Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Realista

Na portalach randkowych od lat widzę te same gęby kobiet

Polecane posty

Gość Realista

To znak że niekoniecznie problem leży w facetach tam przebywających, ale w samych kobietach. Są dwie możliwości:

1. Te kobiety mają absurdalnie wyśrubowane wymagania

2. Z tymi kobietami jest coś mocno nie teges i faceci po spotkaniu na żywo nie mają ochoty ciągnąć tego dalej

Gdyż niemożliwym jest żeby spośród tylu facetów którzy okazują im atencję na tych portalach nie trafił się ani jeden który nadawał by się do związku i spowodował że kobieta usunie konto.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula

To samo z facetami, gdy po 3 latach zajrzalam na jeden z portali , to znaczy ze tak naprawde nikogo nie szukali I nie szukaja , tylko sie bawia ,udajac powaznie szukajacych zwiazku ,lipa jak diabli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista
7 minut temu, Gość Anula napisał:

To samo z facetami, gdy po 3 latach zajrzalam na jeden z portali , to znaczy ze tak naprawde nikogo nie szukali I nie szukaja , tylko sie bawia ,udajac powaznie szukajacych zwiazku ,lipa jak diabli 

Oni najprawdopodobniej nie mogli nikogo znaleźć bo żadna ich nie chciała. Żeby facet znalazł kobietę w Internecie to musi być niesamowicie atrakcyjny.

Kobiecie natomiast wystarczy że jest przeciętna i już może przebierać wśród setek zainteresowanych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość observ...

Kobiety na portalach mają skrzywiona psychikę i często to pasztety na fotach z netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię

 Bo one traktuję siebie jako Puchar Przechodni 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja często rozmawiam z facetami na czaterii tak dla jaj. Większości z nich leci sperma z fiuta na samą myśl, że rozmawiają z kobietą (nawet jak rzeczywiscie rozmawiaja z facetem xD). Zrobią absolutnie wszystko dla sekundy rozmowy. Dlatego kobiety-weteranki z różnych portali mogą sobie pozwolić na posiadanie takich wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEE

One też widzą tam twoją gębę od 3 lat, jak to o tobie świadczy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
1 minutę temu, uległy_pies napisał:

Ja często rozmawiam z facetami na czaterii tak dla jaj. Większości z nich leci sperma z fiuta na samą myśl, że rozmawiają z kobietą (nawet jak rzeczywiscie rozmawiaja z facetem xD). Zrobią absolutnie wszystko dla sekundy rozmowy. Dlatego kobiety-weteranki z różnych portali mogą sobie pozwolić na posiadanie takich wymagań.

 Przesadzasz, olewam ciepłym sikiem te z czaterii i innego badziewia, i nie robię tego wcale dla jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Wiem co mówię napisał:

 Przesadzasz, olewam ciepłym sikiem te z czaterii i innego badziewia, i nie robię tego wcale dla jaj.

Ty umiesz czytać czy nie? To raz, a dwa to przecież na każdym polskim forum i czacie siedzi te same może 200-300 osób. To są ci sami ludzie tylko mają wiele kont tak na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
Przed chwilą, uległy_pies napisał:

Ty umiesz czytać czy nie? To raz, a dwa to przecież na każdym polskim forum i czacie siedzi te same może 200-300 osób. To są ci sami ludzie tylko mają wiele kont tak na wszelki wypadek.

 I ty wśród nich. Cienka jesteś. Dziękuję, więcej pytań nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Wiem co mówię napisał:

 I ty wśród nich. Cienka jesteś. Dziękuję, więcej pytań nie mam.

No .... Facetem jestem ułomku jeden. Naucz się czytać ze zrozumieniem bo sobie baby niz znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
Przed chwilą, uległy_pies napisał:

No .... Facetem jestem ułomku jeden. Naucz się czytać ze zrozumieniem bo sobie baby niz znajdziesz

 Ja ułomkiem? 😄 To w takim razie zadaj sobie pytanie, kim ty jesteś 😄😄 Na pewno nie facetem, no może wyrosnietym małolatem 😄  W co się bawisz? Za uczciwą robotę się weź 😄  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
Przed chwilą, uległy_pies napisał:

No .... Facetem jestem ułomku jeden. Naucz się czytać ze zrozumieniem bo sobie baby niz znajdziesz

 Ja ułomkiem? 😄 To w takim razie zadaj sobie pytanie, kim ty jesteś 😄😄 Na pewno nie facetem, no może wyrosnietym małolatem 😄  W co się bawisz? Za uczciwą robotę się weź 😄  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula

Na czaterii nie ma normalnych facetow tylko zwyrole ,oblechy I zonaci obsesyjnie szukajacy doopy ,bo zona cos tam cos tam,zawsze znajda powod zeby nie napisac, jestem choojem zdradzam zone 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oblech
2 minuty temu, Gość Anula napisał:

Na czaterii nie ma normalnych facetow tylko zwyrole ,oblechy I zonaci obsesyjnie szukajacy doopy ,bo zona cos tam cos tam,zawsze znajda powod zeby nie napisac, jestem choojem zdradzam zone 

Sciagaj majtki mój bohater jest gotowy do wejścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam konto na tinderze z 5 lat. W tym czasie miałam kilku facetów, byłam raz zareczona nawet. Konta nigdy nie usuwam. Czasem nie korzystam wiele miesięcy, ale mam. I moje miasto 300 tyś, to jest dziura, nikogo tu nie ma dla mnie. Spotykam często na ulicy facetów, których kojarzę z tindera 😁 Niestety jak ktoś mi się podoba, to jest tylko przejazdem. Teraz się spotykam z kimś kogo poznałam jak byłam w delegacji w jednej z europejskich stolic i tak sobie latamy. I niestety, gdybym miała się spotykać z kimś na poziomie kafe, tak jak się tu opisujecie, to wolałabym być sama nawet gdyby nikt inny miał na mnie już nie spojrzeć do końca życia. Lepiej być samej niż z kimkolwiek, więc ja mogę szukać do emerytury, nie przeszkadza mi to 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teżtamjestem

Kobiety na portalach są w większości wredne, podłe, nie mówią nic o sobie, przynajmniej takiego oprócz tego że "twardo stąpają po ziemi", same plusy idealne. Obojętne, szybkie, zbyt konkretne, to nie jest tak że piszesz z kimś 2 -3 zdania i masz wobec tej osoby plany a one chcą żeby się określić. Piszesz...bo czego ode mnie chcesz. Widać po spojrzeniu, po twarzy tą wredotę, pychę, od razu, że każdy facet by to coś ominął. Nie wszystkie ale spora część bywających tam kobiet. Nie chce mi się co do niektórych widząc je po 1,5 roku od wymiany paru zdań pytać, żę i co Poznań tak duże miasto i nadal nic? W każdym razie w większoośći dziwnie się z nimi gada. Nie z każdą, bo przecież nie zaczepiam wszystkich. Za dużo myślenia nimi kieruje, stąd też nie potrafią rozmawiać, zagadać o zwykłym dniu jak minął. Nic na siłę. To, że pisze o sobie rozzrywkowa, bywa wszędzie, na wycieczkach, klubach, siłowniach i jest na portalu świadczy, że ma gdzie kogoś poznać, tylko nikt jej nie chce poznać i wylądowała na portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość teżtamjestem napisał:

Nie chce mi się co do niektórych widząc je po 1,5 roku od wymiany paru zdań pytać, żę i co Poznań tak duże miasto i nadal nic?

Ty też tam siedzisz od 1,5 roku i nic, więc może skończ je oceniać na tej podstawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×