Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cloud1985

Tracę zainteresowanie seksem

Polecane posty

Dzień dobry wszystkim :-), proszę poradźcie co robić w sytuacji gdy kocham moją żonę ale nie mam ochoty na seks :-(. Strawa wygląda nastepująco jestem przed 40-tką, jestem wysportowany, mam sylwetķę kulturystyczną nad ķtórą ciągle pracuję, zawodowo jestem w zarządzie dużej firmy, także finanse nie są problemem. Mamy 10 letniego syna którego bardzo kochamy. Żona pracuje na stanowisku menadżerskim  w innej firmie gdyż sama tego chce. Problem polega na tym iż mimo że kocham moją drugą połówkę coraz mniej pociąga mnie fizycznie, próbowałem ją motywować do aktywności fizycznej, wspolnego chodzenia na siłownie ale nic tego. Cały czas mimo wielu obowiązków zawodowych poświecam też dużo czasu na dom, piorę, gotuję, sprzątam itd, aby żona nie musiała robić tego sama i nie mieć tym sopsobem czasu dla siebie. W zamian zauważam że ona staje się coraz bardziej zazdrosna: o wyjazdy służbowe zagraniczne czy w kraju po ostatniej kolacji w Pałacu Prezydenckim, w szegolności jak widzi zdjecia innych kobiet stojących/siedzących gdzieś tam w tle. To wszystko razem podowuje że tracę zainteresowanie seksem i nie wiem co zrobić, jak przekonać ją by tylko trochę o siebie zadbała 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bik

Przestań się starać, szukaj kochanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×