Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Icza

Pomocne Emamy Akcja Gwiazdka czy ich pogieło z tym sponsorowaniem obcych bachorów

Polecane posty

Gość Icza

Jest 500+. Darczyńcy chyba mają gorzej nasrane we łbach jak te matki wyciągające ręce na prezenty dla swoich bachorów na Święta. Czy też uważacie, że to przegięcie w dobie 500+ na każde dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewee

Żebraczki zawsze będą żebraczkami i szukać ...ów do sponsorowania ich bękartów pisząc rozczulające historie. Uj że taka matka przeważnie ma teraz więcej kasy od darczyńcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wers

Nic nie myśle. Są ...ami to niech sponsorują prezenty gwiazdkow. Pomoc w ciemno nigdy!! Niby matki muszą wysłać papiery o dochodach do organizatorek, ale organizatorki ukrywają, że takie matki mają teraz wiecej od przecietnego polaczka pracujacego, no ale ważne jest że to „ POMOCNE EMAMY” o dobrym sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esi

Serio organizują to w tym roku? Pogieło je? Jest socjal nie mały i serio mamusie nie maja na prezenty dla dzieci? Kiedy kvvvrwa skonczy sie to sponsorowanie tego ścierwa żyjącego z Naszych podatków!!!! Ja ciezko pracuje i odkladam 4 miechy wstecz na Święta! A tam taka ... wyciaga łapy i szuka jelenia, który wyśle paczki a ona zaoszczedzi na pazurki itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita

To pomocne emamy jeszcze istnieje?😂 utrzymanki nierobów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reedf

A niech pomagają jelenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A co was interesuje co kto robi ze swoimi pieniędzmi? Pieką was tyłki o cudze życie? To w sumie nawet dobrze, niezły ubaw mam z takich bóldoopców 😄

Ja nie chcę więc nikogo nie sponsoruję ale wisi mi co kto robi ze swoimi pieniędzmi,  bo jestem normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera

Ja kiedyś tam pomagałam.  Odkąd jest 500 plus rodzic powinien sobie radzic, i pracować na utrzymanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×