa. Jak ja kochasz to ja przytul. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

Moze duzo pracuje i nie ma czasu a ze jezdzi do rodziny to wiadoma sprawa. Jak ja kochasz to ja przytul. 

Tak i dlatego spotyka się z innymi z nudów, bo nie na czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Manipuluje tobą. swiaodmie czy nie, ale manipuluje.

Wiadomo, ze po miesiącu niekoniecznie zapomina się o kims kogo sie kochalo. Zycie jednak wielu z nas tak doswiadcza, ze tak naprawdę jedynym lekarstwem jest czaa. Pisanie z nią, rozmawianie i utrzymywanie kontaktu Ci nie pomoze, any pojsc na przod.

 

Przypomnij aobie powód rozstania i kto zerwal. Postaw jej ultimatum lub spytaj czego tak naprawdę chce. 

Tutaj nie moze byc polsrodkow. Albo chcesz z kims byc, albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak i dlatego spotyka się z innymi z nudów, bo nie na czasu.

Moze boi sie milosci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzy znaki na niebie
1 godzinę temu, Gość Tajemniczy napisał:

Witam. To mój kolejny temat o mojej byłej dziewczynie. Otóż zerwała ze mną 24.09. Byliśmy razem bardzo szczęśliwi. Bywały kłótnie i przez to zerwała. 

Jakoś 2-3 tygodnie temu zadzwoniła do mnie o 1 w nocy. Powiedziała mi ,że nie może zasnąć. Pogadaliśmy sobie co u nas itp. Zaproponowałem jej, że mogę poczekać aż zaśnie i wtedy się rozłącze (tak robiliśmy gdy byliśmy jeszcze razem). Zgodziła się. 

Tydzień temu napisała do mnie, że jest jej zimno. Odpowiedziałem jej jak zawsze, że musi się ubrać cieplej, zamknąć okno itp. Zrobiła tak.

Następnego dnia wieczorem napisała do mnie. Pisała ";(" a jak się pytałem co się stało to odpowiadała że zimno. Powtórzyło to się jeszcze kilka razy i w końcu odpowiedziała, że tęskni za takim pisaniem i rozmowami przez telefon. Chciała się tego dnia spotkać, ale nie miała wtedy jak wrócić do domu. 

Wczoraj napisałem do niej czy ma czas się spotkać w weekend ale odpowiedziała, że zobaczy bo może jedzie do siostry. Nie było widać u niej, że jej jakoś zależy na tym spotkaniu.

Wiem, że się spotyka z innymi bo jej się nudzi i nie ma z kim wyjść. 

Co mam teraz o tym myśleć? Tęskni za mną, czyli są jakieś szanse? Kiedyś mi mówiła, że nie da mi szansy i nie chce mieć chłopaka bo nie ma czasu. Bardzo mi ciężko jest po rozstaniu więc proszę o pomoc.

Pomoc dorazna ? Wystarczy przestac konfabulowac:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Moze boi sie milosci. 

Nie, po prostu lubi grzać tyłek w miłości autora, podbudować swoje ego,  chce tylko brać, brać jego zainteresowanie, czułe słówka i troskę, nic w zamian nie chce dawać, bo nic już dla niego nie ma. Ona pisze tylko o sobie, a to, że autor cierpi jej w ogóle nie interesuje, częste u egoistów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy

Jak gadaliśmy to się nawet mnie nie spytała co u mnie. Chciałem sprawdzić czy się mną interesuje, to jej napisałem że nie śpię nocami ostanio. To ona "czemu" to ja jej mówię że tak jakoś ostatnio nie mogę spać. 

Ja już nie wiem co myśleć. Jak ona mówi że chciała się spotkać to niech kurde się spotka... Nie potrzebnie cierpię przez nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Moze duzo pracuje i nie ma czasu a ze jezdzi do rodziny to wiadoma sprawa. Jak ja kochasz to ja przytul. 

Ona jeszcze się uczy. Dorabia sobie na paznokciach. Specjalnie mi mówiła, że nie będzie szukać chłopaka bo przez swojego poprzedniego prawie nie zdała. 

Ona mieszka w domu dziecka. Nie ma rodziców tylko siostrę i braci. 

Ale skoro chciała się spotkać to powinna znaleźć czas dla mnie. Już 3 tydzień będzie jechać do siostry.

 

Wątpię czy pozwoli mi się przytulić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×