Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Toszirо

DU.PA MOJEJ DZIEWCZYNY DO OCENY FOTA

Polecane posty

Gość Przemus
3 minuty temu, agatka.czepek napisał:

Hahahaha dobry fotomontaz jakbym naprawde robila loda 🤣

Ile bierzesz za anal?

Gość gosc

Angelika bierze 5 kebanow dla calej rodziny

nie dziwie sie ze dajesz za kebaby

Gość Grabarz

Uwierz mi, że jak pójdziesz do piachu to wygląd tylka nie będzie miał żadnego znaczenia.

Gość gosc

jakie ma legginsy o,s,r,ane widzicie to? :o Boże jaka fleja z niej...

Gość pynto

pewnie sama zrobiłaś ten fotomontaż żeby zwrócić na siebie uwage 

Co to w łózku nie potrafisz i jaka dobra nie jesteś ,.,.

:classic_laugh:

53 minuty temu, Gość gosc napisał:
2 minuty temu, Gość pynto napisał:

pewnie sama zrobiłaś ten fotomontaż żeby zwrócić na siebie uwage 

Co to w łózku nie potrafisz i jaka dobra nie jesteś ,.,.

:classic_laugh:

Nie ja zrobilamte fotomontaze received_411994389349116.thumb.jpeg.1c6a2dcab9d4d382b5c7c5c31dae4a42.jpegreceived_312823876066423.thumb.jpeg.cc85bfa82b344ca2192ab43f34f151be.jpegreceived_2985552218250333.thumb.jpeg.b63fa83a6b8ba66fe4a363858fcebae2.jpegreceived_2073607306087706.thumb.jpeg.fbb8ecf4a69a04fc5e9293836b3667cb.jpeg

Gość Przemek
29 minut temu, Gość gosc napisał:

jakie ma legginsy o,s,r,ane widzicie to? 😮 Boże jaka fleja z niej...

Ty masz morde osraną zazdrosna kurrwo

Ale gdzie sa osrane ? Ja sie nei zesralam hehehe poptosru je nosze po fomu juz tydzien wrzucilam do kosza z praniem nie eiem co sie ze mna dzieje coraz rzadziej sie myje chodze po domu w brudnych ciuhach musze isc do lekarza dzis czuje sie jak kupa powaznie moze cos mi jest 

• Haha 1

Gość gosc
2 minuty temu, Gość Przemek napisał:

Ty masz morde osraną zazdrosna kurrwo

no tak napalony prawiczku, ty to byś wylizał nawet nie mytą od kilku miesięcy osraną i orzyganą dupe menelicy, wazne ze ......

Gość gosc

Ale gdzie sa osrane ? Ja sie nei zesralam hehehe poptosru je nosze po fomu juz tydzien wrzucilam do kosza z praniem nie eiem co sie ze mna dzieje coraz rzadziej sie myje chodze po domu w brudnych ciuhach musze isc do lekarza dzis czuje sie jak kupa powaznie moze cos mi jest 

czujesz się jak kupa? to szatan tak działa któremu otworzyłaś furtkę do swojego serca, to wszystko efekt twoich grzechów, może sobie samej za to podziękować

idź do spowiedzi, nawróć się, a wszystko się uspokoi, ale ty wolisz kroczyć grzeszną ścieżką szatana, więc sie nie dziw że jest jak jest, że masz same niepowodzenia, porażki, że masz depresje, że cierpisz itd

sama to na siebie ściągasz swoim grzesznym życiem i tylko zagłuszasz sumienie udając ze wszystko jest ok i że niby nie robisz niczego złego... no to zagłuszaj sobie dalej, ale prędzej czy później szatan i tak przyjdzie do ciebie po rachunek za wszystkie twoje grzechy

nawróć się, póki jeszcze masz czas

Gość gosc
2 minuty temu, agatka.czepek napisał:

A ro napewno a coale mam objawy psychosomatyczne

nie nawróciłaś się bo ani nie chodzisz do kościoła, ani nie czytasz Pisma Świętego, ani nie byłaś u spowiedzi, nie przyjmujesz Pana Jezusa w Komunii Świętej, nadal grzeszysz i uprawiasz seks przedmałżeński

więc po co kłamiesz ze sie nawróciłaś? a to jak gnoisz tą Andżelike to ma być to nawrócenie? Pan Jezus kazał nam wybaczać i miłować swoich wrogów a ty co robisz? obrabiasz dupe tej Andżelice, zamiast jej wybaczyć i puścic w niepamięć to się tylko na niej wyrzywasz, robisz głupie przeróbki zdjęć itd, wiesz jak ona się czuje? pewnie nawet o tym nie wie, ale gdyby wiedziała byłoby jej przykro, gdyby tobie ktoś tak robił na pewno też byłoby ci przykro, zmień się, przestań grzeszyć, czynić zło i ranić innych

nie kłam że się nawróciłaś skoro nadal robisz to samo, a w sercu masz tylko nienawiść

1 minutę temu, Gość gosc napisał:

nie nawróciłaś się bo ani nie chodzisz do kościoła, ani nie czytasz Pisma Świętego, ani nie byłaś u spowiedzi, nie przyjmujesz Pana Jezusa w Komunii Świętej, nadal grzeszysz i uprawiasz seks przedmałżeński

więc po co kłamiesz ze sie nawróciłaś? a to jak gnoisz tą Andżelike to ma być to nawrócenie? Pan Jezus kazał nam wybaczać i miłować swoich wrogów a ty co robisz? obrabiasz dupe tej Andżelice, zamiast jej wybaczyć i puścic w niepamięć to się tylko na niej wyrzywasz, robisz głupie przeróbki zdjęć itd, wiesz jak ona się czuje? pewnie nawet o tym nie wie, ale gdyby wiedziała byłoby jej przykro, gdyby tobie ktoś tak robił na pewno też byłoby ci przykro, zmień się, przestań grzeszyć, czynić zło i ranić innych

nie kłam że się nawróciłaś skoro nadal robisz to samo, a w sercu masz tylko nienawiść

Ale co ona r9bi to ejst ok dla kosciola bo rodzi dzieci ciagle ale moralnie to nie ejstok i przestan bo ja nic zlego nie robie wiec nie wmawiaj mi klamstw bo ja leoiej wiem a przerobki? Jej sie nalezy wiezienie a nie przerobki i dozywotni zakaz k3bsow

Gość gość
4 minuty temu, agatka.czepek napisał:

Ale co ona r9bi to ejst ok dla kosciola bo rodzi dzieci ciagle ale moralnie to nie ejstok i przestan bo ja nic zlego nie robie wiec nie wmawiaj mi klamstw bo ja leoiej wiem a przerobki? Jej sie nalezy wiezienie a nie przerobki i dozywotni zakaz k3bsow

ja pieprze, weź ty się dziewczyno naucz pisać najpierw, a potem dopiero się wypowiadaj, bo jesteś tak żałosna że bardziej już chyba nie można

Gość gosc
5 minut temu, agatka.czepek napisał:

ty to jednak głupia jestes agatka

Gość Kiss
2 godziny temu, Toszirо napisał:

Tosziro to Agatka czy ukradles jej foto? 

A ta fotka z fiutem w ustach to nieprzypadkowa,  bo Agatka pisałaś ze lubi robić lody.  Ku radości rodziców. Dziwne tylko ze ten fiut nie jest czarny.  

Gość Kiss my ass
1 minutę temu, agatka.czepek napisał:

Tak to ze ktos rodzi non stop nie zmaczy ze jest fajny i spoko trzeba popatrzrc na to czemu ja faceci ciagle zostawiaja z tymi dziecmi 

A ty jesteś bezplodna albo ten twój dres no chyba ze tylko fiuta do japy bierzesz 

Gość pynto
5 minut temu, Gość Kiss my ass napisał:

A ty jesteś bezplodna albo ten twój dres no chyba ze tylko fiuta do japy bierzesz 

a co ma rzucac się na 500 plus ?

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować