Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hilly

Fatalna cera zmalo

Polecane posty

Gość Hilly

Ostatni filmik o estee lauder i zbliżenia ....makabra. Jak można z taką buzią polecać pielęgnację????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sushi

Racja!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa

Ona w ogóle mnie wku7wia. Strasznie zrozumiała. Kiedyś napisałam pod jej filmem, zupełnie dla śmiechu, że rozbrajają mnie nazwy cieni w palecie z glam shopu, której robiła test. Nie mialam nic złego na myśli. A ona do mnie chamsko wyskoczyła, że jak mnie to śmieszy, to żebym sobie przeczytała nazwy cieni palet Jeffree Stara. Oczywiście, następna co nie rozróżnia żartu od krytyki. Myśle, ze duży wpływ na jej reakcje to był fakt, ze to paleta z glam shopu. A jak wiemy- paleta z glam shopu może śmierdzieć gownem ale zmalowana zawsze to obróci na korzyść :- ) szkoda kobiety, bo widać coraz bardziej po filmach ze sponsoring wjeżdża mocno. Kiedyś lubiłam ja ogladac, bo podobało mi się jej poczucie humoru ale teraz to tylko wredna, wyszczekana baba z piórami zamiast włosów i tymi obrzydliwymi zmarszczkami mimicznym wokół ust. 

Film z koleżanka (? Chyba) gdzie testują toćka w toćkę mocno inspirowane, a wręcz podróbki hudy, palety z lovely tez to zauważyłam. Jak wszystko wrednie komentuje co ona powie, jak nie pozwala jej się wykazać na jej kanale (dziewczyna tez ma konto) i generalnie sprawiała wrażenie, jakby była zmęczona jej obecnością. 

Dramat kobieta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zmalowana, kolejna ofiara makijazu permanentnego brwi. Kiedy te baby sie opamietaja i zobacza, ze wygladaja jak karykatury z tymi ciemnymi brezniewami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt.... ja uzywam tego podkladu od 6lat na codzien i jest ok, ale bardzo dbam o pielegnacje. Nie wyobrazam sobie miec takiej cery jak Marta.... dramat. I jeszcze sie bedzie klocila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papaja
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zmalowana, kolejna ofiara makijazu permanentnego brwi. Kiedy te baby sie opamietaja i zobacza, ze wygladaja jak karykatury z tymi ciemnymi brezniewami.

I ta jej metoda brwi na mydło. Jak ona wyczesuje te brwi jak skrzydła od ptaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papaja
10 minut temu, Emiiiilka napisał:

Fakt.... ja uzywam tego podkladu od 6lat na codzien i jest ok, ale bardzo dbam o pielegnacje. Nie wyobrazam sobie miec takiej cery jak Marta.... dramat. I jeszcze sie bedzie klocila

A weź tylko subtelnie zaproponuj jej zmianę pielęgnacji to Cię zjedzie od stop do glow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Papaja napisał:

A weź tylko subtelnie zaproponuj jej zmianę pielęgnacji to Cię zjedzie od stop do glow

A oczywiscie :D swoja droga, ciekawe jak naprawde wyglada jej pielegnacja, bo ona co miesiac poleca co innego :D dopiero cos tam bylo, a tu patrze na story pokazuje ze "od pewnego czasu testuje cala serie estee lauder" :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ret

W sumie mi to szkoda tej kobiety... na youtubie już tyle lat a dalej zapomniana siedzi w tyle. Z czegos to wynikło 🙆🏽‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, Gość Ret napisał:

W sumie mi to szkoda tej kobiety... na youtubie już tyle lat a dalej zapomniana siedzi w tyle. Z czegos to wynikło 🙆🏽‍♀️

jest antypatyczna. Może stroić minki, ale wredota i tak z niej wyjdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Te jej minki i te dolne zęby nie do pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biszkopt
10 minut temu, Gość Pola napisał:

Te jej minki i te dolne zęby nie do pary

dolne jak dolne, ale najlepsze są górne jedynki, jedna centymetr dłuższa od drugiej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ona ma zawsze taka brzydką cerę jak zapomni wyfotoszopować sobie zdjęcie. Na insta  piękne zdjęcia, na filmach masa pryszczy i rozszerzone pory.

Ale kobity dobrze jej w komentarzach pojechały- że test nierzetelny, że wszystkie podkłady u niej tak brzydko wyglądają, że za dużo korektora wali.

Zmalowana jest jutubowym fenomenem- tak długo siedzi na jutubie a ma tylko 150 tys followersów. Grotkowska i Smelcerz mają więcej obserwatorów w o wiele krótszym czasie(tzn. Gosia ma ich trochę mniej ale na jutubie działa od 1,5 roku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Zmalowana, kolejna ofiara makijazu permanentnego brwi. Kiedy te baby sie opamietaja i zobacza, ze wygladaja jak karykatury z tymi ciemnymi brezniewami.

Prawda.Ta moda jest straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zmalo i tak zwali wszystko na Hashimoto, pomimo że używa tyle różnych kosmetyków i już sama nie wie co ją osyfia. Zresztą później jej pielęgnacja odbija się na testach podkładów gdzie wyglądają okropnie oO suche placki, podkład schodzi plamami, zważony podkład 

Zresztą i tak dla mnie większym fenomenem są te jej puchary z mistrzostw, przecież jest tyle osób wykonujących tysiąc razy lepiej od niej makijaż 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zmalo i tak zwali wszystko na Hashimoto, pomimo że używa tyle różnych kosmetyków i już sama nie wie co ją osyfia. Zresztą później jej pielęgnacja odbija się na testach podkładów gdzie wyglądają okropnie oO suche placki, podkład schodzi plamami, zważony podkład 

Zresztą i tak dla mnie większym fenomenem są te jej puchary z mistrzostw, przecież jest tyle osób wykonujących tysiąc razy lepiej od niej makijaż 🙈

Jej pstrokata szpachla być może jest dobra na takie mistrzostwa(zwłaszcza jak maluje się modelkę), na co dzień już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jest odpychajaca jak wiekszosc otynkowanych bab, Cera oblesna z tymi grudami. Niech zyja kosmetyki, po nich tak sie wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Haha, Zmalo na liscie wplywowych kobiet z internetu. Ja nie wiem kto się na niej wzoruje i slucha jej porad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co wy wymagacie od zmalo, jak z zębami ma bałagan, to niby dlaczego miałaby jakoś bardzo przejmować się pielęgnacją twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nsjs

Ona ma problem z tymi zębami serio.

dolne nie do pary, jeden wystaje bardziej od drugiego, prawie jak marchewki w ogródku 

I te kły jak wampir, te pióra zamiast włosów i brzydkie zmarszczki mimiczne wokół ust. No i jakaś kaszka na brodzie. 

Ale ona będzie się wypowiadać na temat pielęgnacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Nsjs napisał:

Ona ma problem z tymi zębami serio.

dolne nie do pary, jeden wystaje bardziej od drugiego, prawie jak marchewki w ogródku 

I te kły jak wampir, te pióra zamiast włosów i brzydkie zmarszczki mimiczne wokół ust. No i jakaś kaszka na brodzie. 

Ale ona będzie się wypowiadać na temat pielęgnacji 

A przecież ma naprawdę duże możliwości- non-stop lata do kosmetyczki, kosmetyki z najwyższej półki. Ale ona i tak powie że to przez Hashimoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fdy
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A przecież ma naprawdę duże możliwości- non-stop lata do kosmetyczki, kosmetyki z najwyższej półki. Ale ona i tak powie że to przez Hashimoto.

Taaak, a ja mam wrażenie jeszcze, ze bardzo lubi zachwalać te luksusowe, drogie kosmetyki i zawsze jakąś wadę produktu, czy opakowania potrafi usprawiedliwić a jak jest już coś taniego to się do wszystkiego przyczepi, choćby do tego, że jest krzywo wygrawerowana nazwa. Zawsze coś znajdzie nie tak.

zakochana w kosmetykach YSL i drwi z Lovely itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Fdy napisał:

Taaak, a ja mam wrażenie jeszcze, ze bardzo lubi zachwalać te luksusowe, drogie kosmetyki i zawsze jakąś wadę produktu, czy opakowania potrafi usprawiedliwić a jak jest już coś taniego to się do wszystkiego przyczepi, choćby do tego, że jest krzywo wygrawerowana nazwa. Zawsze coś znajdzie nie tak.

zakochana w kosmetykach YSL i drwi z Lovely itd. 

Mi się Zmalowana kojarzy z tym filmikiem „makijaż za 3500zl”- i ta chwila jak ona mówi, że jej twarz toleruje tylko drogie kosmetyki.

ile by nie nagrala filmow z Wibo, MuR, Aliexpress to i tak bedzie mi się tak kojarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaj
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Mi się Zmalowana kojarzy z tym filmikiem „makijaż za 3500zl”- i ta chwila jak ona mówi, że jej twarz toleruje tylko drogie kosmetyki.

ile by nie nagrala filmow z Wibo, MuR, Aliexpress to i tak bedzie mi się tak kojarzyć

Mi również. 

Nie mam nic do luksusowych, drogich marek bo na pewno to nie są śmieci jak z chińczyka i na pewno czuć na twarzy, że ma się podkład za dobrych kilka stówek niż 30zl ale u niej bardzo wyraźnie się uwidacznia ta próżność. Nagrała kilka filmików o aliexpres, o innych tańszych markach, gdzie nie było hejtu ale widać było takie MEH, nic specjalnego, nawet nie zbyt się wypowiadała na temat konsystencji, koloru itd. ALE jak już nakłada podkład z YSL czy inny produkt wysokopółkowy to zachwytu nie było końca. 

Zresztą ona jest też taka „jak chorągiewka zawieje”. Firma kosmetyków z Alie jej wysłała paczkę więc czuła się w jakiś sposób zobowiązana żeby wypowiadać się na jej temat dobrze, tak mi się wydaje. 

Natomiast nie mogę już znieść tego, jak liże d0pe Hani z glam shopu. W paletach mogłoby być najtańszy shit, cienie o zapachu krowiego łajna ale 16min na 22min filmu o zmalo to byłby zachwyt nad paletą.

A jej współpraca z wibo to dla mnie żaden wyczyn. Tym bardziej  że niedługo po niej, czy za nią była współpraca z viva-a-viva no i Katosu. Marka szukała youtuberek, dzięki którym mogli podniesc sprzedaż, czysty marketing itd. ale ona się jarała choćby sama Rihanna do niej napisała, czy Dior, że chcą z nią coś stworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Mi się Zmalowana kojarzy z tym filmikiem „makijaż za 3500zl”- i ta chwila jak ona mówi, że jej twarz toleruje tylko drogie kosmetyki.

ile by nie nagrala filmow z Wibo, MuR, Aliexpress to i tak bedzie mi się tak kojarzyć

Dobre:classic_biggrin: Czyli ma "terminal na twarzy",  poniżej np. 100zł nie przechodzi. Co one jeszcze nie wymyślą. Zadbałaby o siebie lepiej, a nie wygadywała głupoty.  Twarz jej również tolerują tylko wysoko-półkowe kosmetyki, bo to od razu widać:classic_biggrin: Same wypryski od tych luksusów, które nie mają w składzie nic, a nic. Tylko opakowanie ładne.  Masakra jak można być taką ...ką:classic_mellow::classic_mellow: Czy one w ogóle mają mózg? Gadać takie głupoty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wydaje mi się, że jakby zaczęła ćwiczyć, zmieniła dietę i schudła, to już by nie musiała tych wszystkich jakby luksusowych marek nakładać na twarz, bo cera poprawiłaby się zauważalnie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ndbdd
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Wydaje mi się, że jakby zaczęła ćwiczyć, zmieniła dietę i schudła, to już by nie musiała tych wszystkich jakby luksusowych marek nakładać na twarz, bo cera poprawiłaby się zauważalnie... 

Ona wiem, że kiedyś się odchudzała, miała jakaś swoją dietę gdzie na śniadanie pila tylko koktajl i to nie odrazu a iles tam czasu po przebudzeniu i ze ma własnego trenera, ale widać ze ma dalej buły z tłuszczu na ramionach o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Dobre:classic_biggrin: Czyli ma "terminal na twarzy",  poniżej np. 100zł nie przechodzi. Co one jeszcze nie wymyślą. Zadbałaby o siebie lepiej, a nie wygadywała głupoty.  Twarz jej również tolerują tylko wysoko-półkowe kosmetyki, bo to od razu widać:classic_biggrin: Same wypryski od tych luksusów, które nie mają w składzie nic, a nic. Tylko opakowanie ładne.  Masakra jak można być taką ...ką:classic_mellow::classic_mellow: Czy one w ogóle mają mózg? Gadać takie głupoty!

Tak, te piekne wypielegnowane skory jutuberek sa zachwycajace, jak robia zblizenie to mozna pawia puscic. Oblesne baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość gosc napisał:

Tak, te piekne wypielegnowane skory jutuberek sa zachwycajace, jak robia zblizenie to mozna pawia puscic. Oblesne baby.

To prawda. Jak zapomną filtra wygladzajàcego to widać same syfy i rozszerzone pory pod podkładem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uyy

I te kaszki na twarzy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×