Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Odkryłyście kiedyś prawdę, która was powaliła na kolana? BO JA TAK!

Polecane posty

Gość Gość

Np. to że mój owczesny partner jest gejem. 

Inny, wcześniejszy z kolei miał żonę, a mnie się oświadczył! W ogóle była to mega akcja na całą rodzinę. 

Odkrywalam rozne tak potworne rzeczy, przez ktore wiem, że co nie zabije to oslabi. Wiarę w cokolwiek - wartości, prawdę, miłość itd... 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Mój mnie zdradzal z mężatką i z ukrainka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k

Witaj w klubie... Ja całe życie trafiam na różnych fałszywców. 

 

Szczerze mam już dość. 

Nie mówiąc już o tym, że poczynania niektórych osób są wręcz żałośnie przewidywalne. Aż dziw bierze, że niektórzy w pewne poczynania się z chęcią pakują, nie dostrzegając pewnych oczywistości...ale po pewnych wyczynach to pewnie nie powinno mnie dziwić... 

Przykre to wszystko. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Świat mi się zawalił kiedy się okazało że mój narzeczony prowadzi od lat podwójne życie. Dwa razy byłam zareczona. I w obu wypadkach to samo. Myślę że tylko ślepe kobiety mogą być szczęśliwe w związku. Te świadome i myślące nie. Bo na oszustwa i zdrady nie dadzą przyzwolenia. 

Jak poradziłaś sobie ze zdrada i klamstwami? Bo ja nie umiem, wegetuję. 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Związałam się z oszustem. To wszystko co wychodziło w czasie trwania zwiazku mnie rujnowalo. Ale cała prawda która wyszła na końcu mnie ZABIŁA. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochliwy
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Związałam się z oszustem. To wszystko co wychodziło w czasie trwania zwiazku mnie rujnowalo. Ale cała prawda która wyszła na końcu mnie ZABIŁA. 

 To dlaczego aż tak naiwne jesteście???????????? Przed pierwszym z brzegu jaki się nawinie nogi rozkładacie????????? Kasę im dajecie, kredyty na siebie bierzecie, oj głupie wy!!!!!!!!!! a ..... Kalibabki was r0chają i wykorzystują 😄  Ja jak przekocham to przynajmniej nic nie obiecuję, nie wyciągam kasy od kobiety, wręcz przeciwnie za kolację ze śniadaniem i hotel zapłacę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalka
10 minut temu, Gość kochliwy napisał:

 To dlaczego aż tak naiwne jesteście???????????? Przed pierwszym z brzegu jaki się nawinie nogi rozkładacie????????? Kasę im dajecie, kredyty na siebie bierzecie, oj głupie wy!!!!!!!!!! a ..... Kalibabki was r0chają i wykorzystują 😄  Ja jak przekocham to przynajmniej nic nie obiecuję, nie wyciągam kasy od kobiety, wręcz przeciwnie za kolację ze śniadaniem i hotel zapłacę 😘

Tak trzymaj 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×